Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Nie ma wszystkich tytułów bo z początku w PSS miały pojawiać się tylko i wyłącznie "małe" gry. Wydawcy/Sony zobaczyłi, że mogą zarobić dodatkową kasę wrzucając duże gry na premierę i aktualnie mamy gry dostępne w dwóch dystrybucjach.

Pytanie jest z cyklu, czemu nie wszystkie gry mają trofea itp.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Istnieje jakis FAQ bez komentarzy?? Nie mam nic przeciwko dyskusji ale nie moge znalezc tego c potrzebuje. Moze zapytam??

 

Uzupelnilem konto 20 pln, pociagneej dodatek za 11 pln i zostalo 9 pln. Nastenie dla testu pociagnalem za 39 pln GTA i tez mi zaczelo sciagac. Mail przyszedl ze juz nie mam 9 pln tylko 0 pln.

 

Moja pytania:

 

Czemu ciagnie gre gdy nie mam w portfelu na ps store kasy??

Jak sprawdza w nowym ps store staan portfela?

I jak usunac dane karty zeby nikt w domu niechcaco nie pobieral za moja kase??

Odnośnik do komentarza

1. Jesteś pewien, że nie dodawałeś kasy do portfela przy potwierdzaniu zakupu GTA ? Nie powinno pozwolić pobrać, może jakiś błąd.

2. Na kilka sposbów. Wchodząc w portfel w sklepie (na konsoli albo przez www), przez zarządzanie kontem (na konsoli albo przez www), przy zakupie czegoś i może jeszcze jakoś.

3. W zarządzaniu kontem (konsola albo www) możesz usunąć dane karty.

Odnośnik do komentarza

Juz znalazlem dzieki Tobie rozwiazanie chyba. W zarzadzaniu kontami jest ustawione (chyba bo nie moge wejsc gdyz nie znam tego hasla a to chyba inne haslo niz normalnie uzywam) na automatyczne uzupelnianie portfela bo ponizej znalazlem liste transkacji i jest raz za 20 pln a pozniej za 30 pln uzupelnianie ponowne (tej brakujacej kwoty). Pewnie na koncie jutro bedzie 30 ww plecy:( Powinno to byc z automatu zablokowane wg mnie.

Odnośnik do komentarza

No o to mi chodziło, czy potwierdzałeś, że ma dodać fundusze. Zawsze jest komunikat, że nie będzie można cofnąć tej operacji. Dodatkowo można zabezpieczyć kupowanie hasłem (jest to to samo hasło co do logowania).

Swoją drogą dziwne, że się nie kapnąłeś (albo nie czytałeś komunikatów), bo w nowym sklepie trzeba się nieźle naklikać aby przejść proces zakupu.

Odnośnik do komentarza

No własnie w starym sklepie tak bylo ze trzeba sie kapnac. Akcja byla taka ze najpierw zaczalem sciagac jedn gre i zostalo te 9 pln a za chwile dla testu wlasnie gta i zero komunikatow, zero informacji nic, tylko od razu przeszlo do okna pobierania i zaczelo ciagnac i w liscie pobierania sie pojawilo. Wczesniej mialem w starym p store co chwile zapytania.

 

Dzie stary za pomoc, dobry z Ciebie człowiek:)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jak to jest z DLC do gier PS3? Można je tak jak i grę na dwóch podzielić? Bo mam problem z jednym dodatkiem, ja go u siebie widzę na 'download list' dodatkowo w sklepiku jest oznaczony jako kupiony a druga osoba nie widzi tego dodatku. Dodam, że w opisie DLC jest, że może działać na dwóch konsolach.

 

 

Jednorazowa oplata za korzystanie z plików do pobrania na maksymalnie dwóch aktywnych i kompatybilnych domowych konsolach oraz dwóch aktywnych i kompatybilnych konsolach przenosnych

 

 

Więc chyba nie powinno byc problemów, a tu zonk. Czemu?

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...