Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Mani napisał:

 

S10ki. Pixele od Googla. Jabłuszka. Albo mój ulubieniec Oppo Reno 10x.

 

Niestety Huawei bardzo odskoczył do przodu reszcie jeżeli chodzi o aparaty

Tylko realnie co nie porównamy cenowo, to tylko Oppo o tyle o ile będzie konkurencyjny. Reszta to niestety wyższa półka i tu zaczynają się schody, bo dopłacamy za markę, a aparat wcale nie urywa :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak nówka to w sumie nie wiem. Może poszukaj czegoś lekko używanego? Aparaty są priorytetem we flagowcach więc lepiej szukać starszego flagowca niż nowego średniaka. Widzę że np LG G6 które ma spoko aparat są w granicach 500-700 pln, mocno telefon spadł z ceny. Może taki kierunek?

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Aleks napisał:

Jakieś propozycję telefonow za około 700 zł? Priorytet to jak najlepszy aparat. 

 

Właśnie odpakowałem Redmi Note 7, który rzekomo (i to według recenzji, nie według producenta) ma znacznie lepszy aparat, który wreszcie nadaje się do robienia zdjęć po zmroku, w ciemniejszych pomieszczeniach itd. Potestuję przez weekend i dam znać, pierwsze wrażenia bardzo dobre.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Seria A samsungowi wyszła niepowiem. Ale od A40 wzwyż. Ładne cieszące oko telefony i dość przyzwoicie wycenione. Póki Huawei zbiera baty Sammy musi ten czas wykorzystać.

Kurde moj s6e mam już prawie 4 lata (kupiony w lipcu 2015) i do dziś miażdży jakością zdjęć dzisiejsze średniaki. Szkoda, że bateria była już w 2015 średnia a po 4 latach to nawet niema o czym mówić. Leci na łeb na szyje.

Ale ciągle bije się z myślami czy nie lepiej Oppo Reno 10x lecz jest cieżko dostępny a w kolorze zielonym to już wogóle.

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.06.2019 o 19:16, Mani napisał:

Seria A samsungowi wyszła niepowiem. Ale od A40 wzwyż. Ładne cieszące oko telefony i dość przyzwoicie wycenione. Póki Huawei zbiera baty Sammy musi ten czas wykorzystać.

Kurde moj s6e mam już prawie 4 lata (kupiony w lipcu 2015) i do dziś miażdży jakością zdjęć dzisiejsze średniaki. Szkoda, że bateria była już w 2015 średnia a po 4 latach to nawet niema o czym mówić. Leci na łeb na szyje.

Ale ciągle bije się z myślami czy nie lepiej Oppo Reno 10x lecz jest cieżko dostępny a w kolorze zielonym to już wogóle.

czekam na recke. Sam się zastanawiam bo zona chce nowy telefon i chce jej 6t oddać a sobie kupić 7 pro. :pawel:

Odnośnik do komentarza

Szybko poszło. Przewidywałem jakoś tak wrzesień. No i spoko, Huawei niewiele stracił (sprzedaż wcale aż tak bardzo nie spadła), dużo zyskał (przyśpieszono z pracami nad własnym OSem), generalnie IMO Huawei jest tak dużą firmą, że może się wypiąć na androida a i tak sobie poradzi ( w dobie plotek, że ich OSem są zainteresowani min. Xiaomi oraz Oppo).

Odnośnik do komentarza

Jestem na etapie szukania nowego telefonu, oglądam sobie porównania na yt i ja (pipi)e, po tym to tylko są jeszcze większe wątpliwości. Chyba jednak postawię na OnePlus 7 (bez pro). Jedyne czego się obawiam to, że aparat nie spełni moich oczekiwań i zaraz będę się oglądał za innym :( A niestety muszę się spieszyć, bo aktualnie używany tel umiera.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...