Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Na pewno to będzie oficjalna us okładka GOW3??? Bo coś nie wydaje mi się, a moje potwierdzenia potwierdza oficjalny teaser gry(a właściwie trailer specjalnej edycji GOW3) , gdzie na końcu jest pokazana ta okładka .

ta okladka z okiem nawet ma napisane na dole "ta okladka nie jest ostateczna" :P

 

a co do okladki USa - czesto amerykance maja bardziej naćkane okładki niz my albo japonczyki, kiedys bylo chyba porownanie w PE , okładek z roznych regionow - amerykanie maja okladki w stylu pudełek mikrosoftu - 10 postaci, 10 pierdółek, 100 informacji itp bo oni tak lubią

a eur i jap czesto ma abrdziej oszczedne i minimalistyczne

Odnośnik do komentarza

Skąd Wy macie to info, że dziś się kończy embargo? Z tego całego hiphopczarnucha, czy jakieś wiarygodniejsze źródło? Bo cisza, nie tylko na blogu, ale w całej sieci.

 

 

Kilka stron wcześniej podawałem link do hiphopczarnucha który oznajmia, że sony zrezygnowało z pokazania dzisiaj filmiku z GoW 3

 

http://hiphopgamershow.ning.com/profiles/blogs/god-of-war-3-is-microsofts-new

 

Dokładnie w minucie 11:45 zaczyna gadać o tym, że dostał e-mail od sony że trailer z 18.01 nie zostanie puszczony i później namawia ludzi żeby zasypali bloga playstation wiadomościami. Jeżeli dobrze zrozumiałem to mniej więcej coś takiego.

 

Wspomina również o Agent z jego krótkiej wypowiedzi "wow" można wnioskować, że będzie też mocnym graficznie tytułem.

Edytowane przez Dark_Slide
Odnośnik do komentarza

A jednak, obiecali ruchome poziomy i dotrzymali slowa. Ja jestem tylko ciekaw jak genialnie musi sie to prezentowac w ruchu. A co do demka - zdaje mi sie, ze byla to tylko namiastka calosci, ktora w marcu wgniecie w glebe seti tysiecy graczy na calym swiecie!

 

Co do grafiki - ta jest perfekcyjna. Tekstury ostre jak diabli, otoczenie pelne detali, wszystko wykonane z pietyzmem i rozmachem, z pierwszoligowym designem. Dla tak pieknych gier warto bylo wybrac PS3 :lol::yes::wub: ^_^

Odnośnik do komentarza

Jest wpis na blogu, z tymi właśnie screenami - nie na to liczyłem i jestem zawiedziony; w erze hd patrzenie na statyczne obrazki jest żalowe. Wbijać na bloga i zostawiać commenty z żądaniem video!

Znowu nie podam linka ale już od kilku dni mówili (forum Gt, komentarze na blogu) że dziś nie będzie nowego traileru.

 

Co osobiście też mnie denerwuje. Hello za 2 miechy premiera.

Odnośnik do komentarza

Po obejrzeniu tych kilku screenow jestem zdania ze wiodaca role w odbiorze gry bedzie odgrywal level design nie zas jakosc tekstur.

Powiedzmy sobie szczerze: pochlonieci akcja ilu z nas bedzie zwracalo uwage czy dana teksturka jest w troche gorszej jakosci ?

Mysle ze niewielki odsetek. Dla mnie poziom dema jest juz wystarczajacy, byle tylko nie brakowalo atrakcji i niespodzianek (vide lot w 'kominie' w koncowce dema - moc).

Zyczylbym sobie zroznicowanych miejscowek i jak najwiekszej liczby momentow zaskakujacych i nietuzinkowych. Wtedy jakosc teksturek bedzie miala znaczenie drugorzedne.

Edytowane przez sizacz
Odnośnik do komentarza

Polecam wrażenia z najnowszego "dema" gry:

http://www.destructoid.com/god-of-war-3-s-titan-gameplay-drops-jaws-160842.phtml

Suddenly, the ground shakes more violently than before. It cracks, and from it erupts a huge boss, a crab-like creature, dripping with water. If Hight knows what its name is, he's not telling me, but he describes it as a "little boss composed of water and crab [and] crustacean parts." "Little" is an understatement, as this thing stands tall among the series' biggest baddies. It nips and swipes at Kratos, its patterns not entirely unlike that of the series' other massive creatures. It is impressive in its size and detail, but it's what we've come to expect from a typical God of War battle. Then, it happens.

The camera pulls out in real time to reveal that this battle isn't just taking place on any old part of Gaia, but on her arm. It's here that you can really see the scope of these Titans, and what the technology that God of War III uses is capable of. It happens so quickly -- with the player still in complete control over the ant-like Kratos -- as the Titan swings her arm up and over as she climbs Mount Olympus. Kratos hangs on for his life, using his blades to dig into Gaia's arm. Now we're in vertical combat, the battle with the crab creature raging on. And again, it happens.

[...] At this point you might be thinking, "Sounds neat, I guess. You need to calm down, fanboy." Maybe you're right. But it has to be said that seeing is believing. We've been told about this Titan gameplay from the start, but it's nearly impossible to adequately describe what it looks like when woven into the fast-paced action of God of War. Few games, if any at all, have been able to render so much on as epic a scale as what Sony Santa Monica will be delivering with God of War.

[...]Unfortunately, it's unclear whether Sony will actually show gamers this gameplay in action before the game launches in March. "We wanted to keep the Titans under wraps, because we think they're pretty special," Hight tells me. "They'll make a big difference in the gameplay."

[...] God of War III, Hight tells me, is "done." The game's currently in beta, with all of the content in place; now they're just "fine-tuning the details, making sure it's smooth."

 

Zapowiada się coraz lepiej. Jeżeli to wszystko jest takie za(pipi)iste jak opisuje ten koleś to chyba nawet kupie sobie kolekcjonerkę :)

Mam nadzieje, że jednak pojawi się jakiś filmik...

Po obejrzeniu tych kilku screenow jestem zdania ze wiodaca role w odbiorze gry bedzie odgrywal level design nie zas jakosc tekstur.
To już jest raczej pewne po tym co napisali na Destructoidzie. Walka na tytanach będzie iście EPICKA :]
Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

Powalający pokaz GoW III

Wybrane media zostały zaproszone do przetestowania specjalnego dema God of War III. Wrażenia ? szok, szok, i jeszcze raz szok!

 

Poniższą relację przytaczam za serwisem gamesradar.com ? jednym ze szczęśliwców, którzy mogli zobaczyć to wszystko na własne oczy.

 

00:01

 

Demko rozpoczyna się od stojącego na kamiennej górze Kratosa. Atmosferę dzikiej scenerii podkręcają długie cienie i zawodzenie wiatru. Heros ma na prawym ramieniu złoty pancerz.

 

00:10

 

Po chwili Kratos dociera do zwalonego drzewa. Aby oczyścić drogę z przeszkody, gracz szybko wciska przycisk (zupełnie jak w poprzedniczkach). Spartiata spycha drzewo ze zbocza góry, wygląda na złego.

http://www.ps3site.pl/powalajacy-pokaz-gow-iii/32070/

 

Polecam dalszą część. Zapowiada się COŚ niesamowitego! :ninja:

 

IGN

 

"January 18, 2010 - If the two minutes I just played of God of War III are any indication, this game is going to be a visual spectacle. There are sweeping camera angles, constant action, the orientation of levels changes on a whim, and some truly jaw dropping graphics.

 

Wow"

Edytowane przez Grigori
Odnośnik do komentarza

Jeśli dadzą małą ilość do sprzedaży to później będzie jeszcze droższa i tylko na alledrogo się ją wyrwie.(chodzi o kolekcjonerkę, o którą pytał zagul) Ja nadal czekam aż pojawi się preorder steelboxa, jestem maniakiem GoW, ale przy takim zalewie dobrych gier nie wydam ponad pięciu stów na jedną.

Edytowane przez jar3czek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...