Skocz do zawartości

PlayStation HOME


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

(...)

Odchodzac juz od tej lipy z regionalizacja, powinni zmienic zasady dostepu do automatow z grami. W takim barze z Uncharted sa 3 automaty a chetnych jest przynajmniej 10. Kazdy atuomat powinien obslugiwac ze 3-4 os.

 

Jak zapłacisz prawdziwymi pieniążkami to będziesz miał ten automat w swoim domu. Home ma zarabiać pieniądze.

Odnośnik do komentarza

@ Jakim: Wiem, ze bylo tak samo. Poza tym do kregli i bilardu nic nie mam. Te gry tocza sie w swiecie HOME. Automaty dzialaja inaczej i smialo mogloby z jednego korzystac kilka os. Poza tym to jednak nie jest zycie :P

 

E: Sprawdzal juz ktos czy bedac w HOME US da sie zaprosic kogos z EU/JP (i na odwrot)? Ja bede mogl sprawdzic dopiero wieczorem.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
E: Sprawdzal juz ktos czy bedac w HOME US da sie zaprosic kogos z EU/JP (i na odwrot)? Ja bede mogl sprawdzic dopiero wieczorem.

 

Pisałem o tym wcześniej :D

Da się zaprosić, ale tylko do miejsc wspólnych, czyli do np. swojego domu lub klubu. Można wtedy pogadać i prawdopodobnie odpalić razem jakąś grę.

Tylko jeżeli host postanowi, że idziemy na plac czy gdzieś i wyjdzie z mieszkania, to wyrzuci nas spowrotem do naszego regionu i dupa, trzeba pisać pw poprzez XMB.

Tak samo w drugą stronę - wychodząc gubimy znajomego z innego kontynentu.

[sprawdzane na US - EU]

Edytowane przez Ohayo
Odnośnik do komentarza

a ja od wczoraj zauważyłem,że jest jeden plus regionalizacji.Pozmieniali coś na serwerach od bety zamkniętej i teraz zawsze przydziela nas na serwer gdzie jest już inny Polak,choćby jeden ale ZAWSZE.Od wczoraj poznałem już z 10 ludzi z Polski ,których nie miałem na friend liście więc pod tym względem kudosy dla Sony.

Odnośnik do komentarza

Miałem ten sam problem. Nie moglem się zalogować. Wyłączałem konsole itd. Nic to nie dawało. W końcu się wkurzyłem i wyłączyłem. No ale wcześniej wszystko sprawdziłem i jest to dość ciekawa aplikacja.

 

Niestety z polaków widziałem tylko chyba punisher85_pl czyli Ficuś, ale mi uciekł zanim zdążyłem zagadać :).

Odnośnik do komentarza

troszkę za szybko minął mój entuzjazm bo już po godzince nie chciało mi się biegać po HOME`u...

 

Bilard i kręgle owszem przyjemne, ale nie na dłuższą metę. Jeżeli chodzi o private space - każdy zaczyna od identycznego: salon + balkon + widok na przystań ?

 

Cóż , to beta więc liczę na więcej , dużo więcej. Pisząc jakiś czas temu artykulik o HOME dla KIKOO.pl byłem pełen nadzieji, która teraz z lekka oklapła...

Edytowane przez abradab75
Odnośnik do komentarza
Niestety z polaków widziałem tylko chyba punisher85_pl czyli Ficuś, ale mi uciekł zanim zdążyłem zagadać :).

 

A szkoda,jakbym zauważył to bym zagadał ;) swoją drogą fajnie,że serwery w miarę możliwości wrzucają nas do lokacji gdzie jest już osoba z naszego kraju.Serio co włączę HOME i pójdę na główny skwer to zawsze jest tak jakiś Polak

 

Odnośnik do komentarza

jak dojdą lokacje,eksluzywne dodatki,np strefy podczas targów E3 lub TGS to będzie wporzo.

 

Kiedyś widziałem rysunek ,na którym Sony się chwaliło ,że 30firm podpisało z nimi umowy i będą w Home(red bull,ubisoft,capcom,EA,namco,konami itp) więc tylko pozostaje czekać na ich przestrzenie

Odnośnik do komentarza
jak dojdą lokacje,eksluzywne dodatki,np strefy podczas targów E3 lub TGS to będzie wporzo.

 

Kiedyś widziałem rysunek ,na którym Sony się chwaliło ,że 30firm podpisało z nimi umowy i będą w Home(red bull,ubisoft,capcom,EA,namco,konami itp) więc tylko pozostaje czekać na ich przestrzenie

za rok moze dwa ;)

Odnośnik do komentarza
Musisz probowac sie kilka razy laczyc,mnie z reguly laczy za jakims 5-6 razem,a tak to ten sam blad sie pokazuje

 

 

To byłoby pięknie jakby za 5-6 razami połączyło - ja walczę od wczoraj i już z 30129 razy nie mogę się połączyć (PL konto). Robiłem wszystko: restart konsoli, restart routera i nic. Wchodzę na US account a tam co ... za 1 razem wchodzę i gra śmiga jak szalona ... bezsens roku :(

Odnośnik do komentarza
Gość el becetol
a ja od wczoraj zauważyłem,że jest jeden plus regionalizacji.Pozmieniali coś na serwerach od bety zamkniętej i teraz zawsze przydziela nas na serwer gdzie jest już inny Polak,choćby jeden ale ZAWSZE.Od wczoraj poznałem już z 10 ludzi z Polski ,których nie miałem na friend liście więc pod tym względem kudosy dla Sony.

 

Mogliby dać jakiś filtr tak żeby widzieć tylko ludzi z Polski, po co mi jacyś angole albo jeszcze lepiej ludzie zinnych krajów nie mówiacy po angielsku. Mam pytanie - da sie jakoś rozpoznac Polaków, jesli nie mają "_PL" w ksywie? Rano bylem na Home i nie rozgladalem sie za taka opcja, ale od wtedy juz sie nie moge zalogowac.

 

BTW. mam nadzieje ze z tymi przeciazeniami serwerow poradza sobie szybciej niz "nasza-klasa" swego czasu... ta chyba kilka miechów byla nie do uzycia, chyba rekord jesli chodzi o serwisy spolecznosciowe, mam nadzieje ze sony nie zechce pobic tego rekordu ;)

Edytowane przez el becetol
Odnośnik do komentarza

Jakie macie wyniki w Icebreaker i tej gierce z pociagami ?;-)

Ja mam odpowiednio 19940 i 96150 - musze jeszcze popracowac nad Icebreaker bo czesci ubiory sie wygrywa ;)

 

W feedbacku do SONY wysle, ze wstepnie brakuje mi szybkiego dostepu do zapraszania osob do swojego domu, reszta interfejsu jak na razie na prawde spoko.

Edytowane przez villain
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...