Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.01.2019 o 13:20, Shen napisał:

Jak nie napierdalam w gierki, to wieczorem mam z 50%. Nie jest zle moim zdaniem.

 

DqQLBwZ.jpg

 

Pododawałem zbędne aplikacje do trybu uśpienia i muszę przyznać, że już 3 dzień z rzędu nie schodzę przed 22:00 poniżej 50%, także w sumie faktycznie czas baterii potrafi być na s8 do przełknięcia.

Odnośnik do komentarza

Ja ze swojej strony znowu polecam one plus 6t. Telefon mi 2 dni trzyma i jeszcze po 2 dniach mam ok 30%. Bardzo dużo neta przeglądam w telefonie w tym forumek, discord i inne takie.  Dodatkowo jest nie do za(pipi)ania pod względem mocy. Nie zdarzyło mi się aby cokolwiek się zawiesiło a telefonu nie resetowałem od dnia kupna. Coś pięknego. 3 miesiąc z one plusem mija i jestem zachwycony tym zakupem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.01.2019 o 13:48, Matriks_1111 napisał:

Właśnie pytanie mam odnośnie OP6 (wersja bez T). Co sądzicie o wersji 8/128, bo taką sobie upatrzyłem jako następcę obecnego Lenovo P2, którą ma moja luba? Potrzeba czegoś z dobrym aparatem i baterią, co nie zeżre mi z portfela 2k :( 

baterie ma chyba tylko odrobinę słabszą to jeden dzień wytrzyma bez problemu skoro mi 6t wytrzymuje 2 dni. Aparat mi się podoba. 6 dostała update do zdjęć nocnych taki jaki ma 6t więc tu identyczne. 8 /128 to optymalny zakup. 8 gb to aż nadto na telefon a 128 pamięci starczy do wszystkiego.  Sam mam taka konfiguracje i telefon nawet nie zauważa jak odpalam kilkanaście apek :sir:

Edytowane przez blantman
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Panowie telefon sony do 300-400zl.

Myslalem ze bedzie prosty wybor a tego jest od chu.ja. 

Jaki model? Najbardziej zalezy mi na bezawaryjnosci i baterii. Potrzebny tylko do dzwonienia i sms. Na internet wyje,bane bo mam tablet 10'

Mialem drugi raz htc mini pro bo mi sie podobal ale drugi raz sie cos je,bie w nim i mam dosyc. Chce sony. 

Aha ekran max 5 cali

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Jak pytałem o to samo to w przedziale Red polecił mi Xperie, więc kupiłem uzywaną Z2 i zje.bała mi się po 8miesiącach.Mam teraz jakiegoś Szajsunga galaxy coś tam w podobnej cenie i szczerze to wróciłbym znowu do Xperii nawet jakby miała się zje.bać po takim samym czasie co ostatnia. W tej cenie jeśli używka wchodzi w gre to Z3 moze, jeśli tylko S O N Y ma być.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Ale mi chodzi o nowki juz wam mowie jakie mam do wyboru

Seria E

J

 

Ale poje.bane nazwy

Czyli co za tymi z3 najlepiej sie rozejrzec?

Edit:Dobra z3 odpada bo taka cena jest przy wysylce z singapuru xD

Edit2:Dobra zawezilem grono filtrem wysylka z polski i troche jest latwiej xD

Seria E czy J?

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

o jakikolwiek żeby był nowy to ciężko, to raczej jakieś refurby. 

 

j miałem z 7 lat temu, działa dalej ale żeby to teraz komukolwiek polecić to słabo xd 

 

kup se coś takiego jak już musi być sony i służyć tylko jako telefon https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/sony-xperia-e5-czarny.bhtml

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

W sumie miałem napisać, że telefon naprawdę mizerny porównując sobie z moim aktualnym XZ2C. Ale popatrzyłem jak to się ma do LG F60, którego używałem jeszcze 3 lata temu i tragedii nie ma. Przede wszystkim lipę miałem wtedy z pamięcią wewnętrzną, bo brakowało miejsca na appki. W tym E5 jest 16 GB, także źle nie jest, wystarczy na wszystko co najważniejsze. 1,5 GB RAM to też nie jest świetny parametr, ale F60 miało 1 i jakoś działało, a uważany jeszcze niedawno za high-end Z5C miał 2 GB. Także do normalnego użytkowania wystarczy, chociaż nie będzie oczywiście tak płynnie jak przy flagowcach.

Odnośnik do komentarza

Teoretycznie nie ma sensu takie porównanie, prawda. W praktyce największą IMO wadą low i middle endów jeszcze 3-4 lata temu była skandalicznie mała pamięć wewnętrzna, która dość szybko ograniczała pole manewru w kwestii instalacji aplikacji. Dzisiaj to E5 np. ma już tej pamięci rzeczywiście wystarczająco dla normalnego użytkownika. Pamięć RAM też nie wypada źle. Więc o ile kiedyś miałem low endy za kupę po tym jak sam doświadczyłem ograniczeń słabszego modelu androida, to dzisiaj sytuacja jest jednak ciekawsza, a dla mniej wymagających osób, low czy middle endy stają się rozsądnym wyborem.

 

@up: XZ2C jest tańszy niż najtańszy nowy iPhone ze strony Apple, więc nie wiem czy to jakiś powód do chwalenia się...

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

No w tej cenie to ja bym brał jednak chińczyka chociaż ich nie lubię to siostra ma i naprawdę fajnie to działa i płynie co ważniejsze bez zacięć co mnie zaskoczyło. Dwa lata temu kupiła jakieś xiaomi w okolicach 450 zł nowe. 1.5 ramu to malutko na androida nawet jak apek nie będziesz instalował to się różne rzeczy mogą dziać. 2GB było by spoko. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...