Skocz do zawartości

House MD


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

wk.urwia mnie to że zawsze im się udaje. Widz przez to nie interesuje się zbyt przypadkiem i go nie emocjonuje bo wie że wszystko będzie dobrze.

Nie zawsze im się udaje. Z resztą głupio by było jakby "jeden z najlepszych diagnostów na świecie" i jego zespół często się mylili.

 

 

 

Snejk* zle robisz, ale Twoja decyzja. Przypadki medyczne to tylko tło moim zdaniem, zwłaszcza jak sie fabuła i relacje między postaciami rozkręcają (w pierwszym sezonie tego nie ma). A ciekawszymi postaciami od Housea jest Willson i murzyn.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Foreman jest mocno wkur.wiającą postacią.

Rasista

 

 

House był fajny na początku. Teraz schematycznie do znudzenia rzuca obrazliwymi tekstami i nienawidzi wszystkich do okoła

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

 

Czyli psychiatryk to tylko epizod. A liczyłem na jakiś poważniejszy rozwój wydarzeń tamże. :(

Sezon zaczyna się na bardzo wysokim poziomie. Scenariusz jak zwykle pierwsza klasa, aktorstwo bardziej filmowe niż serialowe. Dyrektor azylu zagrał świetną rolę. O Lauriem nie ma co mówić, to jak potrafi oddać rolę Housa zasługuje na oskara. (w tym roku nie dostał nawet Emmy, ale liczę że po tym sezonie jury zrozumie że inni pretendenci nie istnieją)

Zobaczymy jak rozwinie się sezon po powrocie do szpitalnej rutyny z nowym doktorem. Jest potencjał, jest Laurie - jeśli tylko nie zawiodą scenariusze, będzie dobrze.

 

Odnośnik do komentarza

Jaram się jak pochodnia !

 

 

Świetne dwa epy, na początku zastanawiałem się dlaczego wydali 2 od razu, teraz już znam powód. Okazuje się, że psychiatryk to tylko mały epizod, liczyłem, że House spędzi tam więcej czasu, jednak chyba dobrze się stało. Pojawiło się wiele zaje'bistych postaci, ciekawe czy będą w następnych epach do nich jakieś nawiązania. "Pan Wolność" czy współlokator House'a, to ciekawi goście. Ta babka z Niemiec, Lydia (?) - liczyłem na głębszy wątek, szkoda w sumie, że tak to zakończyli. No, a teraz czekam na następne odcinki :)

 

Odnośnik do komentarza

 

a spodziewałem sie amber w autobusie na końcu ;]

 

 

fajny odcinek, troche nudnawy i strasznie przewidywalny, ale nie jest źle.

Szkoda tylko że House tak naprawde nie jest kompletnie skomplikowaną postacią.

ahahah dokładnie, też na nią czekałem.

 

 

Myślałem że psychiatryk to będzie conajmniej 6 epów, tutaj wszystko tak po lebkach, wątek Lydii zwlaszcza.

 

No i czy nie było w sneak peekach sceny romansu z ta blondyną? Psychiatryk był rewelacyjną miejscówką, tak samo jak Nolan, szkoda żeby ten wątek sie urwał

 

Edytowane przez Mikes
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...