Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Wątpię, chyba zadem siaomi go nie wspiera. Ale do tego zostawie swoją wysluzona xperie w schowku auta jak bede potrzebował nawigacji offline. 

 

Obadam mi9, thx.

 

Edit:

On nie obsługuje kart pamięci, krap. Wiem, ze ma dużo pamieci, ale dla mnie dużo wygodniej jest przenosic fotki na karcie niz wszystko potem zgrywac na kompa przed np. formatem telefonu lub co gorsza, w przypadku jakiejs wiekszej awarii.

 

I wychodzi na to, ze idealna ewolucja telefonu dla mnie bedzie z2 -> z5. Szybszy niz obecny (octa vs 4 rdzenie), wystarczajace 3GB ramu, 32GB pamieci + karty SD, ma skuteczny czytnik linii papilarnych, mozna wyhaczyc za pare stowek. Osom.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

polecam serdecznie zakup telefonu marki APPLE

 

używam takowych bez przerwy od 2013 roku i nie borykam się z problemami awarii, zgrywania zdjęć na komputer, formatowania telefonów, podłączania jakiś pendriveów 

 

gdy robie zdjecie to zapisuje mi sie ono automatycznie w pamieci telefonu, w chmurze icloud oraz w chmurze google

 

gdy kupuje nowszy model to kłade jeden telefon obok drugiego i następuje automatyczne klonowanie zawartosci

 

 

 

EDIT 

w sumei jak doczytalem ze osoba zainteresowana zakupem liczy kazdy zuzyty megabajt internetu i kupuje osobne nawigacje gps zeby nie zuzywac darmowego internetu w telefonie to odradzam zakup telefonu apple

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, szejdj napisał:

gdy robie zdjecie to zapisuje mi sie ono automatycznie w pamieci telefonu, w chmurze icloud oraz w chmurze google

 

gdy kupuje nowszy model to kłade jeden telefon obok drugiego i następuje automatyczne klonowanie zawartosci

 

niesamowite te urządzenia apple 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Brzmisz jak debil.

 

Mam wziąć iPhona, bo jestem ciekawy jego sprawowania się, ale męczyć się jego ograniczeniami? Wybiorę inny telefon, który będzie mocny, szybki i mniej kłopotliwy. Szukam telefonu pod kątem jego użytkowalności w odniesieniu do moich wymagań. Używałem już iPada i iPoda Touch i wiem, że te ograniczenia potrafią być irytujące, więc pytałem, czy coś się zmieniło w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, szejdj napisał:

 

w sumei jak doczytalem ze osoba zainteresowana zakupem liczy kazdy zuzyty megabajt internetu i kupuje osobne nawigacje gps zeby nie zuzywac darmowego internetu w telefonie to odradzam zakup telefonu apple

Szejdi gonna szejdi, przekreci, wyszydzi, zapraszam wyp.ierdalac.

Ja nie mam darmowego neta tylko bodajze 1.5GB w roamingu EU, ktore ma wystarczyc na kilkudniowy wyjazd. Zreszta dyskusja ta juz nie ma sensu, chyba odpisalem, ze nawigacje offline zostawie w starym fonie. 

 

Po drugie, kupiłem navi offline zanim dowiedzialem sie o mozliwosci uzywania Android Auto i google maps.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

A używał ktos moze Motorola One?

 

Tak czytam opinie o telefonach do 1000 zl i o ile w tej cenie sa lepsze, to w sferisie jest promo na 635 zl. Za tyle nowy telefon z gwarancja, optymalnym 5.9", nfc, wyświetlaniem notyfikacji przy uśpieniu i co ciekawe - czystym Androidzie One bez bloatwareu od operatorow komorkowych, to chyba oplacalna opcja?

 

Jedyny buldupy mam o rozdzielczosc 1500x720, takie miedzy HD a full HD co troche slabo w 2019.

Odnośnik do komentarza

Jeśli rozdzielczość ci nie przeszkadza to może być dobry wybór. Ja osobiście  bym już nie mógł patrzeć na nic poza full hd w telefonie. generalnie ciesze się z jednego jeśli chodzi o komórki. Dobrnęliśmy do tego momentu gdzie nie idzie się już dalej w rozdzielczość bo ktoś w końcu zdał sobie sprawę iż w przypadku małych ekranów nie ma to najmniejszego sensu. Oczywiście jest kilka wyjątków z ekranami 4k ale są one margialne i całkowicie niepotrzebne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...