Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie niedługo kończy mi się umowa i czas zmienić telefon. Z całej listy jaką otrzymałem zaciekawiły mnie dwa modele, a mianowicie HTC One V i Samsung Galaxy S Advance. I moje pytanie brzmi, miał ktoś z nimi do czynienia ? W telefonie najbardziej mi zależy na internecie i muzyce i na stabilnej pracy bez zacięć. Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza

Drodzy e-koledzy chce pchnac do zyda mojego Samsunga Galaxy S Plus poniewaz mam dosyc Androida juz. Spodobala mi sie prostota i szybkosc dzialania WP7 Mango. Szukam telefonu z tym oprogramowaniem do 1500zł. Myslałem nad Nokia Lumia 900 bądź HTC Titan. Zalezy mi na dobrym aparacie (oba maja 8mpx) i dobrym nagrywaniu filmikow w 720p ( z tym akurat Galaxy S+ radzil sobie fajnie imo ). Strony www i youtube tez bedzie chodzil tak samo badz pewnie lepiej na tym modelach niz na moim poprzedniku. Te telefony wytrzymaja 3 dni pracy na baterii ( samo pisanie smsów i dzwonienie ) ?

Odnośnik do komentarza

Drodzy e-koledzy chce pchnac do zyda mojego Samsunga Galaxy S Plus poniewaz mam dosyc Androida juz. Spodobala mi sie prostota i szybkosc dzialania WP7 Mango. Szukam telefonu z tym oprogramowaniem do 1500zł. Myslałem nad Nokia Lumia 900 bądź HTC Titan. Zalezy mi na dobrym aparacie (oba maja 8mpx) i dobrym nagrywaniu filmikow w 720p ( z tym akurat Galaxy S+ radzil sobie fajnie imo ). Strony www i youtube tez bedzie chodzil tak samo badz pewnie lepiej na tym modelach niz na moim poprzedniku. Te telefony wytrzymaja 3 dni pracy na baterii ( samo pisanie smsów i dzwonienie ) ?

Żaden z tych telefonów 3 dni nie wytrzyma, ciesz się, jak uciągną 2.

WP7 jest naprawdę fajny, licz się jednak z ubogim dostępem do aplikacji i koniecznością zainstalowania Zune do synchronizacji tel. z PC (muzyka/zdjęcia/filmy).

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem Xperia S nie jest taka super. Osobiście posiadam Galaxy S2, w pracy na okrągło mam do czynienia z eską i jak dla mnie szału nie ma. Zaczynając od tego, że nie podoba mi się Sonowska nakładka na androida, dwa przyciski hardwarowe pod ekranem jakoś dziwnie umiejscowione. Nie wiem, nie przekonuje mnie do siebie. Z aparatu w nim nigdy nie korzystałem, a co do np ekranu no to fajnie bo ma większą rozdziałkę. Ale to też nie zawsze wychodzi na plus urządzeniom, bo gdy mają słabe bebechy, a więcej pikseli do obsłużenia (Galaxy Tab 10.1, Sony Tablet S - kur.wa trzymajcie się od tego z daleka).

 

No i kolejna sprawa, nie wiem jak Xperia S, ale SGS2 już ma Androida 4.0, a zostało oficjalnie zapowiedziane, że dostanie również Jelly Bean :)

Odnośnik do komentarza

A ja wezme SXS w obrone. ICS juz jest, zapowiedz JB to tylko kwestia czasu. Do tego ostatnio Google wlaczylo SXS do projektu AOSP (Android Open Source Project), czyli, w skrocie, niedlugo bedzie mozliwosc uzytkowania oficjalnie "czystego" systemu prosto od Google, podobnie jak ma to miejsce w Nexusach. Plusem, oprocz braku nakladek, jest fakt, ze nowe wersje Androida beda dostepne momentalnie. Nigdy nie zamienilbym SXS na S2, ktorym nieraz sie bawilem. Tematow "S2 vs Xperia S" jest w necie bez liku, wiec nie bede sie powtarzal. Moge za to doradzic, ze jesli przeszkadza ci brak slotu na karty pamieci (mi nie - 32 GB to niemalo), niedlugo laduje Xperia SL, ktora oprocz tego bajeru ma jeszcze troszke mocniejszy procesor w porownaniu do zwyklej S-ki (gdzie na upartego tez mozna podkrecac do ok. 1,9 ghz/rdzen). Na tym oczywiscie nie konczy sie line-up Sony na ten rok, no ale do 1500 zl Xperia S pozostaje faworytem.

 

Za sam rozdzielczosc (1280x720) wybralbym SXS - 800x480 z S2 brzmi i wyglada przy tym jak z poprzedniej epoki. Z drugiej strony, ten ekran zre nieduza i tak baterie jak pojebany, wieczorem obowiazkowo do ladowania musze podlaczac, mysle nawet o jakims powerbanku.

Edytowane przez szeni
Odnośnik do komentarza

Posiada ktoś HTC Desire Z ? Strasznie mnie zaintrygował ten telefon, fajnie się prezentuje, spoko klawiaturka i no i cena atrakcyjna.

 

Ja posiadam, od listopada. Jestem bardzo zadowolony, nie jestem jakimś mega freakiem smartfonowym, ale sprawdza się dla mnie w 100 %. Mega wygodny w pisaniu smsów i śmiganiu po necie, gierki i aplikację śmigają elegancko, nigdy nie miałem jakichś problemów z softem etc. Jak masz jakieś konkretne pytania to wal, postaram się odpowiedzieć;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Posiada ktoś HTC Desire Z ? Strasznie mnie zaintrygował ten telefon, fajnie się prezentuje, spoko klawiaturka i no i cena atrakcyjna.

 

Ja też posiadam i mogę śmiało polecić. Nie porównam ci z innymi fonami, od tego masz fachowe recenzje, tam sobie możesz poczytać wszelkie cechy tego fona. Ja nie mam żadnych problemów użytkowych, wszystko śmiga jak należy, może raz na kwartał się zwiesi, ale to chyba nic strasznego nie jest. No i klawiatura, przyjemność pisania wielka, potem ciężko będzie ci się przyzwyczaić do pisania na dotykowym, jak zmienisz sobie w przyszłości telefon ;]. Ja brałem go przede wszystkim z uwagi na promocyjną cenę, bo i tak miałem przedłużać umowę, nie zależało mi bardzo na klawiaturze, więc jak cena jego jest konkurencyjna to kupno na pewno nie będzie błędem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja białą SXS biore w piątek. Szkoda, że zakonczyla sie promocja na S3 w t-mobile bo bym miał trudny wybór. Ale biała SXS tez do lansu sie nadaje

:P

 

Skotnik - to zalezy czego wymagasz od telefonu. Mnie akurat do tego do czego potrzebny mi tel spokojnie SXS wystarczy, S2 również mnie sie podoba ale po prostu SXS jest "nowszym" kawałkiem sprzetu. Do tego zraziłem sie troche do samsungów przez telefony z "niższej" półki a telefony SE mnie nigdy nie zawiodły dlatego SONY dam szanse na 2 lata. Zobaczymy :)

 

 

Czy ktoś ma może wziął odnowione telefon z Orange przy przedłużaniu umowy? W jakim naprawdę stanie technicznym i wizualnym jest sprzęt?

 

Pierwszy słysze by była taka możliwość. Ale osobiście nie chciałbym takowego. Wogóle po 2 latach w orange juz nic od nich nie chce. Wystarczy ze czasem dostaje smsy od znajomych z 2 tygodniowym opóźnieniem. Tel gubi zasięg przez co nawet potrafi zerwać połączenie bądz mikrofon zaczyna świrowac.

 

@ Krupek1

 

http://www.phonearen.../4888,5213,5381

 

zrobiłem Tobie takie porównanie tego HTC z tymi SE. Całkiem całkiem ale mam tego mini pro i bawiłem sie HTC i IMO ten SE jest zdecydowanie z lepszych zbudowany materiałów. IMO !

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza

Jakim cudem nie obsługuje? HTC Hero już miał flasha zanim Android zaczął go obsługiwać, a od pewnego momentu (DO pewnego momentu też niestety, ale da się to ominąć) flasha miał każdy telefon z Androidem...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...