Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Hah! Byłem w zeszłym tygodniu w Manchasterze i akurat otworzono tam punkt dedykowany LBP - miałem więc okazję pograć kilka dni, co prawda nie za długo, ale poznałem edytor i przeszedłem z jakieś 6-7 leveli.

Powiem tak: gra jest dokładnie taka, jak pokazują to na trailerach. Proste sterowanie, trochę chaosu, a gra ze znajomymi to kupa śmiechu (taniec rodem z YMCA w wykonaniu Sackboyów wygląda komicznie, poruszanie ich ciałem jest naprawdę proste i zabawne). Trochę przycina się w czasie wczytywania etapu, ale to była jeszcze ciągle Beta.

Moim zdaniem - na grę warto poczekać, chociaż brak poziomów w trybie online w dniu premiery to spora wtopa. Kolejne kilkaset MB do zainstalowania na dysku...

 

A na koniec moja fota przed sklepikiem LBP: http://img218.imageshack.us/img218/9407/0422707164gw1.jpg :)

Rogal na twarzy mówi sam za siebie...

Odnośnik do komentarza

eurogamer.net rozdaje 5000tyś darmowych haseł do pobrania demka Little Big Planet.

 

Trzeba się zarejestrować na stronie i wypełnić odpowiednie pola.

 

 

PS.tak,tak ta stronka tak chodzi-podobny ,jeśli nie większy badziew jak rejestracja do bety MGO-praktycznie nie da się wejść na tą stronkę

 

 

edit-Hala cichaczem jednak się zarejestrował :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

no co tu dużo mówić wrażenia są super ! zaczynamy grę od leveli tutoriali uczymy się skakać łapać ruszać rękami obklejać otoczenie nalepkami które znajdujemy w grze. Po levelach porozrzucane są też elementy do ubrania sackboya (w każdej chwili możemy zmienić wygląd i sobie zapisać w kolekcji kostiumów) oraz niebieskie kulki które trzeba zbierać/ratować i za to są punkty. Grafika jest ładna jest ogólnie bardzo dobrze...ale najlepsza jest fizyka jak to wszystko się rusza ciężko to opisać w to trzeba zagrać...:) Sprawdzałem też kreatywność osób bo było już porobione sporo leveli i muszę powiedzieć że niektóre całkiem dobre ! Przy wybieraniu planszy można wybrać czy się chce grac samemu czy online gdy zdecydujemy się na tą drugą opcje w każdej chwili mogą do nas dołączyć inne osoby i wtedy w zależności od levelu możemy go przechodzić albo konkurować kto pierwszy na mecie ! Jeśli zdenerwuje nas kolega możemy go uderzyć (R2 lub L2 przytrzymać zależnie którą ręką się chce poruszać i szybki ruch lewą lub prawą gałka) , popychać (łapiemy R1 i jazda:) albo zrobić zdjęcie pamiątkowe z całą grającą czwórką :) Co do tworzenia samemu to więcej napisze innym razem bo trzeba przejść małe tutoriale żeby mieć elementy do budowania

Odnośnik do komentarza
mozesz napisac na czym polega ta rewolucja oraz co takiego ma ten tytul ze kazdy posiadacz PS3 go kupi?

 

wiesz co - nie zgodzę się, że KAŻDY. Jest to produkcja, która rewolucjonizuje gatunek gier platformowych, a nie każdy lubi platformówki. Ja chętnie kupię LBP, bo:

  • zmęczony po pracy usiądę do gry pełnej funu i pogram online z innymi
  • szybko się nie znudzi - będzie ciągle sporo nowych mapek
  • jak będę miał chwilkę, chętnie sam ułożę mapkę (sami wiecie, że w wielu grach edytor map mocarnie podciągał żywotność tytułu)
  • zaproszę do gry znajomych
  • zagram w to z córką i żoną
Wymieniłem 5 powodów dla których kupię grę. Rozumiem o co Ci tez chodzi - hype na tę grę jest tak wysoki, że wiele osób traktuje ją jako symbol nowoczesnej rozrywki. Ja do tego tak nie podchodzę - jest to prostu fajny tytuł, który warto mieć - inny od wszystkiego co teraz nam oferują deweloperzy.
Odnośnik do komentarza
mozesz napisac na czym polega ta rewolucja oraz co takiego ma ten tytul ze kazdy posiadacz PS3 go kupi?

Jak mniemam do mnie były te słowa kierowane, więc możesz zaznaczyć gdzie stwierdziłem, że ta gra będzie rewolucją? Ktoś tutaj ma poważne problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

Edytowane przez Vulc
Odnośnik do komentarza

taaa LBP ma za(pipi)isty potencjal... ale to co sie dzieje online to masakra juz... ta gra to bedzie pozycja numer jeden online przy browarku :D

 

zobaczymy jak zostanie rozwiazana sprawa zwiazana z umieszczaniem i graniem przez innych plansz uzytkownikow... bo narazie to jest na(pipi)ane tego wszystkiego na jednej planecie... i tylko sie wybiera.... :D z biegiem czasu bedzie tego znacznie wiecej.

 

swoja droga kiedy dostaje sie platforme umozliwiajaca zakonczenie poziomu?

 

Odnośnik do komentarza

Powiem tylko tyle @.@ Zaiste to jest za(pipi)iste !

 

Widać ,że oprócz skakania i bawienia się z fizyką będziemy mogli robić npc słoodko !

Nie mogę się doczekać chwili gdy dostanę LBP i sam będę mógł trochę po rozrabiać swoim sackboyem.

Dawać mi to !

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...