Skocz do zawartości

PlayStation HOME


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie dostałem "Your exclusive invitation to join PlayStation®Home", sprawdzajcie pocztę

za ile sprzedasz konto? :E a tak na powaznie - jak myslisz, czemu cie wybrali? cos wyroznia twoje konto, czy myslisz ze to po prostu losowanie?

 

nie mam bladego pojęcia od jakiegoś misiąca w nic nie grałem, bo w robocie miałem od pyty szkoleń do przeprowadzenia i pod koniec dnia nie wiedziałem jak sie nazywam (rekord 1 dnia 658 km samochodem i 3 szkolenia po 1,5 godziny)

 

poniżej część emaila łod sony

Dear bartek

 

PlayStation®Home is a 3D, interactive, evolving service, exclusive to PLAYSTATION®3. It's free to download and easy to use. Home is the place to be if you want to deepen your gaming experience - the place where you can meet, chat, plan, and launch games together. Also, you can fully customise your avatar, decorate your own Home apartment, play mini-games, watch videos, take part in events, and much more - it's all part of the Home experience.

 

We've chosen to offer access to Home to a select number of PLAYSTATION®3 owners, and as a valued member of PLAYSTATION®Network, you have been selected to be amongst the first to try this exciting new service.

 

To take part, and play an important role in helping us evolve and grow the service over the coming months, please redeem your unique promotional code below using your PLAYSTATION®3 and join us in Home.

 

co do home

W sumie są sami mieszkańcy UK nie spotkałem nikogo innego, najlepsze miejsce to oczywiście sala gier gdzie dosyć łatwo i sprawnie można zacząć zabawę w multi (bowling, bilard) no i samodzielnie na arcade 4 możliwe gry. Po naciśnieciu Ps nie przechodzimy do xmb tylko jak dawniej te inne opcje. Jest za to osobny dostep do listy friends, nie znalazłem za to sposobu na zapuszczenie swojej muzyki, a odgłosy ambient jak dla mnie są kiepskie. Nie ma tłoku jak na razie i widać że jest kilka funkcji jeszcze nie dostępnych. W slach kinowych do obejrzenia trailery filmów raczej kiepskiej jakości, może wina mojego łącza 1,5mb. Ale nic nie zwalnia i w sumie ok, tyle że jakoś strasznie na home nie czekałem i tyle. Skoro nie mam nikogo z 60 friendsów również w becie pewnie p tygodniu mi się znudzi, ale postaram się napisać kilka słów. Proszę o pytania i zadania do testów.

 

Odnośnik do komentarza

krótka wycieczka

udało mi się spotkać dwóch rodaków, obaj mieszkają na wyspach i niestety nikogoz kraju

nia ma niestety trophy room

 

kiepska jakość nie mam lepszej kamery niesty dżwięk niezbyt poza kichaniem mojej żony no i mój crt 720p

 

http://pl.youtube.com/watch?v=hiNao_Ko_js

 

dajcie znać co chcecie bardziej zobaczyć postaram się to umieścić

Odnośnik do komentarza
Ile ta beta zajmuje na dysku po ściągnięciu?

3157mb

 

plik do ściagnięcia ważył 85mb

 

 

Hehe, to nie dziwię się, że sprzedają już PS3 z dyskiem 80GB :D

 

każda z lokacji jest ściągana osobno około 20-24 mb na każdą, nie wiem ile ważą poszczególne itemy zakupione w sklepie (na razie są free i raczej ograniczony wybór)

 

można zagrać w szachy ze znajomym

jeśli chcesz się znaleźć blisko znajomego wybierasz go z listy na wirtualnym psp i wciskasz "go to"

znajomi aktywni kolor niebieski, znajomi zalogowani w home kolor zielony

brakuje tylko stałych tablic ogłoszeniowych na głową np. "szukam czecha"

sporo ludzi inicjuje zwykłe gry z poziomu home postaram się jutro wrzucić film

jeśli uważacie że warto dla was pomęczyć się z wszystkimi opcjami na vpsp w formie filmu dajcie znać

 

 

Odnośnik do komentarza
-tam taka fajna panorama jest na twoim filmiku, mozna tam isc??

chyba nie

-mozna plywac w tej wodzie?

na pewno nie :)

-to twoja chata?

jego

na jakiej zasadzie ja sie dostaje? kupujesz? kazdy ma taka sama? buduje sie?

Kazdy dostaje puste podstawowe mieszkanie, ktore moze umeblowac wg gustow (wlacznie z tapeta itd). Za kase mozna kupic wieksze, bardziej luksusowe mieszkanko (w becie wszystko jest za darmo).

czy kazdy moze ci sie krecic po domu?

Tylko ci ktorych zaprosisz. Po trophy room prawdopodobnie beda sie mogli krecic wszyscy, ale jego jeszcze nie ma :E

Odnośnik do komentarza
-tam taka fajna panorama jest na twoim filmiku, mozna tam isc??

chyba nie

-mozna plywac w tej wodzie?

na pewno nie :)

-to twoja chata?

jego

na jakiej zasadzie ja sie dostaje? kupujesz? kazdy ma taka sama? buduje sie?

Kazdy dostaje puste podstawowe mieszkanie, ktore moze umeblowac wg gustow (wlacznie z tapeta itd). Za kase mozna kupic wieksze, bardziej luksusowe mieszkanko (w becie wszystko jest za darmo).

czy kazdy moze ci sie krecic po domu?

Tylko ci ktorych zaprosisz. Po trophy room prawdopodobnie beda sie mogli krecic wszyscy, ale jego jeszcze nie ma :E

 

siedzisz mi w głowie?

wszystko się zgadza

Odnośnik do komentarza

nie zrobiłem filmu, ale był szturm na bramę przez cały plac tobyło piękne, byli goście co sprzedawali hot dogi itp.

a wszystko przez plotę że sony otworzy bramę z wielkim logo homeo godzinie 20.00 - co się nie stało oczywiście

dzięki tej akcji home powoli zaczął mnie przekownywać, potrzebna tylko jakaś koordynacja działań a ten projekt nabierze barw

 

 

@elvis004

mnie zabił kolo który nagle krzyknął "nobody moves i lost my glasses" no i oczywiście "i cant breath"

 

 

Odnośnik do komentarza

Home na pewno w tym roku!(?)

http://nextgn.com/2008/08/24/home-will-be-...-2008-for-sure/

 

 

"First and foremost, Meulen (Martijn Van Der Meulen, Home producer) told me (without hesitation) that it is a 100 percent guarantee that Home will be released by the end of this calendar year. He has absolutely no doubt that this will be the case, so it looks like the long wait to come Home is finally reaching its conclusion. Meulen also assured me, quite adamantly, that Home will always be a free service — only premium content will need to be purchased. I know some gamers were concerned that once Home reached a certain user base, a fee might be applied to the service, but this is not the case. Meulen says that there are no plans to charge for Home, even in the far future."

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...