Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Polećcie platformówki ewentualnie "gry akcji" (nie żadne strzelanki)ale o ile są to z trybem kooperacji na jednej konsoli po splicie lub obaj gracze na tym samym ekranie, i ktore wersja LEGO gier jest najlepsza?

 

Lego Star Wars są najlepsze...najwyżej oceniana jest druga część...Original Trilogy ;)

Odnośnik do komentarza

Jeżeli ma być długa to właśnie RDR jest najlepszym wyborem.Jeśli pod pojęciem długa masz na myśli tylko fabułę to Bioshok 2 może wydawać się dłuższy biorąc pod uwagę intensywność opowiadanej historii.Ale RDR z całym swoim zapleczem i misjami pobocznymi to prawdziwy kombajn (i nie graj w Bioshock 2 jeżeli nie pszeszedłeś jedynki bo sila tej gry tkwi głównie w scenariuszu).

Odnośnik do komentarza

gralem w KZ2 i Battlefield: BC 2. Nie gralem jedynie w MW2 bo nie podoba mi sie ta predkosc zabijania. Mysle ze cokolwiek wezmiesz bedziesz zadowolony, KZ2 ma dobre multi ale faktycznie ociezale sterowanie. Nie mowie tu ze jest zle ale specyficzna powolnosc obrotow do ktorej trzeba sie pryzwyczaic. Gralo mi sie swietnie przez dlugi czas, ale jednak przy Bad Company 2 bawie sie chyba troche lepiej :)

Odnośnik do komentarza

Krótka piłka - mam do przetracenia 2 stówy, dylemat natomiast brzmi - lepiej kupić za nie Heavy Rain czy może raczej combo składające się z dwóch gier z poniższej puli:

- Brutal Legend

- Condemned:2

- Half Life 2: The Orange Box

 

przy okazji, wypiszcie jakieś dobre straszaki (poza Sajlentem i Dead Space)

Odnośnik do komentarza

Jednak zdecydowałem się na Heavy Rain.

 

Co do tej Skrzynki Pomarańczy, to rzeczywiście jest taka kiepska jakościowo względem wersji z X'a? Znaczy się - kij z teksturami, ale czy te dropy animacji są na tyle poważne, żeby mocno przeszkadzały w grze? Nie lubię grać na kompie, więc ta wersja raczej odpada (poza tym nawet nie wiem czy mój wysłużony PieC w ogóle by tą grę pociągnął), Xboxa niestety nie mam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...