Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że nie tylko ja mam odczucie, że zabrakło jeszcze jednej epickiej walki.

Szczególnie jak już tu ktoś pisał, źle potraktowali Persesa z nim powinna być normalna walka. Może nie tak epicka jak z Kronosem, ale jednak.

Tak samo sam finał - Kratos zbyt łatwo sobie poradził z Gają, bo załatwił ją razem z Zeusem mogli to bardziej rozwinąć.

 

 

Poza tym gra jest masakryczna i moja ocena to chyba najmocniejsze jakie może być 9+. Nie wiem jednak czy to najlepsza cześć GoW, bo dwójka równiez była przeza(pipi)ista(jedynka według mnie "tylko" dobra), i obje w momencie w którym pojawiły się na rynku zniszczyły konkurencje.

 

Edit: schowałem początek w spoiler, bo może jeszcze są osoby, które nie skończyły GoW 3.

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

Łatka zajmuje 5MB więc duzo nie zmienia. Ja za pierwszym razem miałem jednego buga.

Nie pamiętam nazwy lokacji, ale to było juz po zdybyciu 4 broni (tej od Hefajstosa). Był sobie duży pokój z wodą, z lewej była jakaś winda (później się przechodziło jeszcze raz przez ten pokój). Błąd polegał na tym że jak zanurkowało się z prawej strony i płyneło w lewo, to kamera się nie przesuwała, a cały obraz robił się rozświetlony (taka jakby chromowata biel z ciemnymi elementami). Jak się wróciło Kratosem na prawą strone to obraz był już w porządku. Dzisiaj sprawdze czy ciągle to jest.

 

 

mowiąc o bugach to mnie gra na dzień dobry przywitała takim glitchem, że mogłem sobie zrobić combosa jakiego tylko chcialem, bo mnożnik nie znikał nawet po wstawkach i filmikach.>> http://www.youtube.com/watch?v=0mx2Ykwkf_4 <<Jako fan gowa, nie poszedłem na łatwiznę i po prostu dałem reset :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

najwiekszy błąd jaki ja spotkalem to strasznie dlugi loading przy wchodzeniu po łańcuchu

pare razy mialem 2-3 sekundowe loadingi, ale jednym razem wlasnie byl strasznie dlugi, okolo 1 minute, wrecz mysalem ze konsola sie zawiesiła i juz chcialem resetować, ale w koncu ruszyło i było normalnie

 

druga akcja to jak dzwięk sie rozjechał z filmikiem - pare sekund postacie ruszaly ustami i nic nie bylo slychac a potem dzwięk "szybko nadgonił"

 

ciekawe czy na te błedy moze miec wplyw jezyk, bo jak gralem za 1 razem po angielsku to nie mialem zadnego buga ani zadnego loadingu

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Od razu na poczatku podbiegaj do meduzy i kółko, blok i wciśnięcie złego klawisza. Zanim się pojawią ptaki powinieneś mieć z 3-4 na liczniku. Jak jest jakiś upierdliwy przeciwnik to blokujesz promień i odbijasz, rozwalasz kłopotliwych i znowu psujesz odbicie. Ja tak zrobiłem w miare szybko.

Odnośnik do komentarza

Ani razu nie miałem żadnego buga, przycinki czy loadingu. Ani razu.

 

s_600:

jak meduza zacznie na Ciebie "rzygać" naciśnij parry (blok) i nie naciskaj przycisku QTE. Wtedy natychmiast zmieni Cię w kamień, wystarczy sekunda, a nie tak jak normalnie 3-4 sekundy.

Jak brak Ci życia, to zabijaj rzutem zombiaki - dają życia, a w animacji jesteś nietykalny.

 

Banał.

 

mnie ostatnio spotkal rowniez tak 1 minutowy loading na samym koncu jak wlatywalem na olimp, ale po calym locie. Nie wiem ale tez zauwazylem ze jak zaczołem po polsku grac to bugi i loadingi od cholery, a jak za 1 razem to nic!!

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Ani razu nie miałem żadnego buga, przycinki czy loadingu. Ani razu.

 

s_600:

jak meduza zacznie na Ciebie "rzygać" naciśnij parry (blok) i nie naciskaj przycisku QTE. Wtedy natychmiast zmieni Cię w kamień, wystarczy sekunda, a nie tak jak normalnie 3-4 sekundy.

Jak brak Ci życia, to zabijaj rzutem zombiaki - dają życia, a w animacji jesteś nietykalny.

 

Banał.

 

 

Banał hmm, dla mnie to nie banał bo wszystko zrobilem z marszu a przy tym się męcze, robilem juz wcześniej ten myk z zepsuciem QTE, ale później gdzies tak po 5 "skamienieniu" pojawiaja sie masa przeciwnków i ni chu chu nie moge tego przejść.

 

Odnośnik do komentarza

Ani razu nie miałem żadnego buga, przycinki czy loadingu. Ani razu.

 

s_600:

jak meduza zacznie na Ciebie "rzygać" naciśnij parry (blok) i nie naciskaj przycisku QTE. Wtedy natychmiast zmieni Cię w kamień, wystarczy sekunda, a nie tak jak normalnie 3-4 sekundy.

Jak brak Ci życia, to zabijaj rzutem zombiaki - dają życia, a w animacji jesteś nietykalny.

 

Banał.

 

 

Banał hmm, dla mnie to nie banał bo wszystko zrobilem z marszu a przy tym się męcze, robilem juz wcześniej ten myk z zepsuciem QTE, ale później gdzies tak po 5 "skamienieniu" pojawiaja sie masa przeciwnków i ni chu chu nie moge tego przejść.

 

 

Fakt, że do tego challenga jest jeszcze potrzebna odrobina szczęścia. Zanim przeszedłem te wyzwanie to parę razy poległem przy 9 "skamieniowaniach".

 

Ale wiesz o tym, że "rzygania" meduzy" można na niej wymuszać i to jest klucz do sukcesu? Wystarczy próbować ją złapać "kółkiem" i wtedy automatycznie będzie chciała Cie zamienić w kamień. Plus przeważnie respawnuje się w tym samym miejscu na środku, dlatego ja robiłem tak.

 

Zlewałem wszystkie potworki, wszystko co się działo dookoła tylko za wszelką cenę próbowałem, łapać meduzy żeby mnie zamieniały w kamień. Gdy to robiła (rzygała), szybko wciskałem blok i myliłem QTE co automatycznie zamienia Cię w kamień. I tak 10 razy, parę prób i Ci wejdzie.

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

Od razu na poczatku podbiegaj do meduzy i kółko, blok i wciśnięcie złego klawisza. Zanim się pojawią ptaki powinieneś mieć z 3-4 na liczniku. Jak jest jakiś upierdliwy przeciwnik to blokujesz promień i odbijasz, rozwalasz kłopotliwych i znowu psujesz odbicie. Ja tak zrobiłem w miare szybko.

 

Czuję się urażony bo chyba nie czytacie tego co pisze. :(

Odnośnik do komentarza

Sory Square nie zauważyłem ;p

 

Co do bugów. Miałem ich trochę:

 

 

Podczas walki z wielkim skorpionem, Kratos utkwił mi w rogu "kostki" i nie mogłem nic zrobić, ani pająk mi. Musiałem zrestartować.

 

Podczas wędrówki po ścieżce Eosa, Kratos wbił mi się jakoś w ścianę. Nie mogłem nic zrobić a kamera latała w środku skaly, nie ogarniając co się dzieje.

 

Podczas robienia challenga, nie mogłem nikogo złapać. To był najdziwniejszy bug, bo włączała się jakby taka przyspieszona animacja i Kratos puszczał przeciwnika. Oczywiście mowa o tych przeciwnikach których można łapać.

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dziś rozpykałem dużą część poziomu Chaos. Rozwaliłem

Herkulesa

i brnę dalej. Jak na razie najwięcej problemu sprawił mi Hades, ale znalazłem na niego świetną taktykę. Bardzo fajnie gra się polegając na własnych umiejętnościach, a nie na YT czy innych Googlach.

 

Odniosłem wrażenie, że walcząc z bossami pierwsze fazy są najtrudniejsze, drugie i trzecie to jakoś już lekko idą.

Odnośnik do komentarza

Mnie najbardziej podobał się jednak Rage w dwójce. Mimo, że Blade of Olympus ma za(pipi)isty power to jeżeli chodzi o sama rozgrywke ta bronia to moim zdaniem jest średnio. Zbyt często zdarzało mi się nie trafić w przeciwnika i stracić do niego dużą odległość, co przy kończącym sie Rage'u było mało korzystne ;)

Blade of Olympus jest beznadziejny w trójce. Załączasz. Napieprzasz "kwadrat" i modlisz się, żeby Kratos trafiał kogo trzeba. Lepiej dawać "kwadrat", "kwadrat", "trójkąt" bo wtedy wykręca młynki ale i tak przeciwnicy blokują jak chcą.

 

Na Hardzie można zwariować. Nawet podczas walki gdzie minotaury próbują odciąć łańcuch nie jest lekko. Hercules też potrafi napsuć krwi. Blokuje bez przerwy. Ogólnie najlepsza metoda to DPO (Doskocz Przypieprz Odskocz) ale do tego trzeba być cierpliwym.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

http://www.ps3site.pl/co-ty-wiesz-o-zabijaniu/41186/#more-41186

 

:geek:

 

Moment... zbiorę tylko szczękę z podłogi

 

Pytanko do graczy. Mam zamiar wydać moje fundusze na ten tytuł i chcę wiedzieć jak się ma grafa do tego filmiku. Zawsze oglądam dużo trailerów, filmików i zawsze grafika jest upiększana w tych filmach , a w grze już taka ładna nie jest. A jak jest z God of War 3?

 

Odpowiedzcie z ręką na sercu czy grafika w grze różni się mocno, średnio czy w cale (:nuke: :nuke: :nuke: :nuke:) od tej w filmiku?

Odnośnik do komentarza

Byłem przed plejem z padem i gazetą PSX w łapie. Ale łatwo nie daje się omotać. Widziałem, słyszałem i czytałem jak wygląda GoW ale nie przyjmowałem tego do wiadmości. Zawsze zostawałem rozczarowywany po odpaleniu gry na moim 32' Samsungowym TV (:diablo:) i jak widać te wydarzenia zostawiły ślady na mojej psychice ;(. Byc może niedługo to się zmieni ;d

Odnośnik do komentarza

Jest HDMI itd.

 

Chodziło mi o to że po obejrzeniu tych trailerów i retuszowanych zdjęć kiedy odpalałem grę grafa była zawsze (trochę) gorsza. Mam nadzieje że tym razem tak nie będzie ;d Co do inwestycji w GoW to napewno kupię bo to grzech być posiadaczem PS3, a nie mieć exclusiva. I to takiego!

 

A i jeszcze jedno. Czy w grze przeklinają? :ninja:

Odnośnik do komentarza

Jest lepsza, bo to materiał z youtube, a w domu grę odpalisz na lcd. Nie wiem gdzie byłeś przez ostatnie tygodnie, ale dla twojej wiadomość, obecnie to jest najładniejsza gra na konsole.

 

A ja bym się z tym kłócił ;].

 

To znaczy może inaczej. Mówiąc, że to obecnie najładniejsza gra na konsolę nie zapominałbym o U2. Który również ma swoje momenty, swoje mocne strony. Choćby już słynna "kłótnia" w temacie, na temat wykonania postaci drugoplanowych. Ja jednak bym obstawiał, że mimo wszystko U2 wygrywa na tym polu (postaci drugoplanowych).

 

Ciężko byłoby mi powiedzieć jednoznacznie która gra jest ładniejsza. Bo tak jak pisałem obydwie gry mają swoje momenty, swoje mocne aspekty graficzne. Co nie zmienia faktu, że obydwie gry to najwyższa graficznie liga obecnie.

 

Dla mnie jeżeli chodzi o poziom wizualny U2=GoW3

 

A i jeszcze jedno. Czy w grze przeklinają? :ninja:

Nie.

 

Kratos to dżentelmen ;p

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
że mimo wszystko U2 wygrywa na tym polu (postaci drugoplanowych).

ostatnio jak tu slyszalem tu kłótnie to byly porownywalne postacie drugoplanowe z U2 z postaciami 10planowymi z gow3 ;p (postacie ktore wyspeuja przez polowe gry w U2 z postaciami z gow ktore pojawiaja sie na 10 sekund)

 

ale ogolnie to mysle ze rzeczywiscie mozna powiedziec graficznie jest raczej remis (już po uogólnieniu i wyciagnieciu średniej)

 

 

schab - gow3 wyglada na zywo o wiele lepiej niz na filmikach, tez nie raz widzialem podrasowane filmiki i screeny, ale w tym wypadku jest odwrotnie , gra na zywo wyglada lepiej !

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Jest lepsza, bo to materiał z youtube, a w domu grę odpalisz na lcd. Nie wiem gdzie byłeś przez ostatnie tygodnie, ale dla twojej wiadomość, obecnie to jest najładniejsza gra na konsole.

 

A ja bym się z tym kłócił ;]

Wiesz, ja Ci powiem, że nie jestem w stanie wyznaczyć, która gra jest aktualnie najładniej wyglądającą tej generacji. Kratos - nigdy nie widziałem lepiej wykonanego głównego bohatera. W U2 postacie drugoplanowe są na równym poziomie co te pierwszo, co rzecz jasna przemawia za Uncharted, ale obu tym grom należą się najwyższe laury odnośnie grafiki. Obie te gry są najładniej wyglądającymi. Ex aequo pierwsze miejsce ;)

 

A i jeszcze jedno. Czy w grze przeklinają? :ninja:

Oczywiście, że nie. No jak to tak ;)

Odnośnik do komentarza

Jest lepsza, bo to materiał z youtube, a w domu grę odpalisz na lcd. Nie wiem gdzie byłeś przez ostatnie tygodnie, ale dla twojej wiadomość, obecnie to jest najładniejsza gra na konsole.

 

Jak dla mnie scena z Uncharted 2 z helikopterem i całym tym latającym syfem wokół robi o niebo lepsze wrażenie, niż cokolwiek z GoW3. Ale ogólnie obie prezentują bardzo wysoki poziom, w tym momencie nie ma ładniejszych gier konsolowych.

Odnośnik do komentarza

Bardzo prawdopodobne, że to zostało wycięte z finalnej gry i dostaniemy niedługo jako DLC.

 

Na tym filmie od 2:33 pokazane jest nagrywanie głosu

Dejomsa

i mówi "Spartiata nigdy nie dotyka ziemi plecami, prawda bracie". Mówi też "nie zostawiaj mnie znowu Kratosie".

 

 

Prawdopodobnie jest on

bratem Kratosa, którego zostawił w dzieciństwie.

 

 

Tej sceny finalnie nie ma w grze, a chyba nieprzypadkowo została zdubbingowana. :ninja:

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...