Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

dodatkowo czasem trzeba pomyslec, przykleic gwiazdke czy cos i ukazuje sie sekret

albo pociągnąć za coś.

momenty 2x są super - moją luba poszla spac, wiec przeszedlem jeden poziom na dwa pady - paranoja :)

 

Nie mialem stycznosci z betą. Teraz siadam i zaczynam kombinować z budową poziomu swojego.

Na początku przerażała mnie możliwość budowania, tworzenia, tunningowania. Ale to jest maksymalnie super.

Stworzenie swojego suckboya/suckgirl jak ma sie ogromna biblioteke fantów jest po prostu wspaniala - co do czego bedzie pasowac/ doklejanie ogonów, kwiatkow, farwocli.

Bawie sie jak 5 latek ktory pierwszy raz widzi klocki LEGO. Ta gra to jest taki właśnie współczesne lego tylko ze 100000 razy lepsze.

Nie moge sie doczekac premiery - bede mial juz gotowy moze jeden poziom i bede sie mogl nim podzielic.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem Story i muszę powiedzieć że rozmach niektórych leveli oszłamia. Jeśli w community znajdą się utalentowani zapaleńcy, którzy podtrzymają ten poziom, gra straczy na wiele miesięcy a może i lat. Magiczny pałac Dżinna, świątynia Azteków, plansza ze słoniami czy ostatni boss, są tak monumentalne i unikatowe że aż się wierzyć nie chce że gracz ma w dłoniach narzędzie do ich tworzenia. Samo Mm zapowiada że będzie wychwytywać utalentowanych designerów, ale nie zdziwię się jeśli nie tylko oni. Już widzę oczyma wyobraźni pracę zaliczeniowe w LBP na odpowiednich uczelniach, od ASP, przez informatykę, po szkoły dedykowane developerom.

 

Sekretsy rox. Tak przemyślanie ukrytych w różnorodny sposób bonusów jeszcze nie widziałem. Zaliczanie stówek to całkiem spore wyzwanie. Etapy na dwóch pokazują jak cudnie można kooperować w tej grze. Chociaż niektórych akcji nie wyobrażam sobie robić przez neta, bo utrzymanie koordynacji i komunikacji jest kluczowe. Gorzej że w ostatnich dwóch etapach pojawiają się zadanka na 4 Sacków - mam nadzieję że można grać Story przez neta?

 

Bezapelacyjnie 11/10 za samego singla. Multi pewnie podbije jeszcze o oczko albo i dwa. :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedź.

 

Zgodnie z tym raportem problem który wstrzymał premierę gry rozwiązany zostanie jednak nie patchem a wymianą wszystkich dysków (sic!). To sobie Sony akcje załatwiło. Pewnie boją się żeby im terroryści samolotu jakiegoś w prezencie nie przysłali.

 

Mam nadzieje że ta farsa nie odbije się rykoszetem na posiadaczach już sprzedanych kopii.

Odnośnik do komentarza
Dzięki za odpowiedź.

 

Zgodnie z tym raportem problem który wstrzymał premierę gry rozwiązany zostanie jednak nie patchem a wymianą wszystkich dysków (sic!). To sobie Sony akcje załatwiło. Pewnie boją się żeby im terroryści samolotu jakiegoś w prezencie nie przysłali.

 

Mam nadzieje że ta farsa nie odbije się rykoszetem na posiadaczach już sprzedanych kopii.

 

"however a decision was made within Sony that the right thing to do for quality and support of people WITHt NO ONLINE was to replace existing disks.

 

Czytaj ze zrozumieniem ;) Ludzie którzy nie mają podłączonych konsol do internetu muszą wymienić dysk a reszta sciągnie patch i po krzyku.

Edytowane przez gnd
Odnośnik do komentarza

hahaha. Sam czytaj ze zrozumieniem chłopaku. Ze wzgledu na tych ludzi właśnie wszyscy muszą mieć nowe płyty.

Ludzie którzy nie mają podłączonych konsol do internetu muszą wymienić dysk a reszta sciągnie patch i po krzyku.

Dobrą masz teorię. Ciekawe jak sobie to wyobrażasz?

- poproszę LBP

- chwileczkę, należy napisać jeszcze oświadczenie o posiadaniu lub braku internetu... <_<

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
hahaha. Sam czytaj ze zrozumieniem chłopaku. Ze wzgledu na tych ludzi właśnie wszyscy muszą mieć nowe płyty.

Ludzie którzy nie mają podłączonych konsol do internetu muszą wymienić dysk a reszta sciągnie patch i po krzyku.

Dobrą masz teorię. Ciekawe jak sobie to wyobrażasz?

- poproszę LBP

- chwileczkę, należy napisać jeszcze oświadczenie o posiadaniu lub braku internetu... <_<

Nie no stary gnd ma rację ... masz jak byk napisane "Obviously MM and Sony together took this very seriously. LBP should be enjoyable by all. So within 12 hours of hearing about this issue involving a lyric, Media Molecule had prepared an automatic day zero patch ..." a wymiana jest dla tych co nie mają dostępu do netu. Oczywiście możesz iść do sklepu i powiedzieć, że nie masz netu (nawet jak masz dostęp) i też Ci wymienią ... pytanie tylko po co to robić???

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

Incognitos, idę o zakład że jednak mam rację. Mm chciało załatwić sprawę patchem, bez opóźniania premiery, ale Sony nie wyraziło zgody. Patch jest już gotów i zostanie opublikowany z dniu premiery. Przynajmniej developer zdaje sobie sprawę że kopie są już w rękach userów i nie pokazuje nam środkowego palca.

Developer Media Molecule has revealed that once it discovered the problem, it prepared a day one patch for the game, but Sony was insistent that the game was recalled as users without an online connection would still be subject to the soundtrack.

 

Dobra, skończmy już tego offa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...