Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym dodał również przereklamowany. PS3 mam od początku roku, ale dopiero teraz zabrałem się za Uncharted. Gra jest ładna, ma ciekawy klimat, ale podczas grania czegoś mi brakuje. Chyba za mocno napaliłem się na tą grę po komentarzach. Tak jak wspomniałem tytuł świetny i na pewno warto zagrać.

 

Co Killzone 2 i MS PR na dobry początek dnia również polecam!

Odnośnik do komentarza

Zacznij od GTA 4 :) to była moja pierwsza gra na ps3 i muszę powiedzieć ze warta pieniędzy, po dziś dzień w nią gram:)

ps. a co do Grida lub MS to wybrałbym Grida- mam i gram, bardzo sobie zachwalam, kawal świetnej roboty wykonanej w tej grze, no i online, który mnie wciągnął

 

 

pozdro

Edytowane przez davidk3
Odnośnik do komentarza

Fight night 4 czy Prototype? Nie jestem jakimś fanem bijatyk ale czasem jak koledzy przyjda to fajnie na 2 padach pograć. Grałem w demo fight night 4 i jest spoko tylko chce kupić taką grę w którą bedę też sam pogrywał a nie tylko jak kumpel przyjdzie.A za to jak patrze na filmy z Prototype to fajnie to wygląda (skakanie po budynkach ,duży arsenał broni ,fajne moce) i słyszałem dużo dobrych opinii o grze.

Odnośnik do komentarza

mam pytanie dla osob grajacych w Bad Company. ogolnie nie przepadam za strzelankami ale chcialem sie przekonac i kupilem Battlefield 1943 i gra mi sie swietnie. czy jest sens wziac Battlefield: Bad Company czy to raczej bedzie to samo? chodzi mi tylko i wylacznie o tryb multi i rozrywke sieciowa. nie przepadam za zamknietymi pomieszczeniami a BF 1943 to wyspy i ten typ mi przypadl do gustu. podobno KZ2 ma dobre multi, ale nie wiem czy Bad Company nie bedzie najlepszym wyborem.

 

no i teraz druga sprawa, mysle o zakupie 2 sposrod 3 gier: Resident Evil 5, Motorstorm: Pacific Rift i wlasnie nad sieciowka (Bad Company?). w co warto zainwestowac?

Edytowane przez septo
Odnośnik do komentarza

@PawelPS - grrrrrr

@Septo Wg. mnie BF BC jest duzo lepsze. Duza ilosc klas, bardzo duzo mapek, zroznicowany sprzet, sporo pojazdow, GENIALNY tryb gold rush - bardzo dynamiczny, ze skoncentrowana akcja. Jak to skoncentrowana? A no takto - w conquescie masz graczy rozwalonych po calej mapie, natomiast w Gold Rushu chodzi o to, aby jeden team wysadzil skrzynie ze zlotem, drugi team ma je obronic. Sprawia to, ze wiekszosc graczy jest skupiona wokol skrzyn, dzieki czemu akcja jest nieporownywalnie bardziej intensywna. Dodatkowo mapy rowniez sa ciekawsze i lepiej zaprojektowane niz ta z dema BF 1943 (w pelna jeszcze nie gralem).

Poki co masz BF 1943 w ktorego jak juz powiedziales gra ci sie swietnie, wiec lepiej wez Residenta i Motorstorma. Jesli dalej bedziesz chcial Battlefielda, to go sobie potem kupisz (a zanim Resident i Motorstorm cie znudza minie duuuzo czasu - ja obecnie po raz trzeci przechodze Residenta :P).

Odnośnik do komentarza

Cześć, jaką gre byście polecili w granicach do 100 zł ?

 

Te mam:

 

GTA IV, Assasin's Creed, LBP, PES 2009, CoD:WaW, Far Cry 2, Killzone 2, Oblivion, MGS4, Uncharted: Drake's Fortune

 

Fallouta 3 jak już to po polsku, ale nie mieści się w 100 zł ;/ tylko angielska wersja, ale takiej nie chce

Edytowane przez Paweł_PS
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...