Skocz do zawartości

PlayStation HOME


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co wyczytałem ,to Home będzie mi służył chyba jedynie do grania w bilarda i w szachy....

 

Głupotą jest wg mnie stawianie jako usługę wiodącą Home-umawiania się do gier.To fajny patent i daje więcej możliwości niż XMB ale ma jedną wadę-czas.Zanim to się wszystko włączy,wejdzie się na serwery,spotka kumpli to miną wieki....o wiele wiele szybciej jest wysłać w XMB wiadomość typu"gramy w cod4?" ,której napisanie zajmie nam w porywach 10sekund niż cyrki z Home

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jaki ty jesteś naiwny człowieku :). HOME to nic innego, jak kolejna inicjatywa do trzepania kasy. To tylko taki pretekst, że niby dla graczy. Tak naprawdę, to chodzi o masę reklam. HOME będzie miało ogromną popularność, więc każdy developer będzie chciał na tym skorzystać. Więc będą płacić Sony za możliwość umieszczenia reklam swoich gier w HOME. Przecież wtedy mnóstwo graczy je dostrzeże.

 

Patrząc na HOME, jestem pewien, że produkcja nie kosztowała zbyt wiele (większość rzeczy z HOME, to po prostu kopia, więc Sony już miało pewną architekturę), a już na pewno nie tyle, żeby zrobić za to grę. Natomiast zyski jakie Sony będzie czerpać z HOME będą ogromnę. Każdy developer zapłaci trochę, żeby móc reklamować swoje gry w HOME. Sony w tym momencie trzepie kasę i wszyscy są zadowoleni. Myślisz, że Sony jest takie dobre, że specjalnie robi HOME za darmo, z dobrego serca? Jasne. Właśnie dlatego HOME jest darmowe. Żeby jak najwięcej ludzi w nim było, a wtedy jak najwięcej ludzi będzie czytać reklamy i wszyscy będą zadowoleni. Sprawa jest prosta jak drut.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Właśnie dostałem za(pipi)istego maila od SONY :)

 

 

"As an update to the PLAYSTATION®3 News email sent on Friday, October 24th, the special invitation to PlayStation®Home's closed beta is available only to Qore annual subscribers who purchased subscriptions by 10/29. Qore Episode 06 purchasers will not be eligible for the special PlayStation®Home beta invitation at this time. We apologize for the miscommunication."

 

Dobrze, że cały ten HOME mi wisi od samego początku :)

Odnośnik do komentarza

Dokładnie :) Celowy zabieg SONY podejrzewam, że w mniejszości jest grono osób, którzy mają wykupioną subskrypcje. SONY zrobiło rach ciach, może się obawiali opcji gdzie każdy kupuje "single kure" i całe HOME by padło po 10 min :) Swoją drogą nie kumam ludzi którzy wykupili subskrypcję na QORE ok ciut taniej ale z tych odcinków co do tej pory były może 3 warte były zakupu.

Odnośnik do komentarza
Właśnie dostałem za(pipi)istego maila od SONY :)

 

 

"As an update to the PLAYSTATION®3 News email sent on Friday, October 24th, the special invitation to PlayStation®Home's closed beta is available only to Qore annual subscribers who purchased subscriptions by 10/29. Qore Episode 06 purchasers will not be eligible for the special PlayStation®Home beta invitation at this time. We apologize for the miscommunication."

 

Dobrze, że cały ten HOME mi wisi od samego początku :)

Ja też dostałam takiego maila. Jak już doczytałam do końca byłam trochę zniesmaczona :(

Mimo to nadal czekam ...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

WELCOME TO HOME BETA

Dear PlayStationÂŽNetwork User,

 

Thank you for downloading the PlayStationÂŽHome Theme! You have been selected to help beta test the next phase of PlayStationÂŽHome's evolution.

 

As a Beta Tester, you will be expected to help shape the PlayStationÂŽHome experience by providing feedback and submitting to us any issues you may find. We appreciate your help in making the PlayStationÂŽHome experience the best it can be! Belbleble....

 

Właśnie przyszło na konto z USA ( ten Theme chyba z pół roku temu ściągnąłem...). Ciągnę te 85MB BETY a idzie chyba 5 kb/s :wacko:

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.