Skocz do zawartości

PlayStation HOME


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

A co niby? Podobna tematyka, dla ludzi co chca kozaczyc jacy to sa fajni i co zdobyli ...

Wydaje mi sie ze tu nie chodzi o fajność. Gram w gry od bardzo bardzo dawna. Wiele tytułów przeszedlem na 100% ale to bylo kiedys. A takie trofeum choćby wirtualne było by jakaś nagroda. Bym mogł czasem wejsc stanać spojrzec i przypomniec sobie jakie gry przeszledem te x lat temu , co zdobilem i ile kosztowalo mnie wysiłku. Sama idea HOME. Coż moge sobie wyobrazić to jako miejscie wspaniale. Czy takie biedze tego juz nie wiem. Jestem natomiast ciekaw czy trofea itp rzeczy dostaniemy takze za gry ktore przeszlismy jakis czas temu , bo przecież równiedorze można wziąść od kogoś save i sobie skopiować.

 

A póki co czekam na GTA IV :)

Odnośnik do komentarza
Home ma byc platforma do dystrybucji muzyki i filmow. Stad niezwykle waznym jest by byl dopracowany od samego poczatku.

 

No to teraz zes strzelił... mają puszczac trailery na monitorach i moze jakies prywatne produkcje i tyle... Home to hmm miejsce gdzie posiadacze PS3 moga sie "spotkac" pogadac, pograc, posłuchac własnej muzy i tyle.. takie rozbudowany chat... mnie sie podoba. Jesli Sony planuje dystrybucje filmow czy muzyki to nie w ten sposób.. racze PSStore albo faktycznie jakis "sklep" w Home ale to bedzie opcja jedna z wielu i nie poto tworzyli Home.

Odnośnik do komentarza
Wg. mnie jest tak: SCEE odpowiada za HOME, a wiemy, że SCEE raczej nas nie rozpieszcza, dziwne kategorie w PSStore, ogólne olewanie userów i tym podobne. Ja na prawdę nie wiem, co trzeba, by Sony zauważyło w Europie gigantyczny potencjał i to, że PS3 sprzedaje się u nas lepiej niż X0.

 

Właśnie Sony to dostrzega i dlatego paradoksalnie nic nie robi. Podstawowa zasada - skoro się sprzedaje samo, to nie trzeba nic robić. A trzeba robić tam, gdzie Sony przegrywa. To jest naturalnie działanie - z punktu widzenia ekonomicznego - najbardziej racjonalne

Odnośnik do komentarza
Gdyz poniewaz? Rozumiem ze masz zrodla i dobrze wiesz co mowisz?

 

Dla mnie wyglada, ze zielonego pojecia nie masz ale musiales cos napisac.

 

A dla mnie to TY nie masz pojecia.. zródła to prawdopodobnie te same z ktorych TY korzystałeś... nigdzie nie powidziano że Home bedzie do dystrybucji filmów i muzyki... wspomniano tylko ze bedzie mozliwośc zapuszczania "prywatncyh" nie komercyjnych produkcji z opłatą... o muzyce szczerze to nic nie słyszałem tzn ze maja w jakis sposób udostepniac użytkownikom. Cały czas reklamuja tylko to ze bedzie to miejsce do spotkan i wspolnego poznawania.

 

Mozliwe ze cos mnie omineło wiec prosze Cie bardzo podaj linka gdzie jest napisane to co TY mówisz bo potwierdzenie tego mojego to masz od poczatku tego topicu...

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

W ogóle niby wszyskto ok ale.. irytuje juz mnie troche te czekanie na HOME. W sumie nie jestem na nie jakiś napalony ale chętnie obadam "co to to". Premiere jak dobrze pamietam miała być w listopadzie 2007 a tu rok później dopiero publiczne beta testy.

Ps. I tak najbardziej czekam na dostęp do XMB podczas gry (szczególnie wiadomosci i mp3)

Odnośnik do komentarza

A ja teraz zadam bardzo glupie pytanie... czy ten HOME to bedzie "gra"* za darmo czy normalna do kupienia w sklepie :S

 

*Wiem, ze to nie jest gra do konca, ale programem bym tego tym bardziej nie nazwal.

 

PS Przyznam sie bez bicia... nie szukalem... nie wiem czy padla juz odpowiedz na takie pytanie.

Odnośnik do komentarza

Będzie to coś w rodzaju... hmmm simsów podłącoznych do netu, jednak bez motywów typu papu i siusiu. Po prostu wchodzisz do home i masz dostęp do wszystkiego co jest dostepne w XMB. Możesz iśc do kina pooglądac trailery w Hd, mozes ziśc porozmawiac z innymi uzytkownikami, kupic jakieś ciuszki czy akcesoria do swojego apartamentu, czy wejśc do gry bezpośrednio z Home.

 

Oczywiście ma to być za free- dostepne jak sądzę w Ps Store.

Odnośnik do komentarza

Free, ale za dodatkowe ciuchy/akcesoria/meble itp. pewnie będzie trzeba bulić. Zapewne zrobią coś w rodzaju VIP louge, gdzie dostęp będą mieli tylko Ci, co zapłacą za to. [Jakoś muszą sobie to odbić xD]. Mimo tego faktu, czekam z niecierpliwością, podstawowe funkcje pewnie mi wystarczą.

Odnośnik do komentarza

Aplikacja do ściągnięcia za darmo jeszcze nie wiadomo czy z poziomu ps store czy też jako dodatek w nowej wersji softu konsoli.

Z racji na to ,że beta testerzy grają można z pewnością powiedzieć,że ikonka home wskoczy w XMB pod ikonkami account management i PS Store

 

PS.nie dość,że nie czuje magii Home to jeszcze ostatnio gdzieś wyczytałem,że na chwilę obecną celem programistów jest możliwość zapraszania z poziomu Home ludzi do gry...phii takie coś to ja mogę zrobić teraz i to szybciej....poza tym w lobby na raz może być tylko 50 osób-kolejna głupota jeśli Home z założenia miał skupiać społeczność PS3.Do mnie to będzie niewypał-90% sprawdzi 2 h i już drugi raz tego nie odpali

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ubisoft plans first event at Home

http://www.psu.com/Ubisoft-plans-first-eve...a0003801-p0.php

 

Dear Home testers,

 

The Home team and Ubisoft would like to invite you to the first ever Publisher Event in Home. Its a pretty exclusive event too as we’re still in closed beta so please try and make time to be a part of a real first.

 

We’ll be in Home in the new Media & Events space on the evening of Wednesday the 28th of May between 7pm BST and 8pm BST time and Ubisoft will be showcasing their new titles for you all.

 

Regards,

 

TedTheDog

Home Community Manager

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...