Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem: próbuje obejrzeć na ps3 film z lektorem w formacie DVdRip i problem tkwi w tym, że nie ma dźwięku. Na innych filmach takich przekrętów nie było. Ten sam film odtworzyłem na kompie i dźwięk był. Jakieś rady?

zapewne dzwiek jest kodowany w jakims niezrozumialym dla ps3 formacie ;)

 

podebne tez moje pytanie.

Jak puszczam film na ps3 to dzwiek wyprzedza obraz o 20-30 sekund.

na PC jest Ok.

Odnośnik do komentarza

Moją PS3 trafił dziś szlag, a mam znajomego, który oferuje pomoc z naprawą konsoli (prowadzi serwis konsol i PC więc tu nie mam zastrzeżeń) Rozważam równiez opcję sprzedania konsoli i zakupienia Slima. Bardziej wolałbym oczywiście stracić jak najmniej. Wlaściwie moje pytanie do was brzmi: czy po naprawie YLODa, problem nie powinien już powrócic na dobre, czy będzie to jedynie odroczenie kolejnego YLODa na jakiś czas? Nie ukrywam, że jest to dla mnie decydująca kwestia, która zadecyduje co zrobię, więc chciałbym poznac opinię kogoś, kto siedzi w temacie.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj kupiłem drugiego pada do PS3 (Dualshock 3 od Sony). Zacząłem grać z bratem w Borderlands na spli-screenie i tu jest problem: czemu trofea, które wpadały na mój profil, nie zaliczały się na konto brata? Dodam, że po wciśnięciu przycisku "PS" na kontrolerze brata wyświetla mu się mój profil. Czy jest możliwość ustawienia na padzie nr. 1 profilu "a", a na padzie nr. 2 profilu "b" i aby osiągnięcia, które zdobywamy wpadały na oba, tak jak to się dzieje np. na x360.

Odnośnik do komentarza

Panowie ja mam takie oto pytanie. 2 lata temu gdy kuzyn przebywal u mnie na wakacjach załozyl u mnie na PS 3 swoje konto (W domu mial wlasnego PS 3 i to bylo to samo konto). Wczoraj przyjechal on do mnie na 2 tygodnie i mamy maly problem. Otoz, zmienil on swoj e-mail. Na swoim PS 3 w domu loguje sie bez problemu. Z kolei u mnie nie moge sie polaczyc z jego PSN na jego profilu bo na stary e-mail nie dziala (bo nieaktualne), a jak probuje wpisac na starym koncie nowy e-mail to wyskakuje ze moze byc tylko jeden e-mail przypisany do konta. Probowalem tez zalozyc nowy profil (w sensie continue existing account), ale wtedy pojawia się problem ze moze byc tylko jeden user z tym kontem (nie pamietam jak PS3 to nazwal login, profil whatever) na tym PS3. I trochę jestesmy skonfudnowani. Czy powinienem zmienic e-mail w account settings? Ale tu jest problem bo z tego co rozumiem to najpierw przesylaja e-mail na stara skryznke e-mailowa aby potwierdzic zmiane, a starego e-maila juz dawno nie ma. A moze skasowac jego stary profil i zalozyc nowy z nowym emailem? Wiadomo ze troche pozyczylem od niego stuff-u (za jego zgoda of koz) jak byl u mnie dwa lata temu. czy jak skasuje to czy strace to co sciagnalem i co ogralem na swoim profilu? Ktos moze cos doradzic zeby przeprowadzic to bezbolesnie.

Edytowane przez Lalalilo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...