Skocz do zawartości

Instant


Fab3r

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, to żadna niszowa korańska marka ściągana z aliexpress i płynąca do Polski chińskim statkiem 3 lata zupka chińska ze sproszkowanym prąciem wieloryba a tylko produkt sklepowy z żabki i biedry

 

ale ten skurwysyn uratował mi niejeden kacowy poranek

 

Zobacz obraz źródłowy

 

dobre bo dobre + że tanie 

 

Odnośnik do komentarza

Przetestowałem wiele koreańskich zupek ale od lat jestem wierny tylko jednej marce, którą polecam wszystkim smakoszom, mianowicie Jin Ramen.

bda577715e0b78da8a09e5eeb8b77535.png

Jak zjadłem pierwszy raz to myślałem, że umrę. Teraz wchodzi lajtowo. Dla kogoś kto jest oswojony z ostrością będzie to łagodna zupka.

 

 

Edytowane przez Przemas10pl
Odnośnik do komentarza
W dniu 19.12.2021 o 14:39, Ma_niek napisał:

To kosztuje 6 zl wiec nie az takie tanie. Ale fakt ze dobre to

żaba 4 zeta, biedra w promocji 2 zeta (biorę wtedy cały zapas co mają na stanie). Za 6 był nie kupił, nie jestem miliarderem 

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.12.2021 o 18:16, Shen napisał:

Polecam jak ktos lubi pikantne rzeczy, a jak nie to ja może jakis łagodniejszy wariant, bo makaron jak na instant  świetny.  W smaku lepszy niz te klasyczne zupki plus duzo grubszy.

Przechwytywanie.JPG.bee394454ac7334a470cb9f1ba513ad0.JPG

O skurwisyn, jak mnie to dzisiaj z zaskoczenia wzięło :pawel: Poprosiłem swoją, żeby przy okazji zakupów wzięła jakąś zupkę chińską, tak w ramach zachciewajki raz na miesiąc. Nie spojrzała, zgarnęła te noodle, mówię no dobra, polecimy i w taką stronę. Przygotowałem sobie, siadłem, zjadłem i chyba nic mi tak japy w ostatnim czasie nie wypaliło. Polecam na zatkane zatoki, rozpuszcza w moment wszystko :kaz:

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Bzduras napisał:

O skurwisyn, jak mnie to dzisiaj z zaskoczenia wzięło :pawel: Poprosiłem swoją, żeby przy okazji zakupów wzięła jakąś zupkę chińską, tak w ramach zachciewajki raz na miesiąc. Nie spojrzała, zgarnęła te noodle, mówię no dobra, polecimy i w taką stronę. Przygotowałem sobie, siadłem, zjadłem i chyba nic mi tak japy w ostatnim czasie nie wypaliło. Polecam na zatkane zatoki, rozpuszcza w moment wszystko :kaz:

nawet mnie nie wkurwiaj, wczoraj jechałem na drugi koniec miasta do auchana specjalnie po te zupki i wszystko wykupione :gayos:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.12.2021 o 22:24, Boomcio napisał:

20211217_221850.jpg

 

Jadłem przedwczoraj i pierwsze uderzenie ostrości było potężne - po kwadransie drętwienie języka, oczywiście gorąc, jasno przed oczami. Zapijałem zimną wodą żeby się ochłodzić.

 

Dałbym szansę raz jeszcze, ale w bardziej dopasionej wersji, bo ten sos był pyszniutki. :banderas:

Odnośnik do komentarza

Buldak zawsze spoko, jeszcze w Chinach się zajadałem, fajnie, że można dostać już na polskim rynku. W Warszawie praktycznie każdy sklep z azjatyckim żarciem (czy to na Marywilskiej czy Bakalarskiej) ma, w Gdańsku widziałem tylko w Kuchniach Świata. @Paolo de Vesir, jak Ci smakuje ten gochujang (w sensie sos), to może pomyśl o zrobieniu sobie wypasionego tteokbokki. Kluski/ciastka ryżowe są coraz łatwiejsze do dostania, do tego dajesz właśnie jakiś makaron z zupki chińskiej, można jajko na twardo, do tego sos (sos super łatwo dostępny, często jest nawet w lidlu) i na to żółty ser. Pokarm bogów.

 

Coś takiego, uwielbiam

Spoiler

Kluski ryżowe koreańskie - przepis na azjatycki obiad - Obiad - Polki.pl

 

Edytowane przez Szwed
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...