Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Jako gra nie ma w niej nic odkrywczego!

Powiem tak dopiero co tutaj weszłem i przeczytałem takie posty jak ten powyżej .... .

Przepraszam, jako GRA ? tzn co ?, rozumiem że chodzi o sam gameplay ?, bez zabawy w budowę poziomów (nie wspominając na jaką skale !!), bez community online (1-wsza platformówka online chyba ?) i przyszłe pomysły związane z home np ?. Taak macie świętą racje, jako "GRA" nie ma w sobie NICZEGO odkrywczego .... .

 

PS: niektórzy wolą GRAĆ, niż konstruować lvle.

Chryste panie, a czy fanatyk FPS-ów kupiłby strategię ?? O_O,

LBP os samego początku pokazywał w jakim kierunku ma przesył, na twórczość !!, nie liczy się w niej granie w stworzone jakieś tam poziomy przez twórców, ale o tworzenie tej gry dalej przez NAS !.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
Nie no, tej gry to nie trawią tylko ludzie pozbawieni wyobraźni. Koleś z tego filmiku z pewnością się do nich nie zalicza.

Nie chce nikogo urazić, w końcu konstytucja gwarantuje Wam wolność wyznania i innych bzdur, ale ta gra jest największym przełomem od czasu grafiku 3D i dokąd ludzie będą używać wyobraźni właśnie, ta gra będzie bawić.

bajer polega na tym, ze aby ta gra stala sie tym czym sie moze stac to potrzeba ludzi

kupujesz uncharteda i masz 100% tego co oferuje gra

kupujesz tekkena i potrzebujesz co najmniej jednego kolege do gry by czerpac z tego tytulu to co najlepsze

do cod4 potrzebujesz juz kilka takich osob

 

a jesli chodzi o LBP to musza sie znalezc ludzie, ktorzy beda tygodniami dopieszczali swoje levele, a nie tworzyc je hurtowo "na kolanie" (pare leveli przegladnalem i jak na razie jeden nadawal sie do grania)

musza sie znalezc plansze, ktore kazdy bedzie chcial przejsc na 100% i zapisac sie w czolowce jesli chodzi o punkty(mam nadzieje, ze tworcy co jakis czas beda dostarczac nowe levele), bo inaczej nie bedzie to mialo sensu

 

fajnie, by bylo rowniez, zeby sprawnie dzialalo ocenianie cudzych prac (i moze usuwanie najslabsszych), bo kto ma buzza trafil z pewnoscia na pytania o bandzie idiotow i wie jak potrafia zepsuc zabawe

 

 

troche chaotycznie to wyszlo, ale z grubsza chyba wiadomo o co mi chodzilo

Odnośnik do komentarza
troche chaotycznie to wyszlo, ale z grubsza chyba wiadomo o co mi chodzilo

Ale wiesz to działa i w 2 stronę, oznacza to zatem że gry bardziej że tak powiem "ambitne" nie mają prawa/ nie powinny wychodzić ? :P.

Tak można pisać o każdej grze, COD np wymagłby community - klanu by czerpać z niego to co najlepsze, Tekken - nauczenie się grać na światowym poziomie i wyjazdy na turnieje - to się nazywa czerpanie 100 % z gry.

 

No niestety trzeba czasem pokombinować by było, prawda ?

Odnośnik do komentarza

Powiedzmy że grę kupi milion osób (na pewno więcej, dużo więcej) z czego 10% wkręci się w robienie plansz na poważnie. Masz 100 tysięcy osób które robią levele o jakiejś jakości. Powiedzmy że jesteś wybredny i strawisz 10% z nich - nadal masz 10 000 plansz! To będzie jak Youtube - jest szajs, ale są i perełki. A system oceniania będzie zbudowany na pewno dobrze. Nie na darmo uwzględniono ocenianie w trofeach.

Odnośnik do komentarza

Grigori - Ale tak jest ze wszystkim !, jak myślisz, czy na rynku 90 % gier to hiciory, wspaniałe tytuły ?, nie to średniaki wypełnaijące lukę.

W tym morzu średniaków należy wyłapać owe perełki, i o to tu chodzi :D.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Ale ja nie do Ciebie tylko do czterech kropek mówiłem. :P

 

Są ludzie - niech sobie będą - którym to nie podejdzie, ale ta gra jest rewolucyjna i tego nikt nie może jej odmówić. Tak samo jak nikt nie odmówi rewolucyjności YouTubowi albo stronom Rapidowym.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

A mnie jakoś te postaci zalatują bohaterami reklam nowego Opla Corsy, odkąd przeczytałem o tym tytule w PE i zobaczyłem zdjęcia :baby:

 

Dalej, gra jakoś dziwnie przedstawiona jest w trailerze, strasznie wolno wszystko się porusza, przynajmniej w moim odczuciu ale mogę się mylić i jeżeli będzie ona także tak wolna, to niestety nie przypadnie mi do gustu. Fakt, że znajdzie wielu odbiorców jest nieunikniony, ale ja dziękuje, postoję.

Odnośnik do komentarza
A mnie jakoś te postaci zalatują bohaterami reklam nowego Opla Corsy, odkąd przeczytałem o tym tytule w PE i zobaczyłem zdjęcia

To są maskotki zespołu rockowego C'mon, ja tam nie widze w nich inspiracji.

 

ale ta gra jest wyjątkowa. W pewnym sensie też dla hardcorowców

Otóż to, poza tym powiedziałbym że dla hardcore'owców-kombinatorów :) (dla takich maniaków nawet LBP ani Garry's Mod nie jest potrzebny).

 

Odnośnik do komentarza
A mnie jakoś te postaci zalatują bohaterami reklam nowego Opla Corsy, odkąd przeczytałem o tym tytule w PE i zobaczyłem zdjęcia

To są maskotki zespołu rockowego C'mon, ja tam nie widze w nich inspiracji.

 

W takim razie ja mam jakiś poryty garnek ( :D ), bo ja widzę ich mnóstwo i kojarzę je ze sobą....

littlebigplanet_lgc.jpg

cmons.jpg

 

ale ta gra jest wyjątkowa. W pewnym sensie też dla hardcorowców

 

Jasne, że się zgadzam, ponieważ jest to nowe spojrzenie na gry i jestem pewien, że teraz takowe będą zasypywać Nasze półki. Nimniej jednak szacunek za odważny krok jakby nie było w przód, bo ile można patrzeć na kolejną ewolucję wielkich dinozaurów, kolejną odmianę "dżi-jaj-dżejn" oraz na kolejną część Tekken'a, w której się okazuje, że jednak Heniek kręcił z Gon'em i nie rozstają się w kolejnej części :thumbsup:

 

Nie wiem czy macie podobne odczucia, ale z niektórymi seriami gier robi się już taka "Moda na sukces", co osobiście mnie nurtuje i czekam z niecierpliwością na kolejne, pozytywnie zakręcone pomysły gier.

Odnośnik do komentarza
I pytanie do tych co pykają w bete czy możecie w edytorze używać np: ognia zabójczego dla sackboya kiedy on go dotknie???

tak,

robisz jakis przedmiot z drewna, zelaza czy czego tam chcesz, a potem ustawiasz, zeby płonął, raził prądem lub wydzielał zabójczy gaz

właściwie to tylko z ogniem się bawiłem, ale te dwie opcje też są i pewnie na takiej samej zasadzie działają

Odnośnik do komentarza
Nie no, tej gry to nie trawią tylko ludzie pozbawieni wyobraźni. Koleś z tego filmiku z pewnością się do nich nie zalicza.

Nie chce nikogo urazić, w końcu konstytucja gwarantuje Wam wolność wyznania i innych bzdur, ale ta gra jest największym przełomem od czasu grafiku 3D i dokąd ludzie będą używać wyobraźni właśnie, ta gra będzie bawić.

 

Tylko ludzie pozbawieni wyobraźni mogą pisać takie bzdury! Pisząc że nie ma w niej nic odkrywczego - tak chodziło mi o gameplay! I jeżeli ktoś pisze że jest rewolucją od czasów 3D no to stwierdzam że gra wybitnie się komuś podoba i nie muszę używać inwektyw by zabłysnąć!

Szerokich horyzontów i zdrowego rozsądku życzę!

Odnośnik do komentarza
Nie no, tej gry to nie trawią tylko ludzie pozbawieni wyobraźni. Koleś z tego filmiku z pewnością się do nich nie zalicza.

Nie chce nikogo urazić, w końcu konstytucja gwarantuje Wam wolność wyznania i innych bzdur, ale ta gra jest największym przełomem od czasu grafiku 3D i dokąd ludzie będą używać wyobraźni właśnie, ta gra będzie bawić.

bajer polega na tym, ze aby ta gra stala sie tym czym sie moze stac to potrzeba ludzi

kupujesz uncharteda i masz 100% tego co oferuje gra

kupujesz tekkena i potrzebujesz co najmniej jednego kolege do gry by czerpac z tego tytulu to co najlepsze

do cod4 potrzebujesz juz kilka takich osob

 

a jesli chodzi o LBP to musza sie znalezc ludzie, ktorzy beda tygodniami dopieszczali swoje levele, a nie tworzyc je hurtowo "na kolanie" (pare leveli przegladnalem i jak na razie jeden nadawal sie do grania)

musza sie znalezc plansze, ktore kazdy bedzie chcial przejsc na 100% i zapisac sie w czolowce jesli chodzi o punkty(mam nadzieje, ze tworcy co jakis czas beda dostarczac nowe levele), bo inaczej nie bedzie to mialo sensu

 

 

takich modeli jak sądzę nie zabraknie

Odnośnik do komentarza
Koleś napisał na filmiku z kalkulatorem, że nie jest to mechaniczny tylko elektroniczny kalkulator 8 bitowy. Czy to znaczy, że będziemy mogli zabawić się w małego fizyka, czy jest to wyjątek bo dużo więcej "elektronicznych" przedmiotów nie ma?

8 bitowy bo pewnie wykorzystał tłoki i klucze magnetyczne jako reprezentacje bitów 0-1 dla przedstawiania każdej liczby, niesamowita sprawa ale to nadal działa na zasadzie mechanicznej.

 

http://gamextract.com/?p=3184

Kolejna świetna rzecz, ale imo powinien to zamontować na kółkach by muza grała automatycznie, a nad tym zbudować chociażby bardzo prosty level w klimacie Zanarkand i wtedy byłoby idealnie :D Szkoda że nie pokazał ile to zajmuje termometru. Pewnie można to też zrobić na takiej taśmie przesuwającej obiekty ze statycznym kluczem i odpowiednio ustawionymi emiterami, żeby nie było zbyt termometro-żerne i jednocześnie bardziej poręczne.

Edytowane przez JackFrost
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...