Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem Ci żebyś zobaczył czy masz foldery z nazwą Nieznane albo PlayStation 3. Jak widać nie zobaczyłeś.

Kwadratem zmienia się że widać wszystko luzem nieposegregowane albo zostaje to posegregowane do folderów PlayStation 3, minis, Playstation (PSX) etc., albo Powstaje folder Nieznane (tutaj samemu się przypisuje gry do odpowiedniego albumu).

Odnośnik do komentarza

Endri.u - gdybyś jednak dalej chciał zeskanować dysk to mam dla Ciebie artykuł:

http://www.ps3site.pl/poradnik-ps3site-jak-przyspieszyc-dysk-twardy-w-ps3/136079

U mnie po takim zabiegu pojawił się w plik "Nieobsługiwane dane", ważący 1,5GB. Tyle miejsca zaoszczędziłem (chyba nie była to żadna gra:), a i menusy chodzą szybciej. Ten model pleja mam od 2009r więc trochę śmieci tam miałem (głównie z plusa:).

Odnośnik do komentarza

Może taką mają umowę z bankami/czy z kim to tam się zawiera o wprowadzenie płatności kartami, jak to masz w niektórych sklepach, że minimalna kwota przy której można płacić kartą to xxx PLN.

 

nie ma limitu jakim możesz płacić kartą w sklepie i nawet jak będziesz chciał coś kupić za 2zł kartą muszą to zrobić (sklepy przy tak niskich kwotach nie zarabiają za wiele)... a jak jest u sony to nie wiem.... dodaj kartę do konta i kup za cenę jaka widnieje w pss, a nie dodawaj do portfela. jak Ci coś zostało w portfelu to najpierw wyssie Ci portfel, a resztę pobierze z karty

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

Nie napisalem, że są limity płatności kartami w sklepach, czytaj ze zrozumieniem :P Sklep przy wprowadzaniu patności kartami podpisuje z kimś tam umowę itd i niektórym sklepom po prostu się nie opłaca wprowadzać takich bajerów bo np kupno przez pojedynczego klienta jest małe kwotowo (np. Biedronka, w której nie zapłacisz kartą). Odnosnie Sony to są tylko moje przypuszczenia.

 

Co to drugiej części twojej wypowiedzi to wprowadzasz w błąd. Jak masz w porfelu powiedzmy 5 złoty, a kuujesz coś za 24, to i tak przy płatności pobierze Ci te 20 PLN z karty i na koniec transakcji będziesz miał złotówke. Zawsze minimalne doładowanie to 20 PLN.Jedynie jak płacisz coś więcej to pobiera tyle ile potrzeba (jeżeli nie doładowywujesz portfela).

Odnośnik do komentarza

Na PS store US jest interesująca mnie wersja Alice Madness Returns Ultimate Edition ( w tym jedynka i DLC). Mogę normalnie dokonać zakupu polską kartą, taką jak płacę w rodzimym sklepie Sony i sklep od razu przewalutuje (pewnie po mojej stracie ale co tam) czy muszę mieć inną kartę, ew. konto walutowe w $? JAkie są sposoby by kupić coś z US STORE?

 

Może zdrapka?

Edytowane przez el-shabazz
Odnośnik do komentarza

Mam problem z Dead Nation. Ściągnąłem tę grę za darmo z pss jak była ta akcja welcome back. Jakiś czas temu ją odinstalowałem i teraz przy ponownym pobraniu pojawia się problem przy instalacji. Ściąga normalnie, ale po kliknięciu instaluj wyskakuje informacja, że aby zainstalować muszę podłączyć PSP albo vita. Dziwne, bo w pss jest informacja, że to gra na PS3, po pobraniu jest ikonka z grą i obok napis PS3. Jedyne co mnie zastanawia, to mały, żółty prostokacik obok ikonki gry po pobraniu (przed instalacją).

Ktoś miał taki przypadek? Jest na to jakieś rozwiązanie?

 

edt: Dzięki za pomoc! Pobrałem z zarządzania kontem-download list i działa :)

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...