Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Wygrałam klucz do bety w polygamia.pl i nie mogę się od kilku godzin oderwać od tej gry.

 

TO JEST POTĘGA!

 

Od kilku godzin gram w poziomy zrobione przez ludzi, niesamowite pomysły mają niektórzy. Możliwość udostępniania plansz daje tej grze niemal nieograniczoną żywotność. Edytor jest dosyć trudny na początku i zrobienie odpasionego poziomu zabierze mnóstwo czasu. Gra po sieci jest zlagowana dosyć ostro póki co, ale wiadomo - to beta. Cóż więcej powiedzieć? Nie mam czasu gadać, idę dalej grać :]

Odnośnik do komentarza

wrzuciłem dwa filmiki na youtube z bety LBP w pierwszym pokazane są 3 planety (menu) , przebieranie sackoboya , i jeden mały level w którym skacze się nad obracającym krawatem i trzeba łapać spadające kulki a drugi film to jak grałem w level zrobiony przez jakiegoś użytkownika który jest w klimacie horroru i kolorze czarno białym (niektóre levele zrobione przez użytkowników miażdżą cyce...:)) jakoś średnia bo robione komórką..

 

1.http://pl.youtube.com/watch?v=1hcR4tSeoM8

2.http://pl.youtube.com/watch?v=OKIOXgPzXL8

Odnośnik do komentarza

Ja na początku nie łapałem się na ten cały hype dotyczący LBP,ale po obejrzeniu kilku trailerów na gametrailers.com muszę rzec że ta gra to będzie na prawdę coś wielkiego. Sama gra idealnie wpasowuje się we wszechobecną społecznościową wizję rozrywki sieciowej i nie chodzi mi tu bynajmniej wyłącznie o gry. Moim zdaniem LBP ma szansę stać się tym dla obecnych gier czym stało się youtube/last.fm/daviantART dla internetu.

Odnośnik do komentarza

To tak grałem wczoraj w online i jest jeszcze trochę błędów.Raz zdarzyło mi się zawiesić w jakimś kole,nie mogę upublicznić swojego skromnego ;) levelu(wyskakuje by spróbować później), no i na jednej stornie (tak planeta ma kilka stron, zmiana R1 L1) jest za dużo leveli(graczy) aż się kurde nie mieszczą i dostają trzęsawki :P Ale ogólnie mega miód. Budowa w becie jest dość ograniczona, ale da się przy odrobinie wysiłku coś ciekawego zrobić.Aż się boję gdy dostanę pełną wersje i wszystkie możliwości.

Odnośnik do komentarza

mi się wydaje że to błąd bo nic o tym sony nie wspominało ostatnio (kiedyś tam było w planach ale później pozostali tylko przy wersji na BD) a raczej o możliwości kupienia przez psn by poinformowali...

 

ps.

 

Zapraszam do zagrania w mój pierwszy level

 

user: FroniuPL

nazwa levelu: Save snowbaby ! ver 1.0

Edytowane przez froniu
Odnośnik do komentarza

cytejszyn

"Rawlo said: The space invaders move side to side, rather than down, which sort of defeats the purpose. Then there's no damage to the shields other than from your own cannon... which begs the question: why are the sackboys fighting retarded, almost stationary aliens?\n

Oh, right, because you can only do so much with user generated content. Even the original space invaders is more advanced than this gameplay wise.

 

I wonder how long people will be entertained with mediocrity like this. :\"

Podpisuje się pod tym. Wszyscy zacieszają pałkę, a tak naprawdę te levele nie są za bardzo grywalne [ z wyjątkiem lb colossus, ten akurat był całkiem niezły]. Nie mam zamiaru jakiejś wojny tu zrobić, ale wydaje mi się, że podniecanie się upośledzonymi motywami to nie domena tej gry...

Odnośnik do komentarza
Oh, right, because you can only do so much with user generated content.

Totalne (pipi) prawda, to że tu się coś nie rusza nie znaczy, że się nie dało, ale że ktoś zrobił to na szybko... levele z bety na pewno nie będą jakościowo takie, jak to co później ludzie będą tworzyć w pełnej wersji, tu wszystko idzie do kasacji, nawet nie ma sensu poświęcać dziesiątek godzin by zrobić genialny i dopracowany level, w tym wypadku space invaders...

 

Przeciwnicy spokojnie mogą się ruszać, opuszczać, strzelać pociskami w gracza, a osłony wystarczyło by umieścić na innej warstwie niż pocisk by samemu ich nie niszczyć... <_<

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...