Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

za dużo ograniczeń w edytorze mnie denerwuje

Tzn. jakich ograniczeń? Ograniczeń? :huh:

Tak ograniczeń, w demku jest choćby dosyć mało rodzajów "budulca", mało "naklejek", gotowych przedmiotów, to bardzo ogranicza gdy się chce stworzyć jakiś mono tematyczny level(np. ja inspirowałem się Castlevanią i ogólnie Draculą, u mnie jest Sackulla :) )

Odnośnik do komentarza

o LOL...

 

snilo mi sie dzisiaj, ze gralem LBP... problem polega na tym, ze nigdy nie gralem, wiec nie wiem skad taki sen... w ogole to nie za czesto snie o grach.

Anyway do tych co grali w bete. Czy gra zaczyna sie od zalozenia i ubrania sobie sackboya? Do wyboru mamy rozne wlosy, kolor materialu(ciala) i ubranka? A nastepnie mozemy przejsc do budowy leveli? Jesli tak to mam prorocze sny ;)

Odnośnik do komentarza

Grę zaczyna się w kartonie, ktory jest bazą wypadową. Edytować wygląd sackboy'a można w absolutnie każdym momencie gry. Można np stanąc sobie w środku levelu wcizsnąć kwadrat i wybrać edycję postaci. Mozna też na początku w kartonie. Z kartonu mamy do wyboru 3 planety. Ta polewej to edytowanie swojego profilu, avatara itp. Po srodku mamy planete leveli. Mozna wybrać mian story( tworzone przez MM), cool levels (to te tworzone przez graczy) i quick story (losowe wrzucenie do levelu). Po prawej jest ksiezyc gdzie sa tworzone i zapisywane wlasne levele.

Odnośnik do komentarza
Tak ograniczeń, w demku jest choćby dosyć mało rodzajów "budulca", mało "naklejek", gotowych przedmiotów, to bardzo ogranicza gdy się chce stworzyć jakiś mono tematyczny level(np. ja inspirowałem się Castlevanią i ogólnie Draculą, u mnie jest Sackulla :) )

No fakt, w tej kwestii jest dosyć ograniczone ale z tych materiałów można zrobić naprawdę bardzo dużo, no i stickery można sklejać samemu z innych i robić fotkę (najlepiej chyba na szkle, kolory są wtedy pozostają mocne, tak to można np. zrobić skomplikowany obiekt ściany zbudowanej z kamieni i zamiast ją powielać zrobić z niej sticker, nakleić, odpowiednio podświetlić i wygląda naprawdę fachowo). Po coś przecież są te jednokolorowe kwadraty i koła, świetne do własnych wzorów. Ze śmieci które zrobiłem to jakieś pojazdy, skaczące cactuary, Snake'a chodzącego w pudle i chowającego się gdy sackboy jest blisko :lol: taka popierdułka a cieszy :D

Odnośnik do komentarza

Mam betkę LBP i chciałbym podzielić się wrażeniami. Gra jest przyjemna, Sackboy rządzi, grafa super, całe te edytory, poziomy itp... też spoko, ale jedno pytanie, ile może nas bawić tworzenie poziomu i chodzeniem Sackboyem po różnych levelach i skakanie? Bo mi się to szybko by znudziło, dla mnie ta gra jest bardziej jako dodatek, niż jako gra póki co.

Odnośnik do komentarza
nie wiem czy to ja jestem niedorobiony czy to niedorobka bety, ale mam czasami (dosyc czesto nawet) problemy z "planami"

tj jestem w głębi ekranu i chce przepchnąć jakiś przedmiot i mnie wyrzuca na pierwszy plan, tak, ze przechodze przed tym przedmiotem

mijam go zamiast pchac

 

tez tak macie?

 

Jak chcesz coś pchać to najpierw to złap odpowiednim przyciskiem. Sackboy domyślnie zawsze stara się omijać różne przeszkody, żeby nie utknąć.

Odnośnik do komentarza
Mam betkę LBP i chciałbym podzielić się wrażeniami. Gra jest przyjemna, Sackboy rządzi, grafa super, całe te edytory, poziomy itp... też spoko, ale jedno pytanie, ile może nas bawić tworzenie poziomu i chodzeniem Sackboyem po różnych levelach i skakanie? Bo mi się to szybko by znudziło, dla mnie ta gra jest bardziej jako dodatek, niż jako gra póki co.

 

 

Zgadzam się z przedmówcą! Jako gra nie ma w niej nic odkrywczego! Poza tym ma specyficzny design który nie każdemu przypasuje! Grałem wczoraj ok 3h i niestety nie poczułem magii tego tytułu! Sackboy i jego gesty rozwalą każdą dziouchę ale obawiam się że to nie wystarczy!

Jak macie możliwość sprawdźcie koniecznie przed zakupem! Oglądanie a granie w ten tytuł to dwa różne bieguny co boleśnie odczułem!

Odnośnik do komentarza
Jako gra nie ma w niej nic odkrywczego!

 

Nic odkrywczego? Czasem caly ten tytul nie jest czyms calkowicie nowym wypuszczonym na rynek? Inaczej: gdzie wczesniej widziales juz cos takiego, ze uwazasz ze LBP nei jest niczym odkrywczym?

 

Sackboy i jego gesty rozwalą każdą dziouchę ale obawiam się że to nie wystarczy!

 

TU sobie troche zazartuje ;p ale zeby sie do "dziouchy" dobrac to ci sackboy nei wystarczy ;]

Odnośnik do komentarza
Zgadzam się z przedmówcą! Jako gra nie ma w niej nic odkrywczego! Poza tym ma specyficzny design który nie każdemu przypasuje! Grałem wczoraj ok 3h i niestety nie poczułem magii tego tytułu! Sackboy i jego gesty rozwalą każdą dziouchę ale obawiam się że to nie wystarczy!

Jak macie możliwość sprawdźcie koniecznie przed zakupem! Oglądanie a granie w ten tytuł to dwa różne bieguny co boleśnie odczułem!

 

oj jest dużo rzeczy odkrywczych cala rozgrywa i jej przedstawienie, używanie fizyki , przesuwanie rzeczy itp, edytor leveli pozwalający zrobić niespotykane pułapki przeszkody... tego nie było dawno , ja bete mam już tydzień i sie nie mogę od niej oderwać i tak ma większość , jesteś w dużej mniejszości osób którym nie podpasowala gra no ale to zrozumiale jednemu sie spodoba innemu nie

 

Odnośnik do komentarza

Nie no, tej gry to nie trawią tylko ludzie pozbawieni wyobraźni. Koleś z tego filmiku z pewnością się do nich nie zalicza.

Nie chce nikogo urazić, w końcu konstytucja gwarantuje Wam wolność wyznania i innych bzdur, ale ta gra jest największym przełomem od czasu grafiku 3D i dokąd ludzie będą używać wyobraźni właśnie, ta gra będzie bawić.

Odnośnik do komentarza

E tam gadasz. Ja bym to odebrał jako obelgę. Ja akurat mam trochę wyobraźni, ale jakoś mnie do tej gry nie ciągnie... Kwestia człowieka, wolę poważne gry, dawno mnie nie rozbrajają takie ryjce wygięte [wole te w hyde parku xD].

Jeśli jednak gra będzie miała wersję demo, to chętnie obada, sprawdzę na żywo, póki co jestem sceptyczny.

PS: niektórzy wolą GRAĆ, niż konstruować lvle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...