Skocz do zawartości

Splinter Cell: Conviction


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

No przyznam, że te zapie.przanie po rurkach i gzymsach od początku mi się nie widziało. I w samej grze a raczej demie też mi to nie pasuje. Choć wiadomo czemu tak jest, takie śmiganie ma pasować do nowego charakteru rozgrywki. Teraz to ty jesteś łowcą hehe.

 

Ale przez to nie przekreślę gry ;]. Jak dla mnie jest bardzo dobrze tak jak się spodziewałem.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Strasznie wkur.wia powtarzalność gadek przeciwników. Mają 2 góra 3 kwestie, powtarzane w kółko- takie coś nie powinno mieć miejsca w grze stealth gdzie całkiem sporo czasu poświęca się na "rozpoznanie". Do tego gadki te często słychać jeszcze pomimo że wszystkich rozwaliliśmy. Do poprawki.

Odnośnik do komentarza

A mi gra skopała dupę. nie ma to jak czepianie się szczegółów panowie :) Początek jest mocny. Nie na marne jarałem się wykonaniem tego tytułu. Genialne oświetlenie, świetne tekstury, kozackie samocieniowanie. Animacja sama to czysta poezja. Sterowanie po ogarnięciu też intuicyjne. Kozacki klimacik. Szkoda, że demo takie krótkie. Kupuję na premierę

Odnośnik do komentarza

Oj tam, nie jest aż tak źle. Grafika jeszcze ujdzie, ale głupkowate rozmieszczenie przycisków to jakiś komsiczny żart. Myślałem że to będzie "bardziej stealth", ale okazuje się, że nawet, gdy strzelisz w głowę jedym strzałem, to i tak zaczną cię szukać. Dziwne, że gdy zabijamy nawet trzech na raz (tym "zaznaczaniem" przeciwników) to nawet się nie zorientują... Chociaż pewnie i tak kupie w dzień premiery.

Odnośnik do komentarza

z oceną oprawy a/v ja bym się wstrzymał do pełnej wersji.

demo zazwyczaj jest oparte o wcześniejszy build niż ten ostateczny w wersji retail.

ale jak ktoś chce ponarzekać, to zawsze znajdzie pretekst. podobnie jak utyskiwanie na utratę klimatu poprzednich odsłon serii SC. przecież ta gra od zawsze miała być inna niż poprzednicy.

 

sterowanie faktycznie jest dość dziwaczne i mało intuicyjne. trzeba będzie się przestawić... chyba, że będzie możliwość modyfikacji ustawień kontrolera.

Odnośnik do komentarza

Grałem w demo chwilę i muszę powiedzieć jedno - sterowanie to jest pomyłka. Przylepianie się do osłon nie pod "A", celowanie nie pod LT, kucania nie ma pod przyciskiem lewej gałki tylko pod LB. Ogólnie ciężko jest mi się przestawić na taki schemat obłożenia klawiszy. A cała reszta? Kurna zabili mnie 20m od startu więc wypowiem się poźniej jak skończę demo.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

No i ja zagrałem. Graficznie byłoby super gdyby nie ząbki których o dziwo nie widać na Samie czy otoczeniu, a najbardziej to się rzuca w oczy na przeciwnikach.

 

Jest to pierwsza gra z serii SC którą tknąłem. Dawno nie grałem w coś tak skradankowego, fajne jest to. AI jest w miare ok, czasem jednak potrafią nie zauważyć siedzących/przechodzących tuż obok. Mam nadzieję że w pełniaku będzie to wyglądało lepiej.

 

No i sterowanie, kompletnie nie intuicyjne. Trzeba się przyzwyczaić.

 

Kupię w jakimś odleglejszym terminie.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Pograłem w demo i bardzo mi się podoba, grafika bez cudów ale jest bardzo dobra i to wystarczy. Mogli lepiej wygładzić krawędzie.

 

Gra ma mocny klimat, misja nad brzegiem rzeki w nocy, drzewa/trawa poruszana przez wiatr - normalnie jak Alan Wake + szczypta misji z Cod4 Czarnobyl :) Mam też wrażenie że nowy SC będzie nastawiony bardziej na akcję ale zobaczymy.

 

Sterowanie faktycznie dziwne ale idzie się przyzwyczaić. Może dadzą opcje zmiany przycisków i będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza

Z początku nie ogarniałem za bardzo wszystkich możliwości, teraz po jakimś trzecim przejściu można się nawet pobawić. Arkham Asylum to to nie jest, acz demko wieje czasem potencjałem. Śmieszne, że na Normalu większość przeciwników można zdjąć niezauważonym po prostu przybliżając celownik prawą gałką i strzeleniem heada z pistoletu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...