Skocz do zawartości

House MD


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

kiepski odcinek, spadek formy wszystkich, slabe dialogi, niepotrzebne rozkminy, zyd powinien umrzec razem ze swoim nosem wielkim, murzyn foreman znowu denerwuje, a udawalo mu sie w 5 sezonie tego nie robic, wilson bez jaj, 13 jakas brzydka jednak, e tam.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że celem pierwszych odcinków było to, żeby wszyscy z niecierpliwością czekali na powrót starego dobrego House'a. ;)

 

(co nie zmienia faktu, że oba trzymały poziom)

 

Foreman musi przestać się tak panoszyć, mam nadzieję, że House mu za tydzień pokaże, gdzie jego murzyńskie miejsce. ;)

Odnośnik do komentarza

Dobrze przecież robi.

Wywalił 13! Swietnie bo mnie niesamowicie wkurzała i nie rozumiem scensu utrzymywania płaskiej jak deska lesbijki chorej na jakąś dziwną chorobę, a ktore nie odgrywa żadnej roli w serialu poza zapychaniem scen

Odnośnik do komentarza

Spoilery zaznaczaj.

 

Ja na szczęście już oglądałem. Zdecydowanie jeden z najlepszych odcinków tego serialu. Świetny główny wątek, bardzo dobry wątek poboczny, zero dłużyzn i James Earl Jones. Serial trzyma poziom, te wszystkie nowe "fleszforłardy" muszą się lepiej postarać, żeby dostarczyć porównywalną ilość funu.

 

Tylko czekałem, aż Pan Dyktator powie "You have failed me one last time, doctor." ;) Tego głosu nie da się z niczym pomylić.

Odnośnik do komentarza

Możliwe, ale bardziej przejaskrawione to to być nie mogło.

 

 

Albo życie krola Afryki, albo miliona satibi, no i Foreman z tym 'nie zostawisz mnie z poczuciem winy, musze to zgłosić'. A wydawać się mogło, że murzyn powinien wspierać ziomków.

 

 

mi sie nie podobało.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Możliwe, ale bardziej przejaskrawione to to być nie mogło.

 

 

Albo życie krola Afryki, albo miliona satibi, no i Foreman z tym 'nie zostawisz mnie z poczuciem winy, musze to zgłosić'. A wydawać się mogło, że murzyn powinien wspierać ziomków.

 

 

mi sie nie podobało.

 

No ale przecież ostatecznie

tego nie zgłosił i spalił tą kartkę.

 

 

Mocny ep, od początku do końca. No i ten wątek poboczny z wietnamskim weteranem też świetny.

Odnośnik do komentarza

House się kończy. Jak dla mnie przypadków medycznych mogłoby w tym serialu już nie być, bo w 95% obowiązuje zawsze ten sam schemat rozwiązania "zagadki". Reszta może trochę ciekawsza, aczkolwiek również z czasem coraz bardziej nudna i przewidywalna. Epizod z psychiatrykiem był bardzo udaną odskocznią od wspomnianej nudy i myślę, że twórcy powinni częściej z tego korzystać. W przeciwnym razie zapewne zaprzestanę oglądanie po kolejnych 2, 3 odcinkach.

Odnośnik do komentarza

Muszę się zgodzić z Grigorim. Poza początkiem poprzedniego sezonu, House utrzymuje wysoki poziom. Nie da się tutaj w pełni uniknąć schematów, nie da się też w nieskończoność wymyślać super-oryginalnych medycznych przypadków, ale twórcom udaje się - miom skromnym zdaniem - wybrnąć z tego z klasą i uniknąć monotonii. (a także znaleźć co odcinek dobrych aktorów do drugoplanowych ról!)

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza

Ja to tego nie rozumiem. Za głupi jestem.

Czy ktoś z tego szacownego, inteligenckiego grona może mi wytłumaczyć, jak to do licha jest, że serial, który ma już 6 sezon (eee... ponad 100 odcinków!!) nadal jest tak wyborny?! A najlepsze, że widocznie staje się coraz lepszy. :blink:

Chociażby najnowszy 5ep - w piątej serii pacjentów i zagadki potraktowano (IMO) po macoszemu a tutaj? No kurde, nie powiecie że nie było 2 zaskakujących momentów.

House wskrzeszający nadzieję (tekst o tacie ;D ) w pacjencie; zmartwychwstanie

Do tego początkowa sekwencja parkuru, hehe - twórcy porządnie zaskakują.

A nawet nie wspominam o głównym wątku. House się zmienił, ale nadal jest chamskim dupkiem (za co go kochamy). Trzymajmy kciuki za równie wysoki poziom do końca sezonu :good: (A może i dalej? ^_^ )

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...