Skocz do zawartości

PC Hardware - problemy


Wyso

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dostałem huba, więc mam możliwość rozdzielenia sygnału poprzez kabel z jednego gnizada na laptopa i ps3. Sygnał jak najbardziej jest na obydwóch sprzętach, jednak mam problem z wejsciem na lapku m.in na youtube (nie wyświetla sie strona ) czy zalogowaniu się do konta na stronie plus gsm (tez nie widzi strony) gdy przełoże przewod z huba do gniazda w scianie wszystko wraca do normy. Ktoś wie jak rozwiązać ten problemik?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zlozylem wlasnie kompa ze zintegrowana grafika na plycie glownej i po podlaczeniu wsio dziala jak nalezy. Problem pojawia sie gdy podlaczam karte graficzna. W czasie uruchamiania blad - 1 dlugi i 3 krotkie, ale komp odpala sie dalej normalnie i w windzie normalnie karte wykrywa (no i zreszta jest obraz :P). Myslalem, ze cos w biosie trzeba ustawic, no ale jak podlaczona jest grafika to do biosu nie moge wejsc (czarny ekran), mimo ze system normalnie sie odpali jezeli nic sie nie wciska. No to stwierdzilem, ze odlacze karte i podlacze obraz przez zintegrowana i tam w biosie popatrze. Zmienilem, zeby priorytet mialo PCI-E, ale to nic nie dalo. Jakies pomysly ?

 

PS. Karta graficzna dziala poprawnie na drugim kompie.

Odnośnik do komentarza

Podłączasz kabel do karty na PCIe czy do zintegrowanej? XD

 

Nie rob ze mnie debila :P

 

Jaka karta?

Zasilanie dodatkowe podpięte [jeśli potrzebuje].

W BIOSie nie możesz wyłączyć integry?

 

Radeon HD 5770 i dodatkowe zasilanie podpiete, aaaale nie wylaczylem w biosie integry :) Zaraz sprawdze.

 

EDIT: Nadal to samo ... dodatkowo musze teraz zrestetowac bios zeby ustawic spowrtotem wlaczona integre (inaczej do biosu sie nie dostane) :P

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Sorry za post pod postem, ale nowe fakty ujrzaly swiatlo dzienne (nocne?) :P

 

Przed chwilą podłaczyłem 5770 za pomoca przejsciówki DVI-VGA i wszystko śmiga idealnie. Coś jest nie tak gdy podłączam bezpośrednio kablem HDMI. Jakies porady?

 

PS. Tak, kabel jest sprawny, 10 metrowy. Na drugim kompie tak wlaśnie sprawdzałem ta kartę graficzną.

 

EDITEDITEDIT:

 

(pipi), podłączyłem krótszym kablem HDMI i śmiga bez problemu O_o Fanie, że rozwiązałem problem ale ciekawi mnie bardzo czemu na jednym kompie ten 10m kabel działa, a na drugim nie :o

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Znany problem internetu. Kabel jest za długi. Nie mów że o tym nie słyszałeś? Jak masz wysokie pingi to obcinasz kawałek kabla od modemu. Jak masz za cichy dźwięk, to kawałek kabla od głośników. A jak masz problem z grafą, to kawałek kabla od monitora. PROSTE.

 

Zrób taki eksperyment i wyłącz dźwiękówkę zintegrowaną, a później podłącz tym długim kablem grafę.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jutro będę miał z multimedii internet. Router radiowy będzie stał w salonie. W laptopie mam kartę wifi, do konsoli kupiłem access point i teraz tylko pozostała kwestia komputera stacjonarnego w jednym z pokoi.

 

Rozumiem, że może być albo jakiś acces point albo karta sieciowa do USB?

Odnośnik do komentarza

To jak dyskusja niemego z głuchym XD

 

Chcesz kompa podłączyć po WiFi do routera WiFi? To potrzebujesz kartę wifi. Tak, wystarczy najprostsza pod USB za 20pln.

 

No chyba że coś źle zrozumiałem, co jest wielce prawdopodobne, bo piszesz jak ogqozo bez możliwości edytowania swoich postów.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Witam, mam pytanie: mam netbooka Acer Aspire One D250 a na nim zainstalowanego windowsa xp (procek atom 1,6gh 1gb ram) chce przeinstalować system, pytanie czy win 7 starter pójdzie na nim? mam ochotę poeksprymentować i zainstalowac jakis inny system niz windows, IOS jakiś na nim pójdzie?

Odnośnik do komentarza

Opierdzielilem grafike w kompie i sie teraz kurzy. Uzywam sobie lapka i spokojnie do wszystkiego mi starcza bo w najblizszym czasie nie mam zamiaru grac na PC. Zestaw jaki mi zostal to:

 

P55UD3

I7-860 2.8GHz

4GB G.Skill ECO 1600Mhz

 

Opierdzielic poki jeszcze cos kasy z tego bede miec i pozniej kupic nowy zestaw czy zostawic i zalozmy za rok dozbroic w grafike tylko ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...