Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Jak długo trzyma ci bateria w swoim 9t pro?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Spokojnie 2 doby, często 2,5 a w tym do 9,5h na wyświetlaczu. Obecnie mam jeszcze 50% baterii a od ostatniego ładowania minęło 1d. 14h. SoT to obecnie 3,5h ale ostatnio przed podłączeniem do ładowarki miałem ponad 9h na wyświetlaczu.

 

Odnośnik do komentarza
ten 9t pro najlepszy w cenie co ??
Jak dla mnie Mi 9T Pro jest świetnym telefonem za dobrą cenę. To telefon na min 2lata, a czy najlepszy... Sam nie wiem, obecne telefony różnią się detalami a Mi 9T Pro nie odbiega od telefonów za 3-4tys. Brak ładowania indukcyjnego czy wodoszczelność na papierze mi nie potrzebne.
@izon

Bierz ten, który bardziej za Tobą przemawia.
Jeśli lepszy aparat nie jest dla Ciebie priorytetem to sprawa chyba prosta
Odnośnik do komentarza

Apropo P30 Pro to mam pytanie odnośnie aparatu. Poszukuję nowego telefonu i w oko wpadł mi właśnie P30 Pro ze względu na miłe doświadczenia z Mate 10 Pro i P20 Pro, które miałem okazję testować.

Pytanie dotyczy tego jakie obecnie telefony mogą realnie konkurować z P30 pod względem jakości zdjęć i filmów? Są jakieś ciekawe alternatywy czy lepiej sięgnąć po sprawdzony produkt ze stajni Huawei? 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Kolos28 napisał:

Każdy obecny flagowiec zrobi podobne zdjęcia. To są różnice marginalne i często wynikające z ulepszaczy oprogramowania a nie samego obiektywu.
Czy to P30 Pro czy Samsung czy OP7 czy najtańszy z nich czyli Mi 9T Pro, zrobi bardzo dobre zdjęcia oraz nagra fajne filmy - jak na telefon oczywiście emoji846.png

Skłaniam się ku P30 Pro ze względu na aparat. No i właśnie ( bazując na kilkunastu porównaniach oraz faktycznie mając ten telefon w ręce od znajomego) 30 Pro jest o krok dalej jeśli chodzi o zdjęcia. Oczywiście S10+ czy 11 Max robią za(pipi)iste foty, ale Huawei z tym swoim zoomem wygrywa.

Odnośnik do komentarza

No to chyba ten Huawei będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

 

A mam pytanie, zdjęcia z tych telefonów zgrywaleś na jakiś komputer czy inne urządzenie aby je porównać czy robiłeś to patrząc na fotki w danym telefonie?

 

Ogólnie telefony lubią podbijać efekty aby zatuszować pewne braki i najlepiej porównywać zdjęcia, zgrywając je ze smartfonów na jakiś komputer itp.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Dzięki za info. A oni będą jakiś swój soft robić ? Jestem ciekaw co to będzie.  Mam teraz Redmi i chciałem wrócić do Huawei/Honor, ale widzę, że może być ciężko.

Już coś kombinują bo muszą. Może nie tyle co swój system bo Android jest na darmowym kodzie źródłowym (choć gdzieś mi się obiło o uszy, że pracują nad swoim środowiskiem systemowym), a bardziej swój sklep gdzie będą ich aplikację, które będą zamiennikami googlowskich apek.
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.02.2020 o 15:44, chris85 napisał:

P30 jest ostatnią serią, która nie ma bana. 

Żadnego bana nie ma, Trump się wycofał z tych jego obostrzeń, ale Chińczyki się obraziły i świadomie z własnego wyboru nie idą w aplikacje od Googla, żeby stworzyć swój ekosystem.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem Huawei P30 Pro jestem zadowolony. Fajny telefon. Legancki. XD

 

Po 24h z tym dziełem sztuki i cudem techniki w jednym, z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu. Telefon w raczej nie ma wad, bardziej nazwałbym to detalami, które nie każdemu przypadną do gustu. Ekran to OLED który świeci inaczej niż S10+ . Na pewno nie jest tak oczo(pipi)ny. Dla jednych to zaleta dla innych wada. Biel wygląda bardziej jak kartka papieru, ma jakiś taki delikatny odcień szarości, dzięki czemu nie razi jak w moim starym samsungu S6. Kolory oczywiście bardziej stonowane, bardziej naturalne. 

Brak Jacka dla mnie spoko, bo wszystkie słuchawki mam bezprzewodowe, brak diody powiadomień, to minus. Telefon jest dość ciężki zwłaszcza w etui, które kupiłem. Oryginalne Huawei  które jest bardzo przyjemne w dotyku, ale najważniejsze, że chowa wystające aparaty, a to największy skarb tego smartfona.

Bo zdjęcia robi bajeczne. Nie wiem jak, ale z dnia na dzień stałem się profesjonalnym fotografem, a mówię o zdjęciach z dupy w pokoju, na szybko, przy sztucznym świetle np kwiatków w flakonie albo kubka z kawą. Tryb nocny, super macro i zoom to jakaś kosmiczna technologia obcych, bo nie wierzę, że to się dzieje na prawdę. Telefon strzela fotki w praktycznie calkowietej ciemności, zoom jak lornetka a makro niczym mikroskop :obama:

Kupiłem go za 2799 zł gratis dostałem słuchawki, których cena na półce wynosi 699 zł. Raczej ich nie potrzebuje dlatego liczę, że uda mi się je sprzedać za 400/ 500 PLN na allegro.  

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...