Skocz do zawartości

PlayStation HOME


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Hm... dostałem kod na bete od Sony Japan, zadziała na koncie z EU czy musze grac na japonskim? A może ktośby chciał kod? (tu musze pomyslec).

hmm nie próbowałem po tej łatce, ale wcześniej dało się tylko na tym koncie na które dostałeś zaproszenie

 

życzę wam powodzenia w losowaniu

Działa na każdym koncie :) Ściągnięte z Japonii, gram na koncie EU :) Oczywiście jestem w regionie europejskim.

 

Ja też życzę powodzenia, jest 100000 zaproszeń na Europę, ale uprzedzam, fajnie na chwilę, praktycznie nic nie ma jak na razie.

Odnośnik do komentarza

Info z forum:

I'm very sorry everyone, but it looks like our email system has failed us.

 

Combine that with the SCEE annual company conference (which is where we've all been until now) and that means no invites today.

 

I've made a series of phone calls and I dont believe its something we can quickly fix so we'll need the email team together on Monday morning to tackle the problem.

 

If its any consolation Home its not a problem, its an email problem ........... Actually, I fully understand its not any consolation.

 

I know you dont see this often but Heres a PlayStation rep saying sorry. The Home team were very much looking forward to seeing how all the new testers reacted to our baby and now we also have to wait another few days.

 

However, the reality of it is that its a small but very irritating hiccup and we'll soon be back on track so please dont give up the hope, you'll all be Home within the coming weeks.

 

If I hear anything more I'll let you know immediately.

 

Ted

Edytowane przez Musiolik
Odnośnik do komentarza
Jak ktos dostanie dwa kody albo bedzie chcial oddac to dajcie mi prosze :]:]

 

Oddać kodu raczej sie nie da jest "przywiązany" do psn id na którym sie go dostało.

Ja dzisiaj dostałem na jap psn id i nie działał mi na pl psn id, ale home mogę odpalić na innym koncie niż jap.

Bo jest tak, kod wpisujemy na koncie z tego regionu, z którego dostaliśmy kod, ale grać można na każdym koncie.

Odnośnik do komentarza
ściągnąłem łatkę 1.0 gości mi już na dysku

oprócz 77mb dodatkowo nowy square 44mb i przenosiny z zakładki games do network co ciekawe już bez dopisku beta

 

Nie tylko jest nowy Square (który IMO zmienili na gorsze). Nowe kino wreszcie wygląda na kino a nie klitka z jedną salką :)

Zmienili "wszystkie" hehe lokacje :P Tylko gdzie miejscówki z FC2 i bar Uncharted??? Chyba tylko Shopping Center się nie zmieniło.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Siedzę w Home i Ja, i jak dla mnie ten twór to rewelacja! Przerosło to moje oczekiwania, wiedziałem, że Home zarządzi, ale do tego stopnia? Nigdy! Głupia gra w kręgle wciągneła mnie całkowicie, udało mi się walnąć Turkey, czyli trzy razy pod rząd Strike :D, szkoda, że mój przeciwnik uciekł bo było już 123:30 :D Następnie podchodzę do ekranu na którym leci trailer Killzone 2, piszę co sądzę o tej grze, zaraz podbiegają inni i zaczyna się dyskusja o najlepszym FPS jaki niedługo wyjdzie, za(pipi)ioza. Posiedziałem dopiero ze 2 godziny i nie wszystko udało mi się zobaczyć, ale jeżeli tak wygląda początek to Sony mnie kupiło tym całym HOME :excl: :slinotok:

Odnośnik do komentarza

A ja znowu mam odmienne zdanie do Home niż Arcady.W sumie to pokrywa się ono z werdyktem Old Kyo ,z którym dziś w Home odbyłem rozmowę na temat tej osługi.W chwili obecnej Home rządzi przez pierwsze 2h...potem jest nudny jak flaki z olejem.3 przestrzenie-kolejki do stołów z bilardem i grami arkade(10min musisz czekać by w jakiś automat zagrać) i kompletny brak zajęcia jak już się wszystko sprawdzi.Na billbordach lecą cały czas 3 trailery,w sklepach nie można nic kupić-nuda i bieda.

 

Ale,żeby nie było tak smętnie to jednak wyczuwam w tym projekcie potencjał-niech tylko Sony wrzuci więcej przestrzeni,nowe lokacje(niech wróci automat z mp3 o którym mi mówił Old Kyo),niech różni developerzy stworzą własne miejsca,a transmisje z E3 czy GC będą w realtime w kinach.No i oczywiście niech każdy z nich nie przesadzi z ilością opłat bo trochę się boje,że szykuje się małe przegięcie(np. ilość darmowych ciuszków do naszego bohatera jest śmiesza-z każdego typu po 5 na krzyż) i będzie dobrze.

 

Na chwilę obecną jedyne zajęcie jakie tam do siebie widzę,to rozmowa z kumplem przez HS podczas gry w szachy lub kręgle(te naprawdę fajne) zamiast używania głupiego chata w XMB.

 

 

aha.graficznie jest ładnie-śliczne teksturki ale np na placu głównym czasem animacja tnie...no i powiesić za jaja kogoś w Sony ,który wywalił PSP jako narzędzie do obsługi Home na rzecz tego badziewnego czegoś

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...