Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

ja po tym porownaniu zastnawiam sie czy w ogole zdołam przejsc gre po polsku, planowalem za 2-3 razem właczyc polski do testów ale chyba nie zniose tego

 

(pipi)ENIA

 

 

nie zniose tego poprostu tragedia ;/ (nie chodzi o jakość głosów, ale o to że idiotycznie brzmia tacy pakerzy gadajacy po polsku)

 

+1

 

A jak widzę komenty na niektórych stronach typu "Polski dubbing bije na łep angielski" albo "Angielski dubbing wypadł gorzej od Polskiego" to płakać mi się ze śmiechu chce. :lol:

Odnośnik do komentarza

ja po tym porownaniu zastnawiam sie czy w ogole zdołam przejsc gre po polsku, planowalem za 2-3 razem właczyc polski do testów ale chyba nie zniose tego

 

(pipi)ENIA

 

 

nie zniose tego poprostu tragedia ;/ (nie chodzi o jakość głosów, ale o to że idiotycznie brzmia tacy pakerzy gadajacy po polsku)

 

+1

 

A jak widzę komenty na niektórych stronach typu "Polski dubbing bije na łep angielski" albo "Angielski dubbing wypadł gorzej od Polskiego" to płakać mi się ze śmiechu chce. :lol:

 

IMO, jeśli ktoś nie miał dłuższej styczności z poprzednimi częściami, a przygodę z GoW`em zaczyna od III części (w ogóle jest jeszcze ktoś taki?) i nie jest przyzwyczajony do angielskiego dubbingu czy "murzyńskiego" głosu Kratosa, może stwierdzić, że polski na prawdę przewyższa angielski.

To tak czysto hipotetycznie myśląc :P

Polski dub jest dobry, widać ciągły progres między lokalizowanymi przez SCEP grami, ale angol to to jeszcze nie jest ;)

Odnośnik do komentarza

ja tutaj słyszę po prostu Lindę, nic specjalnego, ale jak słyszałem głos Terrence'a Carsona i głos Kratosa, choć to ta sama osoba, to po głosie nie do poznania.

Ciekawe kiedy takie zaangażowanie usłyszę od polskich aktorów, bo w końcu o to powinno chodzić, żeby potrafili wydobyć z Siebie "drugi" głos, którego na ulicy lub planie jakiegoś filmu nie usłyszymy :)

Jakoś niesmaczyłbym się słysząc mocny głos Kratosa w grze i słysząc po chwili ten sam głos w jakimś filmie o zbieraniu jagód xD

Odnośnik do komentarza

 

Ciekawe kiedy takie zaangażowanie usłyszę od polskich aktorów, bo w końcu o to powinno chodzić, żeby potrafili wydobyć z Siebie "drugi" głos,

Jakoś niesmaczyłbym się słysząc mocny głos Kratosa w grze i słysząc po chwili ten sam głos w jakimś filmie o zbieraniu jagód xD

no takie rzeczy to tylko boberek (ktorego wspominalem wczesniej już) , on znany jaki glupi glina z serialu dubinguje zarowno glosy w U2 jak i kaczorna donalda i najlepsze - króla juliana z madagaskaru, kazdy ten głos i akcent jest kompletnie inny, i to jest moc :D

Odnośnik do komentarza

ja po tym porownaniu zastnawiam sie czy w ogole zdołam przejsc gre po polsku, planowalem za 2-3 razem właczyc polski do testów ale chyba nie zniose tego

 

(pipi)ENIA

 

 

nie zniose tego poprostu tragedia ;/ (nie chodzi o jakość głosów, ale o to że idiotycznie brzmia tacy pakerzy gadajacy po polsku)

 

+1

 

A jak widzę komenty na niektórych stronach typu "Polski dubbing bije na łep angielski" albo "Angielski dubbing wypadł gorzej od Polskiego" to płakać mi się ze śmiechu chce. :lol:

 

To samo tylko na odwrot moze napisac osoba, ktorej dubbing polski najzwyczajniej w swiecie bardziej podoba sie od angielskiego.

 

A jak widzę komenty na niektórych stronach typu "Angielski dubbing bije na łep polski" albo "Polski dubbing wypadł gorzej od angielskiego" to płakać mi się ze śmiechu chce. :lol:

 

Milion razy bylo pisane ze bedzie wybor sciezki audio + napisy, jak widac niektorzy maja klapki na oczach i dla nich istnieje tylko jeden jezyk. Reszta spoleczenstwa ktore dopiero co stawia pierwsze kroki w swiecie konsol juz sie nie liczy - dla SCEP sie liczy i moze nawet bardziej niz grupka zagorzalych wielbicieli wydawania gier z oryginalna sciezka audio.

 

Ma ktos moze jakies info/przeciek po ile bedzie GOW III w Mediamarkt?

Edytowane przez Neox
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ciekawość była silniejsza i kliknąłem w ten link, ale teraz wiem, że za pierwszym razem przejdę grę w polskiej wersji kinowej, z oryginalnym dubbing'iem. Ni eo to chodzi, że daubbing i nie pasuje, ale z faktu, iż Kratos w oryginale ma bardzo charakterystyczną barwę głosu. Tak samo jakby ktoś próbował odegrać głos Snake'a w MGS4, gdyby miał być zlokalizowany u nas.

Edytowane przez NEMESIS U.S.
Odnośnik do komentarza

ja po tym porownaniu zastnawiam sie czy w ogole zdołam przejsc gre po polsku, planowalem za 2-3 razem właczyc polski do testów ale chyba nie zniose tego

 

(pipi)ENIA

 

 

nie zniose tego poprostu tragedia ;/ (nie chodzi o jakość głosów, ale o to że idiotycznie brzmia tacy pakerzy gadajacy po polsku)

 

+1

 

A jak widzę komenty na niektórych stronach typu "Polski dubbing bije na łep angielski" albo "Angielski dubbing wypadł gorzej od Polskiego" to płakać mi się ze śmiechu chce. :lol:

 

To samo tylko na odwrot moze napisac osoba, ktorej dubbing polski najzwyczajniej w swiecie bardziej podoba sie od angielskiego.

 

A jak widzę komenty na niektórych stronach typu "Angielski dubbing bije na łep polski" albo "Polski dubbing wypadł gorzej od angielskiego" to płakać mi się ze śmiechu chce. :lol:

 

Milion razy bylo pisane ze bedzie wybor sciezki audio + napisy, jak widac niektorzy maja klapki na oczach i dla nich istnieje tylko jeden jezyk. Reszta spoleczenstwa ktore dopiero co stawia pierwsze kroki w swiecie konsol juz sie nie liczy - dla SCEP sie liczy i moze nawet bardziej niz grupka zagorzalych wielbicieli wydawania gier z oryginalna sciezka audio.

Ma ktos moze jakies info/przeciek po ile bedzie GOW III w Mediamarkt?

To to ja wiem,że będzie taka możliwość...ja po prostu krytykuje dubbing i gusty co poniektórych,choć w tym drugim przypadku nie za bardzo powinienem

;)

 

W Warszawie za 199 zł...nie wiem jak w innych,choć ja w Legnicy wyłapałem za 179 zł...

 

Jak to możliwe, że GOW III w NeoPlus dostał 9/10 za grafike, choć piszą, że ta przebija tą z Uncharted 2. Jakaś pomyłka w druku czy jak, bo inaczej nie potrafię wyjaśnić tego.

 

Dla Miela GOW III bije wszystko dla Marcellusa to grafa jest tylko na 9 :)

 

Zanim oceniać będziecie polski dubbing, może przejdźcie najpierw gre, hmm?

 

W moim przypadku nie wiele by to zmieniło :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ma ktos moze jakies info/przeciek po ile bedzie GOW III w Mediamarkt?

 

Pisałem już w dziale "gry na premierę gdzie dostać" . W Gorzowski Media Markt inf od kiera działu, GoW 3 w cenie poniżej 190 zł dostępny od 16 marca, podobne info podwał mi S600 jeżeli chodzi o Szczeciński Media.

 

Zanim oceniać będziecie polski dubbing, może przejdźcie najpierw gre, hmm?

 

Voytec przecież tu połowa osób już przeszłą całą grę na jotubie :)

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Koleś duck360 (2 na świecie pod względem trofeów) juz gra w God of Wara najnowszego...

 

http://ps3trophycard.com/profile/duck360

 

Pewno ma z Robsona :) , a tak na serio ten ziomek sypia? obczaiłem jego gamecarda, bez komentarz ale Resistance 2 nie zmęczył

 

Sorry za OT, ale:

 

Jak to mozliwe, ze gosc ma juz platyne w Bioshock 2, HR, Bad Company 2, Dante's Inferno, Dark Void :potter: . Przeciez te gry maja dopiero miesiac (albo i mniej) :geek:

Odnośnik do komentarza

Koleś duck360 (2 na świecie pod względem trofeów) juz gra w God of Wara najnowszego...

 

http://ps3trophycard.com/profile/duck360

po ksywdze wnioskuje że to moze byc kaczyński :P pierwszy człon oczywisty, drugi pewnie od jego okraglej twarzy :P

 

 

 

 

do posta powyzej - dziwne ze taka zgłosna gra wycieka i juz polowa gra, ja sie nie moge doczekac premiery, chyba aż wstane rano zeby isc do sklepu, a nie o 13 jak zwykle ;p

Odnośnik do komentarza

Dla tych którzy nie mogą wytrzymać, WIĘKSZA próbka polskiego dubbingu:

A tu porównanie wersji ang z pol:

 

(Linda i Żebrowski(Hercules)) -

 

Wiadomo, że spoilery są, więc oglądacie na własną odpowiedzialność.

 

Jak to dziwacznie i koslawo brzmi ten "spartiata". Pewnie to prawidlowa odmiana, ale lepiej brzmi spartanin czy spartan. Zreszta nie wazne, polskie dubbingi sa coraz lepsze. Linda wypada znakomicie, ale ja przyzwyczailem sie do oryginalu... I ten nasz slodki Michas Zebrowski, Pan Tadeusz podlozyl glos pod Herkulesa....:D

Odnośnik do komentarza

Kratos w tej części (kto nie chce psuć sobie zabawy, niech nie czyta spoilera, bo dotyczy tego co dzieje się w grze)

to najgorszy skurwiel, nie dziwne, że ma tylu wrogów. Myślałem, że Gaia straciła dłoń w trakcie walki, a tymczasem to Kratos jej łapę upierdolił, bo mu drogę zagrodziła xD. Sprzymierzeńców traktuje tak samo jak wrogów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...