Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym Ci mimo wszystko polecił RE5. Faktycznie GoW Collection to dwie wspaniałe produkcje, ale RE5 oferuje co-op'a na split screenie i online, bardzo dobrą oprawę audiowizualną, sporo dodatkowych trybów rozgrywki (tutaj mowa o DLC - Versus, Lost in the Nightmares oraz obecne od początku The Mercenaries). Gra jest dostępna w bardzo przyzwoitej cenie.

Odnośnik do komentarza

GoW3 i tak kupuje w premiere ;) ,a ze zostało ok.22dni,zagrałbym w innego slashera,naszła mnie ogromna chęć ostatnio na tego typu gre,jako że w ostatnią gre w którą grałem z tego gatunku był HS spry kawał czasu,jutro wymienie w sklepie Pure na NG lub DMC tylko niewiem na który tytuł,3 szybkie pytania proszę o odpowiedz

w której grze jest dłuższy czas przejścia? oraz która ma wyższy poziom trudnośći na (normalu)? oraz która gra jest bardziej rajcowna jeżeli chodzi o walkę.Po demie jestem za DMC4.

Edytowane przez PRQc
Odnośnik do komentarza

mam dylemat, zastanawiam sie czy brać heavy rain teraz póki kosztuje te 200zł czy lepiej kupić gow collection? grałem w demko gow III no i jest nieżle ale jak dużo względem trójki odstaje 1 i 2? Zastanawiam sie też czy poprostu po 30 min grania mi sie to nie znudzi , jakoś do slasherów nie do końca byłem przekonany bardziej jako taki przerywnik na 30 min i powrót do innych gier dlatego nie wiem czy warto brać?

Odnośnik do komentarza

Jesli demko GoW 3 ci sie podobalo to zdecydowanie bierz GoW Collection. Grania bedziesz mial mase, a pozatym jesli planowales zakup GoW 3, to zagranie w GoW 1 i 2 jest obowiazkiem.

Jesli chodzi o odstawanie to ciezko powiedziec, bo GoW 3 jeszcze nie wyszlo, a zagrac moglismy tylko w demo. Jednakze powiedziec mozna tyle: GoW 1 i 2 to w swojej kategorii czolowka - z prostego wzgledu: nic w tej kategorii do tej pory lepszego nie wyszlo.

Dodatkowo w miedzyczasie zanim przejdziesz GoW Collection, to Heavy Rain stanieje.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

GoW3 i tak kupuje w premiere ;) ,a ze zostało ok.22dni,zagrałbym w innego slashera,naszła mnie ogromna chęć ostatnio na tego typu gre,jako że w ostatnią gre w którą grałem z tego gatunku był HS spry kawał czasu,jutro wymienie w sklepie Pure na NG lub DMC tylko niewiem na który tytuł,3 szybkie pytania proszę o odpowiedz

w której grze jest dłuższy czas przejścia? oraz która ma wyższy poziom trudnośći na (normalu)? oraz która gra jest bardziej rajcowna jeżeli chodzi o walkę.Po demie jestem za DMC4.

 

Ninja Gaiden Sigma jest chyba nieco bardziej hardkorowa niż DMC4, choć tutaj zaliczenie całości na każdym poziomie też dostarcza wrażeń. Ale to nic w porównaniu z Master Ninja i trybem "The Missions". Ja bym brał na Twoim miejscu NGS najpierw. Po tej grze już żadna inna nie będzie dla Ciebie takim wyzwaniem. :thumbsup:

Edytowane przez NEMESIS U.S.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...