Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

Beznadziejny ten nowy Playstation Store, sciaganie jest zle rozwiazane - kiedys pobieralo sie od razu po jednym, a teraz trzeba zrobic checkout ze wszystkim i jak nie mamy wystarczajaco duzo miejsca na HDD to lipa i nic nie sciagniemy - trzeba pobierac osobno po kolei.

Poza tym nowy sklep po prostu zle wyglada, nawigacja jest niewygodna i calosc dziala bardzo wolno.

 

Widac, ze wzorowali sie na XBOX Live Marketplace, a mogli zostawic tak jak bylo bo moim zdaniem latwiej bylo znalezc np. trailery, dodatki do gier i dema.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Witać że mają tam też burdel i jeszcze nie wszystko poukładane - np. jak sprawdzałem MGS'y to nie ma żadnych materiałów skojarzonych jak np. w innych pozycjach (avatary, trailery etc.).

No i najgorsze jest to wyszukiwanie bo nie znajduje wszystkiego. Nie rozumiem Sony - oni zamiast przeprowadzić zamknięte beta-testy to przeprowadzają je na klientach...

Imo jak do tej pory więcej minusów niż plusów.

Odnośnik do komentarza

jeszcze się nie da...mają dodać.

 

Mi się nowy ps store super podoba, niech poprawią szybkość i stabilnośc działania i będzie git...nie wiem czemu ale wydaje mi się,że wszystko rozmieszczone jest jak na mój gust bardziej logicznie. I potwierdzam to co pisze Kyo - w niektórych tytułach super działa skojarzanie zawartości - klikam tytuł i od razu mam obok niego wszystkie dlc,trailery,avatary,themy itp. Przy innym tytule znowu pusto...

Odnośnik do komentarza

wlasnie zalgowalem sie do PlaystationStorePL i przezylem maly szok!

cala akcja rozchodzi sie o wyczesane menu sklepu, ktore jest naprawde swietne... latwe w obsludze, czytelne i w koncu w PL.

chyba sie przeniose z zagranicznego do naszego - mniam.

 

edit.

IE wciąż bez aktualizacji, stare :(

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ten temat pasuje do mego pytania, ale sproboje.

 

Moja fat PS3 zlapala YLODa i poszla fpisdu, wiec zakupilem nowa. Ot nic wielkiego, prawda? Wszystko jest jak w najlepszym porzadku tylko jest pewien probblem. Otoz w grze "singstar" nie moge sciagnac wczesniej zakupionych piosenek z historii moich zakupow z poziomu gry. Komunikat:

Wybranej pozycji nie mozna pobrac, poniewaz jest zwiazana z innym systemem. Zapoznaj sie z prawami uzytkowania SingStore®.

 

Poprzednia konsole deaktywowalem i nadal jest ten problem. Ktos zna opowiedz jak moge sobie z tym poradzic?

Odnośnik do komentarza

Przez PayPal też raczej nie zapłaci:

 

Please note that your PayPal™ account must be registered in the same country as your Sony Entertainment Network account. For example, if your Sony Entertainment Network account was set up in France, you will only be able to use PayPal™ if your PayPal™ account billing address is also in France.

 

http://en.support.sonyentertainmentnetwork.com/app/answers/detail/a_id/2949/kw/paypal

 

No chyba, że można zakładać konto w PayPal na inny kraj, ale tego nie wiem.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Panowie mam problem, wczoraj dodałem karte płatniczą do konta SEN by kupić dzisiaj gre na PSS, nie wiem czemu, ale nie mogę nic kupić na PSS, gdy wchodzę do koszyka i mam potwierdzić kupno, wyskakuje mi błąd że nie można wykonać operacji (coś w tym stylu, najpierw był błąd 56). Karta Visa ING zbliżeniowa, konto Internetowe Direct w ING. Jakieś pomysły ? Rozumiem że winna jest karta (płatnicza) ??

Edytowane przez dydel
Odnośnik do komentarza

Panowie mam problem, wczoraj dodałem karte płatniczą do konta SEN by kupić dzisiaj gre na PSS, nie wiem czemu, ale nie mogę nic kupić na PSS, gdy wchodzę do koszyka i mam potwierdzić kupno, wyskakuje mi błąd że nie można wykonać operacji (coś w tym stylu, najpierw był błąd 56). Karta Visa ING zbliżeniowa, konto Internetowe Direct w ING. Jakieś pomysły ? Rozumiem że winna jest karta (płatnicza) ??

Z tego co mi wiadomo tą kartą nie można płacić przez internet. Sam się kiedyś męczyłem. Musisz założyć wirtualną kartę. Koszt, chyba 20 zł, ważność karty 2 lata.
Odnośnik do komentarza

a mi tam nowy sklep właśnie się podoba, nic mi się nie wiesza jak w poprzedniej wersji, wszystko śmiga 100x szybciej, tylko wkurza mnie trochę to dodawanie do koszyka wszystkiego, w tym dem (w każdym razie wszystko śmigało w dniu wprowadzenia nowej wersji sklepu, nie wiem czy w nowym fw sony nie zdążyło już czegoś spierdzielić).

Odnośnik do komentarza

Panowie mam problem, wczoraj dodałem karte płatniczą do konta SEN by kupić dzisiaj gre na PSS, nie wiem czemu, ale nie mogę nic kupić na PSS, gdy wchodzę do koszyka i mam potwierdzić kupno, wyskakuje mi błąd że nie można wykonać operacji (coś w tym stylu, najpierw był błąd 56). Karta Visa ING zbliżeniowa, konto Internetowe Direct w ING. Jakieś pomysły ? Rozumiem że winna jest karta (płatnicza) ??

Z tego co mi wiadomo tą kartą nie można płacić przez internet. Sam się kiedyś męczyłem. Musisz założyć wirtualną kartę. Koszt, chyba 20 zł, ważność karty 2 lata.

 

Mam właśnie taką wirtualną kartę i dziś kiedy próbowałem zakupić plusa również wyskoczył błąd, a próbowałem 2 razy. Sprawdziłem stan konta i zżarło mi 53 grosze...(???)

Szlag by ich jak to ma być usprawnienie....i ta szybkość działania...ehhh

Odnośnik do komentarza

przecież stary sklep włączał się od razu, nowy włącza się z pół minuty - od kliknięcia pierw czarny ekran z 20sekund, potem chwilę pokazuje loading na tle koszyczka i dopiero się załącza

Już pal licho to wczytywanie. Ja się pytam gdzie się podziały kategorie ze starego sklepu, jak np "Wyświetl wszystko". Opcja Search to śmiech na sali, tak samo sortowanie.

Odnośnik do komentarza

jak ci pobrało 53, 54 grosze to jest taki test który sprawdza czy możesz płacić, po ok. 24 godzinach jak dodałeś kartę i pobrało ci kase będziesz mógł kupować gry normalnie...

 

Z tym, że już wcześniej ta kartą płaciłem, więc nie wiem po co mieliby znowu sprawdzać. Poza tym skoro mam kasę na koncie, a ta karta służy do zakupów w sieci to nie rozumiem sensu "testowania". Takie rzeczy jeszcze bardziej zniechęcają użytkowników do kupowania...

Odnośnik do komentarza

Panowie mam mały problem, a mianowicie chciałem zobaczyć czy w ps+ jest do wzięcia jeszcze rdr przez błąd dodałem go do koszyka (okazało się, że już nie jest darmowy :teehee: ) i teraz mam go cały czas w koszyku i obojętnie co teraz chciałbym wziąć darmowego nie mogę tego ściągnąć(albo ja nie wiem jak to zrobić) przez ten rdr który kosztuje 99zl. Da się coś zrobić by tego rdr usunąć z koszyka?

 

Edit Kyo zgadza się, dzięki wielkie.

Edytowane przez lukaszt_89
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...