Skocz do zawartości

Instant


Fab3r

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.09.2019 o 13:36, Bjały napisał:

A propos soi to to jest sztosik, jeśli chodzi o Vifon. Oczywiście do Kuksu nie ma startu ALE tak fajnego makaronu to w chińskiej jeszcze nie jadłem. Jest tak 2x grubszy niż w standardowym vifonie. 

Daje 7 wujaszków 

VIFON_VIFON_PREMIUM_-_ZUPA_RAMEN_O_SM_SO

 

Potwierdzam, bardzo dobry. Godny konkurent dla Oyakaty. Gruby i sprężysty makaron i świetna baza do eksperymentów. Ja dodałem pastę miso, sezamową, szczypiorek i wodorosty i wyszło w pytkę. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.09.2019 o 15:32, Yakubu napisał:

Biedarosół to można sobie w 20-30 minut zrobić, a nie się tymi śmieciami truć. Fujka

 

A na kaca najlepsza sól emska nie była???

 

 

W dniu 3.09.2019 o 13:36, Bjały napisał:

A propos soi to to jest sztosik, jeśli chodzi o Vifon. Oczywiście do Kuksu nie ma startu ALE tak fajnego makaronu to w chińskiej jeszcze nie jadłem. Jest tak 2x grubszy niż w standardowym vifonie. 

Daje 7 wujaszków 

VIFON_VIFON_PREMIUM_-_ZUPA_RAMEN_O_SM_SO

 

Ech od czasu jak w moim żołądku tudzież jelitach zalęgło się zło nie ruszam takich wynalazków. :(:lapka:

Edytowane przez Jotrazydwa
Habahaba
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...

https://www.knorr.pl/produkty/azjatyckie-dania-w-kubku/knorr-danie-w-kubku-azja-sodko-kwane.html

 

Zjadłem i jestem pozytywnie zaskoczony. Makaron miękki, nie pochłania całości wody i przez to danie jest soczyste, a słodko-kwaśny smak bardzo przekonujący. Chyba staje się numerem jeden w moim repertuarze "chińskich zupek" ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Najgorszy instant jaki jadłem i chciałem tu wszystkich właśnie przed nim przestrzeć. Jak widać ludzie mają różne smaki, dla mnie był totalnie bezpłciowy, trochę słodki, trochę kawsny ale nic poza tym. Bardzo rzadko wyrzucam jedzenie bo je po prostu szanuje, tu niedojadłem kubka chodź byłem głodny. Ja nie polecam. 

Jeden :wujaszek:/10 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Soban napisał:

Jak ty to zjadłeś O_o Z ziomeczkiem ostatnio próbowaliśmy to po pierwszym widelcu w obu przypadkach pojawił się na ekranie napis WASTED. Tak sobie wyobrażam psiknięcie gazem pieprzowym na język. Ale makaron faktycznie bardzo prawilny, bo na początku spróbowałem nitke bez sosu.

dziś paliło bardziej niż wczoraj :pawel:

Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem tego 5cio pak na allegro, to było w sam raz do alkoholu jak koledzy zawitali. 

 

Zostało mi jeszcze jedno opakowanie i w sumie ostatnio mnie korci, żeby zjeść np. na kolację, ale już czuję te męczarnie, czkawkę, piekący oddech i wargi :/ No nic, trzeba będzie to zjeść z lodami śmietankowymi albo kartonem mleka.

Edytowane przez Metoda
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...