Skocz do zawartości

PlayStation HOME


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Odliczanie było ściemą i nic więcej i wiele osób podejrzewało to od dawien dawna(wogóle adres strony jakieś colorize.com już wskazywał na to ,że mamy doczynienia z bujdą).Obecnie zegar na stronce odlicza nowy rok ,a ja od dłuższego czasu jestem pewien ,że wcześniej zagram i zobaczę zakończenie ostatniej krucjaty Snake'a niż położę łapska na Home.No chyba ,że jutro odszczekam te słowa wraz z pojawieniem się bety do ściągnięcia z ps store

Odnośnik do komentarza
Pewnie nie pomoże, ale z naszej strony zrobiliśmy co trzeba.

petycja:

To: Sony Computer Entertainment

We demand for Sony Computer Entertainment to release an open beta of the upcoming application, Home, for their computer entertainment system, the Playstation 3, via the Playstation Store. This application has been in development for far too long, and there are simply not enough users in the current closed beta to receive proper feedback or proper testing for this application. We believe that with the introduction of more users via an open beta, development of Home will accelerate, and will ultimately bring Playstation 3 owners closer to the launch of Home.

 

Sincerely,

 

http://www.petitiononline.com/ps3home/

Teoretycznie to taka petycje mozna by wysyłać w przypadku każdej gry na którą długo czekamy,ale co tam podpisałem-nr 2900 :whistling:

Odnośnik do komentarza

To jest prawda,a nie ściema ,wejdź na forum na tej stronce,a nawet znajdziesz bezpośredniego linka do ściągnięcia tej bety na Twojego kompa z oficjalnych serwerów Sony.Na tej samej zasadzie na początku istnienia PS Store dało się ściągać gry ,nie kupując ich.Wystarczyło wejść w posiadanie bezpośredniego linku do gry :).Swoją drogą beta Home i tak się nie uruchomi bo z serwerami Home łączyć się mogą jedynie użytkownicy zarejestrowani w Sony jako beta-testerzy.Choć jakbyś znał login i hasło takiego kolesia to byś bez trudu tą betę odpalił :whistling:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
żal,niech mi jeszcze tylko Killzone 2 na 2009 rok przesuną i jade im skopać dupsko

Ficuś, myślę, ze nie tylko Ty jesteś chętny, aby to zrobić. Będziesz musiał poczekać w kolejce. ;]

 

To, co Sony odmigdala, to po prostu paranoja. Jeśli chcą, aby HOME stanowił nowy wyznacznik internetowej interakcji oraz komunikacji i wiedzieli wcześniej, że mogą występować problemy z zaaplikowaniem wszystkich udogodnień, jakie zaplanowali, to ja się pytam, po jakiego wuja podawali przewidywaną datę premiery? Nie wierzę, że Sony posiada tak nieodpowiedzialnych analityków, którzy mogliby tego nie przewidzieć.

 

Niemożna było machnąć informacji, że coś takiego jak HOME pojawi się w bliżej nieokreślonej przyszłości, aniżeli karmić graczy kolejnymi datami, które przesuwane są już z kilkumiesięczną tendencją? Oj chyba poczekamy sobie do 2K9, ojj poczekamy...

Odnośnik do komentarza

Wg. mnie jest tak: SCEE odpowiada za HOME, a wiemy, że SCEE raczej nas nie rozpieszcza, dziwne kategorie w PSStore, ogólne olewanie userów i tym podobne. Ja na prawdę nie wiem, co trzeba, by Sony zauważyło w Europie gigantyczny potencjał i to, że PS3 sprzedaje się u nas lepiej niż X0.

Home na jesień? Nie płakałbym jeśli byłaby to wersja finalna, ale open beta? LOL, ponad rok opóźnienia, to nie jest śmieszne, tylko żałosne.

Odnośnik do komentarza

Z tym Home mysle ze wszyscy musimy sobie juz dać spokój.Usluga wyjdzie o ile wogole pewnie jak juz bedą nowe konsole Microsoftu i Nintendo na rynku.Zal tylko tych co kupili konsole nie dawno ze wzgledu na home wlasnie ja sie odrazu nastawialem ze lipa z tego będzie więc nie ma zawodu.Za to Sony ma ogromny minus bo nie znosze takiego robienia z ludzi idiotów..

 

Niech dadza te achievmenty,polepszą PSN wprowadza pare rzeczy ktore na xboxie są standardem to przynajmniej chociaz troche odkupią sobie robienei z klientów kretynow od conajmniej 2 lat...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc nie mam pojecia jak można kupić konsole dla HOME... hahaha... za to rozumiem rozczarownaie... nie pierwszy raz SONY tak postepuje...

inna sprawa że jak narazie to niema za bardzo na co czekać... z opini wiem że HOME nudzi sie po 2 tygodniach.

Widocznei SONY zdaje sobie z tego sprawe ;) i moze cos wymyslili "nowego".

Mi najbardziej brakuje pokoju trofeów... tyle juz gier przeszedłem i chciąłbym się tym pochwalic.... za to za OSIANIECIAMI i tym całym hunterstwem już nie.

Odnośnik do komentarza
Z tym Home mysle ze wszyscy musimy sobie juz dać spokój.Usluga wyjdzie o ile wogole pewnie jak juz bedą nowe konsole Microsoftu i Nintendo na rynku.Zal tylko tych co kupili konsole nie dawno ze wzgledu na home wlasnie ja sie odrazu nastawialem ze lipa z tego będzie więc nie ma zawodu.Za to Sony ma ogromny minus bo nie znosze takiego robienia z ludzi idiotów..

 

Niech dadza te achievmenty,polepszą PSN wprowadza pare rzeczy ktore na xboxie są standardem to przynajmniej chociaz troche odkupią sobie robienei z klientów kretynow od conajmniej 2 lat...

 

Niestety zgadzam sie z toba chociaz wielu twoich postow nie pochwalam :)

Ja nawet nie myslalem o kupnie konsoli akurat dla home, nawet w sumie nie wiedzialem wtedy co to jest. Konsole sie kupuje dla gier, a nie bajerow maketingowych --'

 

Home jest przereklamowane, cos jak second life i tyle...graliscie w to? ja nie...czemu? bo mi to w zyciu nie jest potrzebne.

Pozdro dla graczy i fanow nowosci. nie dajcie sie robic w jajo...

 

Odnośnik do komentarza

Sony nie śpieszy się z Home bo nie musi, jako że Home ma być czymś, co będzie trwałe. Przygotowanie czegoś, co ma być uniwersalne dla przyszłych platform, nie może wyjść ot tak. Sony nie ma doświadczenia w interfejsach online, więc nie dziwię się że jest ostrożne. Zwłaszcza jeśli chce zrobić coś więcej niż parę prostych tabelek i ramek z Live! Mylą się Ci, którzy myślą że Home to przywilej dla PS 3 . Home to przywilej dla Sony i ich przyszłych konsol. Dobrze jednak by było, aby wypuścili jakąś nawet pokraczną wersję, lecz nieobowiązująca jako jedyną i niech sami ludzie wskazują błędy. Cóż, w każdym bądź razie jak już dostaniemy Home to przynajmniej się nie przeterminuje. Po prostu będzie dalej rozwijane. Zresztą, obecne konsole nie wymrą tak szybko, bo przecież co by wniosły nowsze konsole? Postęp technologiczny nie poszedł jeszcze aż tak do przodu, by zrobić konsolową rewolucję. Stąd ludzie pograją sobie w Home na PS 3 . Zresztą, może to nawet być zabieg marketingowy, przesunięcie Home na termin przed gwiazdką - dając sobie trochę czasu do świąt na wydanie kilku patch'ów, a później zbieranie kasy na święta z gier które obsługują Home.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...