Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

btw czas ogłaszania wyników niszczy. Po pół roku czasami podają...

Na ogłoszenie wyników czekałem kilka m-cy, ale grę dostałem wcześniej.

 

Zwyciezcy dostaja niby w ciagu 2 tyg info.

Żadnego info nie dostałem o wygranej.

Po prostu przyszła koperta bąbelkowa pocztą z UK, a w środku gra i to wszystko, żadnej informacji w środku w stylu: "gratlulacje, wygrałeś grę, ble, ble... zapraszamy ponownie."

Znając numery co niektórych firm, polegających na tym, że wysyłają śmiecie pocztą, a jak odbierzesz paczkę i nie odeślesz z powrotem, to po pewnym czasie dostajesz fakturę i jak nie zapłacisz, to dowalają ci odsetki i nasyłają windykatorów. To w końcu sam nie wiedziałem, odesłać, czy nie odesłać. :/ Zaryzykowałem i nie odesłałem.

Odnośnik do komentarza

Poradnik PS3Site: DivX oraz napisy w PS3

http://www.ps3site.pl/poradnik-ps3site-divx-oraz-napisy-w-ps3/56282/

 

Poradnik PS3Site: Blu-ray w PlayStation 3

http://www.ps3site.pl/poradnik-ps3site-ps3-jako-odtwarzacz-filmow-blu-ray/56280/

 

oraz... wszystko o PS3

http://www.ps3site.pl/poradnik-ps3site-playstation-3-2/54856/

 

Przydatny zestaw linków.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Potrzebna mi jest porada odnośnie przenoszenia danych po między konsolami. Kupiłem nową konsolę i chcę ze starej przenieść save, gry itd na nową. Zgodnie z instrukcją łączę obie kablem sieciowym, w starej deaktywuję konto PSN i nic się nie dzieje. Stara szuka konsoli mającej odebrać dane, nowa czeka na dane i nic. Czy ktoś ma jakieś porady krok po kroku jak to zrobić?

 

PS, jaki do tego jest potrzebny kabel? Zwykła skrętka czy z przeplotem?

Odnośnik do komentarza

Mam problem z zainstalowaniem płyty Click n' Connect od D-link dir 300, a mianowicie problem pojawia się juz praktycznie przy samym koncu instalacji wyskakuje mi następujący bład " Kabel ethernet nie jest prawidłowo podłączony. Sprawdz połączenie." W tym rzecz, że wszystko podpinałem tak jak mi kazano przez cały proces...Ktoś ma jakis pomysł ?

 

EDIT: Problem rozwiazany, a problem rozwiazałem przez konfigurację routera przez internet, a nie za pomoca płytki ;).

Edytowane przez Dawid-kun
Odnośnik do komentarza

Sformatowałem dysk przenośny na FAT32, tak jak powinno być. Wgrałem filmy, mp3. Problem polega na tym, że konsola widzi dysk ale plików już nie. Wgrane były divx filmy a mp3 jak to mp3. W czym problem?

 

To wszystko musi być wrzucone do foldera o nazwie "Video" inaczej nie wykryje

 

Wystarczyło przytrzymać trójkąt by konsola wyświetlila wszystko

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Mam problem. Podłączyłem się pod PSN BEZPRZEWODOWO pod tę samą sieć pod którą jest PC. Generalnie na PC jakoś ten internet chodzi. Tylko grać też sie nie da - multi ( muszę pomóc sobie blueconectem + antenka ). Ale jako że nadzieja matką głupich... odpaliłem sieć bezprzewodową na ps3. Efektem czego 9 aktualizacji do Uncharted 2 schodziło mi ponad godzinę, po czym samo łączenie idzie z 20 min i pokazał się raz błąd potem nic staneała po prostu cały czas synchonizuje jakieś LiveData.... mówie dobra przeżyje narazie wchodze na ps3 store ściągam demo killzone 2 ( pisze że pobierze za 180 min, demko waży 1207mb. ) żenada nie? ... testuje połączenie a tam przesyłane - 998kb/s, pobierane 238kb/s. :verymad:

 

I tu mam pytanie jak sobie poradzić z tym problemem? Można dokupić jakiś 'bajer' wzmacniający przesył? Nie chce wchodzić w przewodową bo router i całą resztę mam w innym pokoju dojść daleko..

 

Z góry dzięki za pomoc i rade.. no współczucie też :wacko: <_<

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...