Skocz do zawartości

Instant


Fab3r

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, grzybiarz napisał:

Nie wiem, nie mogę znaleźć tej dyskusji o zupkach. Chyba @Mejm czy @_Red_ o nich pisał. Ech, widzisz do czego doprowadza palenie zioła - do dziur w głowie :/

Grzybek zobacz sobie temat Ostre, tam pisalem.

 

Mam zamiar jeszcze sprobowac te jjajang ale ogolnie to dla mnie poki co te samyangi to jedno i to samo, moze czarna fasola to zmieni.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Cytat

Składniki:

Makaron: mąka pszenna, skrobia modyfikowana z tapioki, olej palmowy, gluten pszenny, sól, olej sojowy, roztwór cukru, słodzik: roztwór sorbitolu (E420), skrobia ziemniaczana, zagęstnik: guar (E412), regulatory kwasowości: węglanu potasu (E501), węglan sodu (E500), dwuzasadowy fosforan sodu (E339), kwas cytrynowy (E330); emulgatory: lecytyna (E322), metafosforan sodu (E452), pirofosforan sodu (E450); barwnik: ryboflawina (E101).

 

:whatuh:

Odnośnik do komentarza

Jest to u mnie w sklepach, za dolca albo dolca z hakiem. Kiedyś córka to kupiła, posmakowałem trochę tej carbonary i jeszcze jakiegoś smaku. No niezbyt to zjadliwe. Już mi się przejadły zupki chińskie, ale jak bym musiał koniecznie to najlepsze są takie z Kauflanda Pork i Miso w białych opakowaniach. W każdym razie te kilka lat temu były

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, mugen napisał:

 

To nie zupka, to makaron w sosie, a i ten makaron to też nie taki zupkowy bo trzeba go gotować, na sucho jest niejadalny. No i to jest ze dwa razy większe niż taki Vifon.

 

A to przepraszam. Chyba sam spróbuję w takim razie. :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
4 godziny temu, standby napisał:

Siemano zamawial ktos albo juz jadl z tego??
https://sklep.edred.pl/

Wyskoczyla mi reklama na Fb, maja dobry marketing (vlogi) i sie teraz tylko zastanawiam nad smakiem i czy to jest warte tychże pieniędzy. 

Zerknąłem na nowe ceny i nawet na promocji wychodzi ponad 25zł za puszkę. Sporo, to juz można w barze mlecznym porządny obiad zjeść. Ale nie powiem, te puszke z kimchi jigae bym zeżarł

Odnośnik do komentarza
5 hours ago, standby said:

Siemano zamawial ktos albo juz jadl z tego??
https://sklep.edred.pl/

Wyskoczyla mi reklama na Fb, maja dobry marketing (vlogi) i sie teraz tylko zastanawiam nad smakiem i czy to jest warte tychże pieniędzy. 

Ja jadlem kaczke, wolowine i zeberka. Smaczne i chetnie bym zjadl jeszcze raz. Cenowo tez bardzo atrakcyjnie, przynajmniej dla mnie bo na polskie warunki to podejrzewam ze za duzo.

Zarcie jest dobrej jakosci, porcja jest spora ~300g co wystarczy na obiad na doroslego zagrajmera. Szybko i latwo sie przygotowuje, w sam raz jak czlowiek wraca z roboty i nie chce mu sie nic gotowac ani czekac godzine na dowoz. 

Najlepsze byly zeberka.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...