Skocz do zawartości

PlayStation HOME


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tak czy siak, jak już HOME wyjdzie i będzie darmowy (!;]) to zapewnę ściągnę i trochę pobiegam po salonie gier (oby fizyka w bilardzie była na poziomie;]).

 

 

Darmowy? Może i będzie ale... chcesz mieć krzesło, stół, obrazy, fotel, TV czy inne badziewny zlepek tekstur? To się nie zdziw jak Ci przyjdzie zabulić. Chcesz nowe ubrania? Nowy większy dom? Nowe gadżety? Bulisz przyjacielu <_< Niby niech taki fotel dla przykładu kosztuje 10 centow - niby mało ale niech go kupi 100k napaleńców - z chwili pracy grafika robi się niezła sumka. Po chwili z BETĄ Home na odległość śmierdzi mi miktopłatnościami... bo z tego co zobaczyłem to tam będzie można kupić dosłownie wszystko. Home dla mnie to jedna wielka mikropłatność z darnowym dostępem. Dla mnie to nadal tylko ciekawostka - Sony powinno mimo wszystko inwestować w dobre gry a nie projekty pokroju Home.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
niby jutro ma ruszyc wersja 1.0.0 i otwarta beta dla wszystkich hahaha zobaczymy

z tego samego newsu z ps3site

 

"Niestety nie oznacza to wcale otwartych beta testów, a jedynie większą liczbę zaproszeń, ale na pewno zbliża nas nieubłaganie do tego historycznego wydarzenia."

 

Morał-czytamy ze zrozumiem i od początku do końca :)

 

 

Adamcky widzę,że czekasz na Home dla tego samego co ja- również nie mogę się doczekać darmowego bilardu :D

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Widzę, że niektórzy jeszcze nie zrozumieli jednej rzeczy: Sony zarobi na HOME w inny sposób, niż taki jaki wam się wydaje - czyli nie, że będziemy płacić za pierdołki, ale dlatego, że będą reklamy.

 

To nowoczesny sposób zarabiania na grach. Taki jaki Valve już zastosowało. Tym samym, da się np. zrobić gry za darmo. Różnica jest taka, że byłaby w nich masa reklam. O to również chodzi w HOME. Producenci gier, jak EA, Ubi, Lucas Arts itd. będą mogli umieszczać reklamy swoich gier w HOME. Będziesz np. szedł sobie ulicą w HOME, a tam wielki TV na którym będzie wyświetlany najnowszy trailer GTA 7. Wielu ludzi nie słyszało o wielu grach, więc w HOME będą mieli możliwość ich poznania. Po prostu przez przypadek zobaczą trailer jakiejś produkcji, zainteresują się, pogadają z ludźmi i sru do sklepu po tą produkcję, o której zresztą nigdy by nie usłyszeli.

 

I w taki sposób Sony będzie zarabiać. Firmy będą im płacić za możliwość reklamowania się w HOME, a Sony będzie tylko zliczać kapustę. My na tym nic nie tracimy, Sony zyskuje = same plusy!

 

I nie zdziwię się, jak Sony za chwilę ogłosi, że zrezygnowali z pobierania opłat za meble i inne pierdoły.

Odnośnik do komentarza

A ja się zdziwię bo w Betce aż świecą się sklepy (i ich reklamy) z ubrankami i innymi pierdółkami (gdzie narazie jest tylko opcja free) ... No nic - czekamy na epicką premierę tego całego Home...

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

No możliwe :). Największa kasę będą trzepać i tak reklamach.

 

W każdym razie, wiecie co mnie najbardziej wkurza? To, że DOPIERO mają być jakieś s(pipi)one OTWARTE beta testy. Jaja sobie robią i tyle. Ja oczekuję premiery NORMALNEJ wersji, a nie jakiś beta testów. To kiedy ma wyjść pełny produkt? W 2215 roku? Żenada. Sony bawi się w jakieś s(pipi)one beta-testy, zamiast normalnie zrobić premierę i tyle.

Odnośnik do komentarza
To ile oni już robią to HOME?

 

Home miało pojawić się już na PS2(przyznali się w jakimś z wywiadów) - jednak z uwagi na mało rozpowszechniony online na tej konsoli i problemy z łączami zdecydowali się,że projekt ujrzy światło dzienne na PS3....czyli jednym słowem długo już go robią ,a oficjalnie(tzn była konferencja i zapowiedzieli go) to już chyba z 3 lata :P

Odnośnik do komentarza

HOME JUZ JUTRO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HAHAHAHAHHAHAHA fajne jaja sobie robia

 

 

Sony potwierdziło, że długo wyczekiwane Home v1.0 od jutra będzie dostępne na PSN. Niestety v1.0 jest dostępne tylko dla beta-testerów, którzy otrzymają zaproszenie drogą mailową.

 

1.0 w formie testów od samego rana w ten czwartek zawita na PSN. Natomiast w piątek roześlemy kolejne zaproszenia do wzięcia udziału w tesach. Zaproszenia są przeznaczone dla osób z regionu SCEE.[...]

 

Na temat publicznej bety Home, przedstawiciel SONY powiedział jedynie tyle, że ta ujrzy światło dzienne wtedy, kiedy w aplikacji zostaną naprawione wszelkie glitche mogące być frustrujące dla graczy.

 

 

 

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

 

ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNAAAAAAAAAAAAAAAAAAADDDDDDDDDDDDAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Odnośnik do komentarza

Jasne Ficuś :P. To ile go robią, nas nie interesuje :). Nas interesuje kiedy go zapowiedzieli. A zapowiedzieli go na GDC 2007, czyli w marcu 2007 roku. Wtedy powiedzieli, że premiera będzie jesienią 2007. Jesienią 2007 powiedzieli, że premiera będzie na wiosnę 2008. Wiosną 2008 powiedzieli, że będzie na jesień 2008. Teraz widać, że jedyne co będzie na jesień, to (pipi)e beta-testy, a premiera pełnej wersji będzie w 2009 :/. Żenada.

 

Btw. pierwszy raz słyszę, że planowali HOME na PS2. :o

 

Edit: LOLLLOL 1111

 

Publiczna beta będzie dopiero, kiedy naprawią glitche? LOOOOOOOOOOLLLLLLLLL. A PEŁNA WERSJA?! To oni nawet z publiczną betą na zdążą na 2008 rok? :rotfl: :lol3: :lol: :lol: :lol: :wkurzony:

 

Brawo SOny :1pl:

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Ty się nie śmiej Jacobss bo wykraczesz :D Ja nie dalej jak tydzień temu widziałem jak "biegała" sama głowa. Potem jeszcze parę kwiatków typu "mam ręce i nogi i mi to wystarczy" albo "wpadłem za ogrodzenie i restarcik"

 

Może się okazać że te beta testy potrwają spokojnie do końca roku...

Odnośnik do komentarza

Mrozik, pokemonie, wystarczy jeden wykrzyknik, nie wspominając o reszcie. :mellow:

 

Szczerze wątpię w wyjście bety w tym roku. Utwierdzam się w przekonaniu, że Sony bardzo często wzoruje się na Polyphony. HOME przekładany kilkanaście razy, problemy z netem, duży hype na konsolę, a wyszło z początku tak sobie, ogólnie dużo występów PR'ów i głównych bossów, a niewiele konkretów. :P Jak dla mnie HOME to taki niepotrzebny dodatek, aby tylko wycisnąć kasę z naiwnych posiadaczy PS3. IMO zbędny shit, który znudzi się większości ludzi po kilkudziesięciu minutach użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Btw. pierwszy raz słyszę, że planowali HOME na PS2. :o

 

http://www.ps3site.pl/o-home-slow-kilka/

 

 

Tutaj masz potwierdzenie.BTW jeśli do sylwestra nie odtrzymamy Home to będzie to przegięcie-ojj sony szykuje się pośmiewisko.Dobrze,że nie jestem napalony na Home ,a jedyną fajną rzeczą jaką tam widzę jest darmowy bilard jako fan pool8 z gry-online wirtualnej polski :D

 

edit.Old Kyo jest aby w miarę na co czekać bo masz betkę?

 

 

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
HOME JUZ JUTRO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HAHAHAHAHHAHAHA fajne jaja sobie robia

 

 

Sony potwierdziło, że długo wyczekiwane Home v1.0 od jutra będzie dostępne na PSN. Niestety v1.0 jest dostępne tylko dla beta-testerów, którzy otrzymają zaproszenie drogą mailową.

 

1.0 w formie testów od samego rana w ten czwartek zawita na PSN. Natomiast w piątek roześlemy kolejne zaproszenia do wzięcia udziału w tesach. Zaproszenia są przeznaczone dla osób z regionu SCEE.[...]

 

Na temat publicznej bety Home, przedstawiciel SONY powiedział jedynie tyle, że ta ujrzy światło dzienne wtedy, kiedy w aplikacji zostaną naprawione wszelkie glitche mogące być frustrujące dla graczy.

 

 

 

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

 

ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNAAAAAAAAAAAAAAAAAAADDDDDDDDDDDDAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Skąd info? Czyżby z oficjalnego forum Playstation? Nie, więc skończ małpować i nie powielaj niekompletnych informacji. Dziś ma ruszyć fala zaproszeń, których będzie multum, bo chcą obciążać serwery, Home ma być otwarte dla mas w grudniu.

 

Odnośnik do komentarza

Nie no - wrażenie to robi. Wchodzisz to ogromnego wirutalnego świata gdzie się spotykają wszyscy gracze. Już pierwszy widok jaki mnie przywitał - panorama na ocean i port robi oj robi. Pewnie! Bawi, ale bawi tylko na początku. Boje się że Sony władowało kupę kasy w projekt który się każdemu znudzi po tygodniu gdzie w tym czasie mogli by zrobić naprawdę jakąś super produkcje.

 

Sry Ficuś ale ja jestem ciut za stary aby np. wieczorkiem się spotkać i pogadać przy bilardzie w Home - idea jest w założeniach świetna całego Home ale jako tako ja w nim widzę tylko wyciskacz kasy. Spoko jest podejść do grającej maszyny i załadować własną muzę po czym potańczyć. Ale ile można? Spoko jest "spotkać" innych graczy - bądź co bądź bardziej idzie się identyfikować z chodzącym sobą i nawiązać kontakt z innym "wirtualnie istniejącym" graczem niż z kolejną 'ksywką" w XMB. To na pewno jest duży plus. Takie miejsce spotkań i ustawek. Fajnie iść do kina, usiąść sobie w foteliku i pooglądać trailery - fajne wrażenie to robi mimo wszystko. Albo odwiedzić miejscówki (bar Uncharted oraz lokacja FC2). Jest naprawdę pozytywnie i naprawdę klimatycznie - iść tam i pogadać z innymi fanami. Ale ja się pytam - codziennie tam się będzie chodzić....:/ Oczywiście fajnie jest iść głównym placem gdzie wokół lecą reklamy czy to Socoma czy FC2 ale jest to raczej dla ludzi, którzy świata nie widzą poza graniem... Cały Home sprawia wrażenie raju dla graczy - jeśli takie miejsce by naprawdę istniało to chciałbym tam mieszkać ale narazie podziękuję :P

 

Na pewno to także jakaś podstawa będzie dla przyszłej sieci/społeczności i jakąś spuściznę zostawi dla przyszłych konsol od Sony ale mi się NA DŁUŻSZĄ METĘ nie podobało narazie. Beta jest także mocno ograniczona pod względem lokacji i za dużo nie można też powiedzieć.

 

A czy jest na co czekać? Jeśli Sony spełni WSZYSTKIE obietnice to na pewno jest na co czekać ;)

 

UP: Jeśli będzie można kupić jacht i zrobić imprezę z gołymi d... to dłużej zagoszczę w Home :P

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
A skąd Ty masz Musiolik info,że dziś ruszy lawina zaproszeń?

Subforum dla betatesterów na oficjalnym forum Playstation. Nie zacytuje i nie zrobie screenshotow, bo NDA mnie obowiazuje, zreszta, na N4G był link.

 

edit

dobra, tu jest screenshot co wypłynął wczoraj: http://www.tawkn.com/index.php?page=site-n...amp;news_id=839

Edytowane przez Musiolik
Odnośnik do komentarza

haha no ciekawe czy ktos znas dostanie zaproszenie, a czy to jest oficjalne to pisze ze tak wiec skoncz gadac (pipi)y, bo wszyscy wiedza jak bedzie, czyli jutro napewno nie wejdziemy do domu a przynajmniej wiekszosc z nas, ja bardzo chcialbym juz tam byc ale to co robi sony to jakas porazka, przez nich stalem sie pesymista :(:(:(

 

zobaczymy jutro co to bedzie, mam nadzieje ze wkoncu wejde do domku :]:]:]:] a jak nie to znowu sie wku......

 

Mrozik, pokemonie, wystarczy jeden wykrzyknik, nie wspominając o reszcie. :mellow:

 

Szczerze wątpię w wyjście bety w tym roku. Utwierdzam się w przekonaniu, że Sony bardzo często wzoruje się na Polyphony. HOME przekładany kilkanaście razy, problemy z netem, duży hype na konsolę, a wyszło z początku tak sobie, ogólnie dużo występów PR'ów i głównych bossów, a niewiele konkretów. :P Jak dla mnie HOME to taki niepotrzebny dodatek, aby tylko wycisnąć kasę z naiwnych posiadaczy PS3. IMO zbędny shit, który znudzi się większości ludzi po kilkudziesięciu minutach użytkowania.

wiem ziolko ale jestem bardzo zawiedziony poczynaniami sony dlatego tak pisze :(

 

 

p-musiolik- Ty skoncz malpowac, ciekawe ile ludzi z polski dostale te zaproszenia na polskim koncie???????? i zobaczymy w grudniu czy bezie otwarte dla wszytskich, sony juz od dwuch lat zapowiada i jakos efektow nie widac, jak bedzie to bedzie to bede zadowolony ale narazie nie mow mi ze malpuje bo wszyscy dobrze wiedza ze soy nie mozna wierzyc, a ze Ty masz bete to sie cieszysz i cwaniakujesz bo juz sie nie wkurzasz ze robia nas w h..uja

Odnośnik do komentarza

ściągnąłem łatkę 1.0 gości mi już na dysku

oprócz 77mb dodatkowo nowy square 44mb i przenosiny z zakładki games do network co ciekawe już bez dopisku beta

dalej mnie to nie podchodzi natomiast jak ktoś chce coś bliżej wiedzieć, proszę pytać

najciekawsze że betę ostatni raz włączyłem jakie 2 miechy temu, imo ten projekt to niepotrzebnie wydana kasa, jeśli by zintegrowali to z LBP ściąganym jako darmowy (też jakiś square, customizacja postaci i mamy to samo co Home a jednak lepsze). A płatne dodatki w stylu dodatkowe stroje, story i kreator przyniosłoby to więcej pożytku i dla Sony i dla nas.....eee szkoda gadać.

 

mnie jakieś ograniczenia nie obowiązują.... oficjalnie nie znam nawet angielskiego więc nie wiem co to NDA

po tym jak Butcher obwieścił światu moje dane w podzięce za udostępnienie bety do celów artykułu, nie stanęła mi u drzwi załoga... sony

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...