Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ano, za 35 zł można wyciągnąć, ale lepszą alternatywą są jednak Motorstormy.

 

Miałem Pacifica i jakoś mnie znudził. Chwilkę się pościgałem i jakoś tak... wolno i dziwnie. Niby za(pipi)ioza ale bez szału.

Podkreślam - jestem ścigałkowym ignorantem i chcę jakąś dobrą jedną max dwie gry - waham się właśnie Burn i Nfs.

Burnout już w takich cenach lata ? Git :)

Dzięki

Odnośnik do komentarza

A ja mam 97zł na PSS i nie wiem co kupić. Wiem ze raczej napewno chce Lare Croft. Ale nie wiem co jeszcze, mysle nad: Castle Crashers, Lumines, Tetris, Dead Nation... wiem ze duza rozbieznosc ale coz... :D moze ktos cos doradzi? Moze cos jeszcze innego poleca?:P

Polecam CC. Mam, świetna oprawa A/V, od groma humoru. Też za szybko jej nie skończysz - ale zabawę dawkuj byś znużenia nie odczuł. No i tryb wieloosobowy z naciskiem na "wielo".

 

Flower/flow/Stardust HD, też - o ile nie masz - kup, koniecznie. Trine również (wspaniała przygoda).

 

Przypomniałem sobie... jest jeszcze Split Second.

Burnout do mnie przemawia bo jest w dobrej cenie na allegro !!! Powiedzcie mi jeszcze... zwykłego paradise czy box ? Jakaś różnica ?

W ogóle mnie ta gra pominęła, nie wiem jak się to stało. Nie wiem o niej nic... :)

Podkreślam - jestem ścigałkowym ignorantem i chcę jakąś dobrą jedną max dwie gry - waham się właśnie Burn i Nfs.

 

W box masz od groma dodatków. Bierz zdecydowanie ową wersję, a nad samym Burnout ani chwili się nie zastanawiaj - jedna z najlepszych gier ostatnich lat, zdecydowanie.

Złośliwie bym dodał, że ma przy tym lepsze kraksy niż GT5, ale złośliwy nie jestem.

 

N4S:HP też znakomity tytuł, a i SS nie zawiedzie.

Odnośnik do komentarza

Ktoś miał może styczność z grą Kane&Lynch 2 ? Zastanawiam się właśnie nad zakupem i nie jestem do końca przekonany. Grę można kupić za ok.60zł nową, więc dość tanio. Jak by ktoś mógł podzielić się opinią, to byłbym wdzięczny ;)

 

a nie lepiej zapytać w odpowiednim temacie ? * http://www.psxextreme.info/topic/80597-kane-lynch-2-dog-days/page__st__80 :potter:

 

*

pytanie retoryczne, tyczy się też innych osób które pytają/mają zamiar pytać się o pojedyncze tytuły :excl:

 

Odnośnik do komentarza

Borderlandsa przechodzę już drugi raz i muszę powiedzieć, że nadal mi się podoba. Multum broni, wysoki maksymalny lvl, duża liczba przeciwników i ogromna ilość questów, które starczą Ci na wiele, wiele godzin wspaniałej rozgrywki. Polecam, najlepiej jeśli znajdziesz partnera (lub partnerkę :)) do wspólnej gry. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...