Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

Na jakiej przegladarce sprawdzales? bo mi na Chrome i FF pokazuje, że jest niekompatybilna :confused:

E? Też używam chrome i normalnie działa

mi wczoraj wyskakiwała informacja o braku kompatybilnosci; dzis juz wszedlem do sklepu

taki jakis on bez duszy... chyba wole smierdzacy sklep w konsoli ;)

 

ok, po prostu nie działa na Linuxie. Wie ktoś, czym podyktowana jest taka polityka?

Odnośnik do komentarza

Przekopałem 10 stron tego wątku, wyszukiwarka nie działa jak powinna, i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie:

 

Jak to jest z cyfrową wersją LBP? Chciałem ściągnąć na drugą konsolę, wchodzę w menu downloaded list, wybiera, zasysam 2 giga, ale przy próbie instalacji wyskakuje komunikat, że jest to "wersja na PS VITA", jak to naprawić? Ściągnął drugi raz i znowu to samo.

Odnośnik do komentarza

gdzie się podziewają ściągnięte gry z PS+?

zainstalowałem dwie gry (Ratchet & Clank All 4 One i LittleBigPlanet 2), przez parę dni były i grało się bez logowania i nagle zniknęły.

Jak się zaloguję do sieci w "Co nowego" pojawia się Ratchet naciskam start i można grać a LittleBigPlanet w ogóle się nie pojawia, jak wchodzę w PS+ to widnieją te gry jako zakupione.

Korzystam z 30 dniowego darmowego PS+ aktywowany 5 grudnia.

Odnośnik do komentarza

dałem jeszcze raz pobieranie i z listy i ze sklepu potem anulowałem i dalej nie mam tych gier

nie mam pojęcia co sie dzieje i czy one są na dysku czy nie, nawet nie wiem, w menu ich nie ma

są tylko zapisane sejvy ale z ich poziomu nie da się gry uruchomić

 

a jak jest z wersjami demo? ściągnąłem mafię 2, zagrałem 60 minut i po paru dniach zniknęła z menu ale czy skasowała się z dysku i zwolniła miejsce? czy dalej gdzieś tam na dysku jest i trzeba ją skasować?

Odnośnik do komentarza

PS3 nówka i bad sektory?

Sqare jak się to sprawdza?

Szurek w zakładce Gra ma teraz:

PlayStationStore

Singstar (samo się pojawiło)

Lego (dzisiaj demo pobrałem)

Narzedzia zapisanych danych (PS3)

Narzedzia zapisanych danych (minis/PSP)

Narzędzia Memory Card

Narzedzia danych gier

Narzędzia aplikacji systemu

FIFA 13 się pojawia jak włożę płytę

 

@marekjw ściągnąłem i zainstalowałem bo grałem w nie przez parę dni a potem same zniknęły

teraz syn grał w R&C ale jest to w zakładce "Co nowego" a LittleBP2 w tym nie ma a był zainstalowany i grany

Odnośnik do komentarza

No kumpel miał nówkę i miał Bad Sectory - jak przeskanował HD Tune to aż czerwono było. Jemu save'y znikały przez to napisałem że to może być przyczyna.

 

Sprawdź czy masz folder z tymi grami (nazwa Nieznane albo PlayStation3) albo jak możesz daj zdjęcie / screena jak u Ciebie to wygląda.

Odnośnik do komentarza

Musisz policzyć ile miejsca zajmuje ci wszystko co masz na dysku (tematy, zdjęcia, muzyka itd.) odjąć to od pojemności dysku (pomniejszonej o ok 10%) i sprawdzić czy wynik masz zblizony do tego co pokazuje konsola w ustawieniach. Te dwie gry co wypisałeś zajmują ile, trochę ponad 10GB chyba, więc różnice wyłapiesz łatwo.

Odnośnik do komentarza

No kumpel miał nówkę i miał Bad Sectory - jak przeskanował HD Tune to aż czerwono było. Jemu save'y znikały przez to napisałem że to może być przyczyna.

 

Sprawdź czy masz folder z tymi grami (nazwa Nieznane albo PlayStation3) albo jak możesz daj zdjęcie / screena jak u Ciebie to wygląda.

miałem też tak, że w rzytach wolnych w FIFIe byłem w złotym a na drugi dzień był brązowy a srebrny i złoty zablokowany

 

a te foldery to gdzie szukać?

 

sbróbuję screena zrobić

Odnośnik do komentarza

ściągam jeszcze raz te gry i zainstaluje jak znowu znikną to konsola do serwisu

 

edit: "Na początku spróbujmy bez paniki – najedź na zakładkę z grami i naciśnij kwadrat – zmienisz widok folderów"

 

dlaczego mi o tym nikt nie powiedział? są wszystkie gry :rofl2:

Edytowane przez Endri.u
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...