Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie przebywam na urlopie w UK u teściów w Liverpoolu i pistanowilem odwiedzic gamecentery i wyhaczylem COD MW3, GR Future Soldier, Resistance 3 i Rage za 30£ do tego jutro jeszcze chyba dokupię NBA 2k13 tak więc jak skończę AC3 to bedzie w co grać w wolnej chwili. No i rzecz jasna Fifa 13 online niemalze codziennie jak tylko znajdę się już w domu

Odnośnik do komentarza

  • Tales from Space: Mutant Blobs Attack - Bardzo fajna giereczka, miło ze strony Sony, że dodali ją za darmo do PlayStation Plus. Troche przypomina Gisha z komórek, ale jest bardziej rozbudowana. Wyczuwam łatwa platyne xD

  • Mortal Kombat - Ta gra wciągnęła mnie ja San Andreas, czyli bardzo. Może grafika nie miażdży, ale gameplayowo przeciwnie. Według mnie najlepszy port na inną konsole jaki wyszedł, no moze jeden z najlepszych. Tutaj platyna dość czasochłonna.

Obie gry na Vicie

Edytowane przez Kyo*
Pisz normalną czcionką!
Odnośnik do komentarza

Dead Space 2- jestem w 5 rozdziale. Bardzo dobra gra, bardzo przyjemnie się gra, główny bohater przemówił, różnorodne miejscówki, kilka nowych broni i wrogów (IMO trafionych w dziesiątkę), ciągle dobry klimat skupiający się bardziej wokół Unitologów, przyjemne walki z Bossami i akcje rodem z Uncharted. Wzorowy sequel jak na razie.

Odnośnik do komentarza

Crysis 2, drugie podejście. Za pierwszym razem wynudził mnie ten tytuł maksymalnie, nie doszedłem nawet do 3 misji. Tym razem bardzo mi się spodobało i brnę dalej zaciekawiony światem przedstawionym w grze.

Edit: na półeczce leżało nie ruszone od prawie tygodnia DMC Collection. Dziś włączyłem, od tak, "jedynkę" w którą grałem ostatni raz z 6 lat temu i było to przejście "na szybko" więc nie wiele pamiętam z tej gry... słucham tej muzyki, patrzę na lokację i przeciwników i zagłębiam się w klimat i leże - geniusz! Crysis leci na odstrzał i czeka na przejście DMC. :)

Odnośnik do komentarza

Znowu wróciłem do Deus Exa. Tym razem jednak bez zbędnej zabawy morduję wszystkich. Utracone w ten sposób XP rekompensuję sobie glitchem, choć proces ten jest żmudny i wkurwiający, a poza komputerem Jensena ciężko znaleźć lepsze miejsce do tego. Jestem już w Tai Yong Medical i jeszcze nie było lepszego miejsca do nabijania doświadczenia.

Odnośnik do komentarza

zrobiłem coś czego nie lubię robić.... pozaczynałem 3 gry.... Dead Space 2(dobre 6 miesięcy się męczę), Batman:AC, Fallout:NV i GoWy (w sumie to napoczęta tylko pierwsza część). Gram jak mi się podoba ;/ ogólnie jak mnie BF wkqrwi co nie jest trudne ^^

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

muszę przyznać, ze tez nie lubię takich akcji, jak masterowanie 2 tytułów w jednym czasie(nie pozwala mi sie to odpowiednio dobrze skopić i tym samym wciągnąć w klimat gry), dlatego postanowiłem skończyć platynowanie TTT2 oraz LBP2 właśnie dziś, jeszcze przed pól-nocą.

a przy okazji próbuje, postaram sie pobić rekord pana daras'a w jakim tam stopniu:

Wpadły mi dziś 2 proste platyny: Uncharted: Złota Otchłań i NFS: Most Wanted. Już Grzesiowi wysłałem info. Obie oceniam 4/10 pod względem trudności.

BTW: pierwszy raz wpadły mi 2 platy w jeden dzień. Komu się udała ta sztuka? :blum1:

;)

 

edit.

Far Cry 3: musi poczekać do piątku :)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

the Unfinished Swan - świetna produkcja, którą z przyjemnością stawiam obok Journey i Limbo.

o dziwo drugi rozdział jest troszeczkę przy długi i nudny, ale sam początek i 3 rozdział , gdzie aktualnie jestem pozytywnie mnie zaskakują swoja innowacyjnością - pieką kolorystyka, dizajn, w ogolę cały pomysł jest wyczesany z tym rzucaniem baniek z farba, dopracowane sterowanie movem, znajdzki i smaczki, klimat, jak diabli. polecam..

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Od miesiaca juz Red Alert 3. Alez ta gra jest dluga i wymagajaca. Jako ze mam chrapke na platyne robie w grze rzeczy, ktorych normalny gracz nie zrobi.Jeszcze tylko wszystkie kampanie online ze znajomkiem i jakas (pipi)ka i bedzie po krzyku. Nabylem za cene 2 bochenkow chleba przedpotopowa produkcje Stormrise. Znowu nie bedze z kim grac po sieci :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...