Skocz do zawartości

Instant


Fab3r

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Pupcio napisał:

Też nie lubie tej oyakaty, w ogóle to polecam dla koneserów instatntów kupić sobie jakieś z japonii i wejść na wyższy lvl. Coś niesamowitego

Oj tak byczq. Pamiętam jak utknąłem w Pekinie na Chiński Nowy Rok. Tam WSZYSTKO się zamyka w tym okresie, nawet restauracje co działają 24/7 całym rokiem. No i nakupowałem sobie tych zupek (plus jaja i kiełki coby jajecznicę smażyć). Niektóre to była super wyprawa, kawałki suszonej wołowinki pływały, wiele różnych, ciekawych smaków. Japońskich zupek w sumie chyba nie jadłem, ale chińskie i koreańskie są super, chociaż jem tylko jak serio nie mam innego wyboru, albo w Chinach w podróży (w każdym pociągu jest wrzątek + zupki sprzedawane są w takich dużych michach papierowych z widelcem, więc można sobie pojeść).

Edytowane przez Szwed
Odnośnik do komentarza

Też tak macie w swoich lokalnych biedrach/lidlach, że klasyczne vifony - złoty kurczak i curry, wyprzedają się na pniu?  Dzisiaj któryś raz z rzędu znowu stały puste pudła. Nie chce być złośliwy, ale to już tak źle jest w tej polszy czy jednak napływ uchodźców też swoje zrobił?

 

Ale boli mnie serce, jak widzę teraz te zupki za 1,40, a jeszcze jakiś czas temu 0,89 :(

Edytowane przez Metoda
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.05.2022 o 16:14, Metoda napisał:

Też tak macie w swoich lokalnych biedrach/lidlach, że klasyczne vifony - złoty kurczak i curry, wyprzedają się na pniu?  Dzisiaj któryś raz z rzędu znowu stały puste pudła. Nie chce być złośliwy, ale to już tak źle jest w tej polszy czy jednak napływ uchodźców też swoje zrobił?

 

Koleżanka pracuje w biedrze. Wpadają towarisze i ładują koszyk wszystkim, co najtańsze, rivivy, nasza spiżarnia... Vifony za 1,49 to za ekskluzywny towar IMO. Trzeba szukać gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio w lidlu kupilem takiego. Zasugerowalem sie cena no bo zupka za pinc zlotych musi byc lepsza niz ta za 1.50. No nie wiem, dla mnie nie bylo roznicy. Jeszcze troche sie sam sabotowalem bo ta pierwsza jest niby hot a ja mam niska tolerancje na ostre wiec wzialem kimchi. Dopiero po 2 lyzkach doczytalem, ze tam jest napisane pikantna xD Ale odczekalem az ostygnie i jakos zmeczylem na raty troche sie przy tym pocac. Generalnie to chyba nie polecam za te cene.

 

zupa-instant-85-86g-large.jpeg

Odnośnik do komentarza

No nie jestem zupkowym smakoszem wiec pewnie przeoczylem jakies detale, ale gdyby mi ktos to podal w neutralnej misce i obok postawil taka sama z vifonem to bym nie powiedzial ktore jest ktore (no poza smakiem wiadomo). Takze moze napisz czemu te sa akurat najlepsze.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...