Skocz do zawartości

House MD


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

kiepski ep, przyapdek marny, laski brzydkie, wilson zaczyna mnie w(pipi)iac a sadzilem ze nigdy nie zacznie, te jego swaty sa zalosne.

house nudny, murzyn to juz w ogole moglby umrzec bo nic nie wnosi do serialu, koniec koncow ostatnia scena byla ciekawa i zzera mnie co bedzie dalej z australijczykiem.

 

Serial trzyma poziom, ale wdziera sie monotonia co jakis czas, wiecie, obejrzalem i w sumie zapomnialem.

Odnośnik do komentarza

A jakby było więcej medycznego shitu to odcinek byłby udany? No prosze was, czy ktoś ogląda ten serial dla przypadków medycznych? Może na początku tak, ale teraz 90% tych przypadków to zapychacze.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

w sumie moglby w koncu sie zlamac house, chyba robia z niego zbytnio twardego suk.insyna.

No w sumie zmiekla mu pala gdy tamten indianin popelnil samoboja, no ale...

Moze powinni mu u(pipi)ic druga noge

 

dobry odcinek, nawet dobry, cameron swietnie zagrala, chase rowniez.

Odnośnik do komentarza

Podobno na początku przyszłego roku dostaniemy jakiś odcinek totalnie Cuddycentryczny (aktorka mówi o tym w jakimś ostatnim wywiadzie). Może to sposób na odświeżenie formuły serialu? Pokazanie akcji z perspektywy pozostałych głównych bohaterów. Uczynienie głównymi bohaterami na przestrzeni kilku odcinków kolejno Cuddy, Chase'a, Wilsona i tak dalej. Oczywiście nadal wszystko kręciłoby się wokół House'a i jego kolejnych przypadków, ale... z innego punktu widzenia. Co Wy na to? :P

Odnośnik do komentarza

Powaga? O, to po średnim ostatnim epie jest na co czekać. Pamiętam odcinek pod tytułem Wilson's Heart, który zarządził, więc może tym razem nie będzie dużo gorzej. Moja ulubiona postać tak w ogóle.

Odnośnik do komentarza

Hejas miał prawie racje - ku mojemu zaskoczeniu. Jakiś to powiew świeżości do serialu wnosi, raczej na krótszą niż dłuższą metę, ale zawsze coś. Podobał mi się ten odcinek przeważnie, choć momentami tak ciapowaty jak postać Wilsona, sympatycznie, ale bez tej nutki housizmu, która zawsze przesyca każdą scenę. Tylko boje się, że następne postaci nie będą już tak ciekawe. Tytuł następnego odcinka nie jest jeszcze znany - czyżby przerwa?

Odnośnik do komentarza

Poprawny ep. Rajdy ekipy Hałsa na noszach rozbrajały ("Jednak nie grał w tenisa!" xd).

 

Doceniam megnetyzm tego serialu coraz bardziej, patrząc na to przez pryzmat FlashForward, którego 10 epów potrafiło mnie zniechęcić i znudzić, a tutaj mamy ich grubo ponad 100 i wciąż z chęcia oglądam.

 

Co do następnego epa, to przewinęło mi się gdzieś info, że tytuł ma brzmieć "The Down Low". Co gorsze, jest przy tym data 11.01.2010. Ponad miesiąc pauzy. Możliwe to to?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...