Skocz do zawartości

House MD


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

nie bardzo wiem jak bedzie wygladal 6 sezon... ekipa bedzie leczyla ludzi a house bedzie siedzial w psychiatryku? xD

Myślę, że na 99% przez przynajmniej kilka pierwszych odcinków właśnie tak będzie.

 

Z tym psychiatrykiem to gdzies potwierdzone jest? Po ostatnim odcinku z detoxem myslałem ze bedzie wyleczony...czekam na ostatni odcinek :)
To go obejrzyj zanim czytasz do niego komentarze. Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

No i elegancko, finał w zupełności mnie zadowolił (ostatnie minuty mocarne), tak jak wcześniejsze kilka odcinków. Sezon generalnie średni, z kilkoma przebłyskami (ep z zakładnikami w gabinecie Cuddy, ep a'la "Motyl i skafander", końcowe 4-5 epów).

Ale co najważniejsze, nie nudziłem się wcale i na bieżąco, często nawet z niecierpliwością, zasysałem kolejne odcinki.

 

Pozostało czekać z ciekawością na następny sezon.

 

Pięć uśmiechniętych buziek dla piątego sezonu

:) :) :) :) :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ja dopiero przed chwilą miałem ten zaszczyt obejrzeć finał i też jestem zachwycony. twista naprawdę mocarnego doje'bali.

ogólnie 5 sezon bardzo mi się podobał, nie był wcale taki zły jak tu niektórzy pisali.

 

to jeszcze tylko 4 miechy zostały i nowy, miejmy nadzieję, równie zaje'bisty albo i lepszy sezon.

 

ewentualny związek House'a z Cuddy zniszczyłby ten serial tak samo jak to się stało z The X-files.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja za to właśnie sobie skończyłem czwarty sezon. I tak panowie doszłem do wniosku, że najlepsze odcinki w serii to te dwuczęściowe. Najpierw jest Euphoria (sezon 2), gdzie

Wilson zaraża się od chorego policjanta, a potem próbuje w to wplątać Cameron. Policjant umiera a House wychodzi z siebie, by dowiedzieć się, co to.

, potem jest combo House's Head + Wilson's Heart. Pierwsza część odcinka jest na maxa schizowa, to jest jeszcze bardziej zakręcone, niż odcinek, gdzie

House zostaje postrzelony

. Powolne dochodzenie od nici do kłębka, co się tak naprawdę stało, o kogo tak naprawdę chodzi. Scena, w której House dostaje olśnienia i widzimy flashback całego wydarzenia po prostu mnie zabiła. Tak dobrze nakręconej sceny nie widziałem dawno. No i nie można zapominać o

striptizie Cuddy :slinotok:

.

 

Drugi odcinek polegał na szczegółowym przypominaniu sobie każdej pierdoły, by odkryć, co się tak naprawdę stało. Ten nie był schizowaty, ten był zaś bardzo wzruszający... jak widziałem,

jak Amber dowiaduje się, że umiera i wszyscy po kolei ją żegnąją, potem House spotyka się z nią w autobusie, to miałem łzy w oczach. Piękne zwieńczenie sezonu, które chwyta za serducho.

 

 

Szlag, no to było najlepsze, co House do tej pory mi pokazał!

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Szósty sezon House'a na pewno nie będzie ostatnim:

 

http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,...ostatnia__.html

 

No niby kiedyś było ogłoszone, że Laurie już dawno podpisał kontrakt na 7 sezonów, ale teraz mamy oficjalne potwierdzenie. Zresztą z ust Davida Shore'a wynika, że i 7my nie będzie ostatni.

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jesten na koncu pierwszego sezonu i na tym chyba zakoncze. Nie jestem fanem seriali, ktore maja przez caly czas taki sam schemat, tutaj: pan/pani choruje, lekarze kminia wtf, hous i eksperci stawiaja diagnoze, ta okazuje sie zla i na koncu udaje im sie rozpoznac choróbsko i ratuja pacjenta. I tak w kolko. Do tego dochodza mega naciagane kwaatki typu wlamania do domow w celu wyszukania przyczyn choroby. Nie wiem, moze ci zayebisci amerykanscy lekarze faktycznie sie wlamuja ale mnie to nie przekonuje.

Postac Housa fajna i w sumie tylko on sie wybija, ale gdyby potrafil przeklinac wyszloby mu jeszcze bardziej na zdrowie

Edytowane przez Snejk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...