Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem i nie wiem co robić. Mam abonament na ps+ do 4 marca. Chciałem dziś włączyć B: Arkham City [zakupionego w grudniu za pomocą ps+] i pojawił się komunikat o 'potrzebie odnowienia licencji i przejścia do ps store'. Kliknąłem 'ok'. Konsola jakby się zwiesiła,
wyświetla się cały czas XMB ale nie można nic zrobić. Dioda od połączenia internetowego intensywnie świeci. Czy to odnowienie licencji oznacza że gra pobiera się ponownie? btw, ostatnio pobierałam i się jakaś aktualizacja do ps store...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tylko do cholery miały być dużo tańsze. A są droższe. Ja im już w nic nie uwierzę. Gadki ze jak nie będzie piractwa to gry będą tańsze a teraz te że z cyfrowej dystrybucji tez będą tańsze. :confused:

 

Sorki dla wszystkich za offtopa.

Odnośnik do komentarza

ale zagranica jest zupelnie to samo:

  • GameStop = 49.99 e
  • PS Store  = 69.99 e

zaraz wejde i sparwdze, jak to jest, bo akurat rzeczywiscie ostatnio sprawdzalem to na Dead Space'ie 3, wiec moze Grzechu ma racje.

zreszta to i tak nie zmienia faktu, nawet, jak sa w tej samej cenie to juz, cos jest nie tak, a tu jeszcze winduja w gore :confused:

 

edit.

Tomb Rider kosztuje minimalnie taniej 59.99 ale juz Far Cry 3 NIE = 69.99, tak jak DS3.

 

i sie dziwic, ze chlopaki sie zrzucaja na gry po 2'och- a jak inaczej, skoro ceny sa z kosmosu?

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

To są tak zwane sugerowane ceny które wynikają z przelicznik z euro na złotówki tak jak pisał Kyo. sony za swoja grę wcześniej chciało 239 to sklepach byla po 199, teraz chce 279 to sklepach też zjechali o cztery dychy na 239. w pss nie ma konkurencji w postaci różnych sklepów i twardo wisi cena sugerowana a że nie ma pudełka itd. to nikogo to nie wzrusza. Nie ma co pisać ze w polsce są takie ceny bo składki. wystarczy zalogować się na innny kraj i tam też są takie chore ceny, no i nie wierzę że tylko u nas są rzutki.

 

@Kyo

kto mówił że gry w cyfrowej dystrybucji będą tańsze? To my gracze tak myśleliśmy i wmawialismy sobie ze tak będzie. niestety życie pokazało ze tak nie jest i nie wróżę że to się kiedyś zmieni

Odnośnik do komentarza

no właśnie, wszędzie są braki kart pre-paid w złotówkach. Ja po przewertowaniu neta znalazłem jeden sklep o tematyce konsolowej i posiada on karty zdrapki, więc o nazwe pytać na pm bo za reklame są chyba warny?

 

Z mojego banku nie moge o ile dobrze sie orientuje:-\

Edytowane przez grabipl
Odnośnik do komentarza

Jeśli masz kartę płatniczą/kredytową to możesz za jej pośrednictwem doładować konto lub kupować gry z PSS dokładnie po tyle po ile są. Jeśli nie masz karty to możesz kogoś zaufanego ewentualnie poprosić aby użyczył Ci kartę.

Na tą chwilę widzę jedną aukcję ale rzeczywiście karty znikają ze sklepów...

Odnośnik do komentarza

Jeśli masz kartę płatniczą/kredytową to możesz za jej pośrednictwem doładować konto lub kupować gry z PSS dokładnie po tyle po ile są. Jeśli nie masz karty to możesz kogoś zaufanego ewentualnie poprosić aby użyczył Ci kartę.

Na tą chwilę widzę jedną aukcję ale rzeczywiście karty znikają ze sklepów...

Dziękuję za odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza

Gdzie znajde pierwsza, darmowa czesc The Walking Dead bo wczoraj jej jakos nie widzialem.

 

Playstation store w obecnej formie to jakies nieporozumienie - nie wiem jak mogli wypuscic taki shit w ktorym nie dosc, ze wszystko mega wolno (mam lacze 12mb!) dziala to jeszcze nie mozna niczego znalezc. Stary sklep o wiele, wiele lepiej dzialal i przynajmniej byl przejzysty.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...