Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

beta zajmuje niespełna 1gb-gram już sobie i powiem jedno TO BĘDZIE GRA ROKU 2008 I BYĆ MOŻE GRA TEJ GENERACJI.

wykonanie tej gry mnie zmiażdżyło-animacja,fizyka,grafika,design-coś niesamowitego.jakby ta gra kosztowała 400zł to bym ją kupił

napisz to w temacie o mgs 4 ;)

a tak serio to ja nadal z jednej strony jestem przygnieciony ogromem tej gry (nie mysle nawet o konstrukcji levelow, robie po(pipi)ki typu: dwie rakiety z rożna moca silników łączymy sprężynami z drewniana platforma na ktorej mocujemy dzwignie i jazda!) a z drugiej wątpie czy to wszystko sie uda

 

jedno wiem na pewno: to jest gra, ktora zmusi mnie do zakupu drugiego pada

 

 

btw. gdzies czytalem(chyba wczoraj), ze beta konczy sie za 4dni

czy to oznacza, koniec zabawy az do wydania gry czy tylko niektore funkcje znikna (online, dzielenie sie levelami)

Odnośnik do komentarza
MGS4 vs LBP? Hahaha :rotfl:

W żadnym konkursie szans ten pierwszy mieć nie będzie, bo to wszystko co ma MGS będzie można odtworzyć w LBP (mówię o gameplayu).

 

Do mnie MGS4 to arcydzieło o czym świadczy min mój opis i avatar ale bądźmy szczerze grą generacji powinien zostać tytuł nie tylko doskonały pod względem technicznym ale i innowacyjny.Taki MGS4 nie jest,a LBP jest.Jeśli na prawdę wszystko się zgra to dostaniemy coś niezwykłego-to będzie nowa wirtualna społeczność.Znowu MGS4 to najlepszy film akcji jaki widziałem ,w którym biorę udział.

 

Może gra tej generacji to dla LBP za mocne słowa,ale doprawdy ten tytuł ma szanse zapisać się grubymi zgłoskami w historii growego przemysłu w dobie odgrzewanych kotletów.

 

PS.MGS4 u mnie jest poza rankingiem-jestem po prostu wielkim fanem tej serii i choć obiektywnie mogę pisać o wadach tej serii to już w ocenie tej serii jestem subiektywny-to jest najlepsza seria wszechczasów jak dla mnie i dlatego wiedząc,że nigdy na nią nie spojrze chłodnym okiem to nie oceniam i nie porównuje gier do niej :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

LOL...porownujecie mgs do lbp.Dla mnie ten pierwszy jest poza zasiegiem ,tak jak to mowil ficus,bo to jest cos wiecej niz gra :P LBP jest swietny i innowacyjny ale nie sadze ze moze dostarczyc wrazen rodu z mgsa.To poprostu gra nastawiona na dobra zabawe.

 

''W żadnym konkursie szans ten pierwszy mieć nie będzie, bo to wszystko co ma MGS będzie można odtworzyć w LBP (mówię o gameplayu).''

Grigori mozesz mi to wytlumaczyc?Moze jest cos czego jeszcze nie wiem o mozliwosciach LBP.

Odnośnik do komentarza

Widziałeś jakie kolesie skrypty porobili? Prostymi metodami będzie można odtworzyć mechanizmy rozgrywki, vide stealth, kamery, przeciwnicy - kwestia pomysłowości. Po zobaczeniu tego kalkulatora i kilku innych plansz, wierzę że taki rzeczy są w zasięgu kreatora. Oczywiście skrojone na miarę samego LBP. W tej grze kręci mnie innowacyjność i skala na jaką można wszystko zastosować. Sorry, ale w MGS4 nie było ani krztyny innowacyjności a ja jej właśnie poszukuje, obok pure funu, w grach tej "nowej" generacji.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Jasny gwint co ta gra radości daje!

 

Przebrnięcie przez początkowe levele to zaledwie początek Mimo że już tam możemy poznać mechanikę gry, sterowanie i śliczna stylistykę.

 

Natomiast przy tworzeniu leveli wręcz TRZEBA patrzec na tutoriale bo doprawdy można się poważnie pogubić gdzie co i jak! Możliwości jest doprawdy multum i trzeba miec naprawdę niezły koncept i plan aby wyszło coś naprawdę konkretnego.

 

Jednak prawdziwych rumieńców gra nabiera w multiplayerze! Raz że nasze postaci są mega słodkie i nawet głupio stojąc wywołuja mimowolne banany na naszych mordach, to w połączeniu ze świetną gestykulacją i oddaniem grymasów twarzy wydaje nam się że bierzemy udział w jakiejś szalonej kreskowce.

Pomagające sobie nawzajem sackboye sa po prostu GENIALNE! Nawet grając z nieznajomymi można się konkretnie wczuć w swoja rolę. MISTRZ!

 

Ta gra będzie się sprzedawac do konca życia Ps3. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza

niech tylko Sony postara się z serwerami(w becie często są lagi) i mamy tytuł nieśmiertelny-w tą grę i za 10lat będą grali ludzie

 

PS.Fun płynący z tej gry jest niewyobrażalny,kurcze jak ja kocham platformery(za czasów Amigi niech tylko wspomnę Alladyna,Lion King,Super Frog,Soccer Kid,brian the Lion,Mr Nutz itp) a ta gra nie dość,że to najwspanialszy platformer w jakiego grałem to jeszcze jej wykonanie,fizyka,online i edytor nie ma sobie równych.

 

Ludzie przełamcie się tylko do tej gry(pewnie wielu odstrasza dziecinny design-"przecież ja stary chłop nie będę grać w jakąś grę z szmacianymi kukłami") ale warto-mocarz,dla takich gier kupuje się PS3

 

 

ps.ekipa w postaci mojej osoby,Jakima,Deadeya i Łukasza1987lb parę godzin pogrywała dziś w betę.Przed chwilą skończyliśmy.Jak wrażenia?nie licząc błędów bety-zwiechów konsoli itp to trzeba powiedzieć jasno TA GRA W MULTI TO NOWA GENERACJA DOZNAŃ-kombinujesz,działasz wspólnie,puszczasz miny,piszesz między sobą-fun do potęgi "n-tej".Ta gra przejdzie do historii,a levele które tworzą gracze są genialne-niesamowita jest ludzka wyobraźnia

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
ps.ekipa w postaci mojej osoby,Jakima,Deadeya i Łukasza1987lb parę godzin pogrywała dziś w betę.Przed chwilą skończyliśmy.Jak wrażenia?nie licząc błędów bety-zwiechów konsoli itp to trzeba powiedzieć jasno TA GRA W MULTI TO NOWA GENERACJA DOZNAŃ-kombinujesz,działasz wspólnie,puszczasz miny,piszesz między sobą-fun do potęgi "n-tej".Ta gra przejdzie do historii,a levele które tworzą gracze są genialne-niesamowita jest ludzka wyobraźnia

Dokladnie, fun w multi grajac w 4 osoby i zwiedzajac swietne plansze jest niesamowity :) Wrazenia z singla przy tym to jak inna, o niebo slabsza gra. Mistrzostwem bylo jak wbilismy do latajacego statku, ktory mial cztery silniki (pchajacy w gora, dol, lewo i prawo), i do kazdego silnika byla dzwignia do wlaczenia lub wylaczenia go. Wbilismy tam w 4ke i kazdy zaczal bez ladu i skladu przekladac dzwignie a statek latal we wszystkie strony i obijal sie o sciany xDDDD Dopiero po chwili nauczylismy sie zsynchronizowac i operowac machina, i przelecielismy tor przeszkod odpowiednio ustawiajac dzwinie. Ale to juz tylko we 2ch bo statek 4 nie uniosl xD Zabawa jest przednia, naprawde mozna poczuc sie jak dziecko w najbardziej pozytywnym znaczeniu tego slowa :)

 

BTW dzisiaj byla beta na fileplanet, i bez problemow mozna bylo wziasc duuuzo kluczy (ja wzialem 3 dla znajomych :E ), ale juz sie niestety skonczyla...

Edytowane przez Deadeye
Odnośnik do komentarza

W account managm,ent- rób tak jakbyś chciał załadowac kasę na sklepik, pisze tam później (chyba druga opcja od góry) że zrobić to za pomoca specjalnych kodów lub tych kart zdrapek.

 

 

Deadeye zabawa we 4 jest masakryczna. Szkoda że to beta i dośc często uświadczałem zwiechy podczas grania. Niektóre levele, jakie dane mi bylo zobaczyć były mega profesjonalne!

 

Tak się zastanawiam- probowałem wczoraj porobić trochę leveli ale kurde połowy potrzebnych rzeczy nie mam jezcze dostępnych (silniczki, łańcuchy, liny i w ogóle rzeczy służace do poruszania przedmiotami. Dziwne.

Odnośnik do komentarza
Tak się zastanawiam- probowałem wczoraj porobić trochę leveli ale kurde połowy potrzebnych rzeczy nie mam jezcze dostępnych (silniczki, łańcuchy, liny i w ogóle rzeczy służace do poruszania przedmiotami. Dziwne.

 

 

Dopiero zassałem bete i wieczorem zdążyłem przejsc 3 pierwsze levele, wydaje mi się ze trzeb je (znaczy wszystkie plansze :) ) mieć na 100% aby wszystko odkryć.

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza
ciekawe jak sobie z takimi kretynami poradzą

 

http://www.ripten.com/2008/10/07/jackass-r...d-trade-center/

Abyście się nie podusili od prawienia tych populistycznych tekstów. Każdy ma prawo myśleć co chce, np. na temat zburzenia wierz. Ale składajcie te donosy obywatelskie, kiedyś to się przeciwko wam obróci.

 

braka napinki ^ ^

Edytowane przez stabik
Odnośnik do komentarza
ciekawe jak sobie z takimi kretynami poradzą

 

http://www.ripten.com/2008/10/07/jackass-r...d-trade-center/

Abyście się nie podusili od prawienia tych populistycznych tekstów. Każdy ma prawo myśleć co chce, np. na temat zburzenia wierz. Ale składajcie te donosy obywatelskie, kiedyś to się przeciwko wam obróci.

 

braka napinki ^ ^

Nie no jasne....kto by tam sie przejmował parodiowaniem zamachu, w którym zginęło "kilka"osób. A co dalej?? Swastyki i tępienie Żydów(i Polaków) tak dla jaj??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...