Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Yano wole umrzeć jako kopacz rowów niż za biurkiem zdominowany przez zagraniczy kocern bez możliwości wysławiania się po polsku.A tak między nami mam swoją firme,nie generalizuj,bo jest wiele ścieżek rozwoju,a wmawianie innym że angielski to jedyna słuszna droga jest krzywdzące.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Eeee i tak graficznie wygląda ten Gow III? Czy to jakaś ściema tak jak w trailerach? Na moje oko to nawet U2:AT graficznie się chowa przy najnowszym GoWie. Oj będzie trzeba się w tą gierkę zaopatrzyć. Choćby dla grafy. Jedyny God od War jaki mi się podobał to Chains of Olympus na PSP. Być może dlatego, że to jedyny GOW w jaki grałem... Trza będzie zmienić nastawienie dla tej gry. :D

Odnośnik do komentarza

Eeee i tak graficznie wygląda ten Gow III? Czy to jakaś ściema tak jak w trailerach? Na moje oko to nawet U2:AT graficznie się chowa przy najnowszym GoWie. Oj będzie trzeba się w tą gierkę zaopatrzyć. Choćby dla grafy. Jedyny God od War jaki mi się podobał to Chains of Olympus na PSP. Być może dlatego, że to jedyny GOW w jaki grałem... Trza będzie zmienić nastawienie dla tej gry. :D

 

To ja się dziwię, że jeszcze nie nadrobiłeś zaległości, szczególnie, że jest teraz GoW 1 i 2 w HD.

 

Obowiązkowo, przed zabraniem się za 3 cześć, ukończ dwie pozostałe (są one bardzo powiązane ze sobą szczególnie 2 z 3), bo na bank nie odbierzesz tak trójki jak byś to zrobił znając historię Ducha Sparty.

Odnośnik do komentarza

Eeee i tak graficznie wygląda ten Gow III? Czy to jakaś ściema tak jak w trailerach? Na moje oko to nawet U2:AT graficznie się chowa przy najnowszym GoWie. Oj będzie trzeba się w tą gierkę zaopatrzyć. Choćby dla grafy. Jedyny God od War jaki mi się podobał to Chains of Olympus na PSP. Być może dlatego, że to jedyny GOW w jaki grałem... Trza będzie zmienić nastawienie dla tej gry. :D

 

To ja się dziwię, że jeszcze nie nadrobiłeś zaległości, szczególnie, że jest teraz GoW 1 i 2 w HD.

 

Obowiązkowo, przed zabraniem się za 3 cześć, ukończ dwie pozostałe (są one bardzo powiązane ze sobą szczególnie 2 z 3), bo na bank nie odbierzesz tak trójki jak byś to zrobił znając historię Ducha Sparty.

 

Tym bardziej warto zagrać, że mimo wszystko God Of War 1 i 2 są lepsze i dłuższe od Chains Of Olympus.

Odnośnik do komentarza

Spokojnie, spokojnie. Za GoW collection mam zamiar zabrac się przed ale chyba uda się po ograniu BFBC2. Z resztą i tak nie zacząłbym od GoW III bo narazie nie mam kasy na niego. Wpadną platynki za GoW I i II a potem przyjdzie czas na kolejną częsć przygód Kratosa. Szkoda, że dopiero teraz zaczynam myśleć o tej serii. jak z kolegą zagraliśmy w to na PSP to cięzko nam było uwierzyć że na taką małą konsole taka giera może wyjść. Domyślam sie że wszystkie częśći są na takim wypasie przynajmniej jak ta na handhelda. :)

Odnośnik do komentarza

Spokojnie, spokojnie. Za GoW collection mam zamiar zabrac się przed ale chyba uda się po ograniu BFBC2. Z resztą i tak nie zacząłbym od GoW III bo narazie nie mam kasy na niego. Wpadną platynki za GoW I i II a potem przyjdzie czas na kolejną częsć przygód Kratosa. Szkoda, że dopiero teraz zaczynam myśleć o tej serii. jak z kolegą zagraliśmy w to na PSP to cięzko nam było uwierzyć że na taką małą konsole taka giera może wyjść. Domyślam sie że wszystkie częśći są na takim wypasie przynajmniej jak ta na handhelda. :)

Człowieku, nie wiem skąd spadłeś ale nawet się nie próbuj domyślać jak Ci strasznie zazdroszczę! Nie grać w pierwszą i drugą część GOW, i teraz wyjeżdżać z takimi tekstami. Albo robisz Nas w ładne, albo nawet nie wiesz co jest jeszcze przed tobą. Atakuj czym prędzej dwie pierwsze części :)

Odnośnik do komentarza

Tim Moss, piastujący stanowisko dyrektora technicznego w studio Sony Santa Monica, wyjawił, ile miejsca na dysku Blu-Ray zajmie God of War III - 35GB!

FAP FAP FAP

 

Naprawdę jest się czym jarać. :whistling:

 

Dobry motyw, GoW3, gra typu slasher / action adventure, waży dużo więcej niż FFXIII (z tego co pamiętam 3 x dwuwarstwowy DVD), na klocka wypchany po brzegi rendererami .

 

Szacunek. Ciekawe czy to wynik tylko z angielską ścieżką, czy już wliczonymi kilkoma wersjami językowymi?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...