Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Jest achievement za przejście z dobrą, złą i pośrednią karmą. Liczą sie tylko level'e z poziomów bodajże 8, 14 i 20 (z pamięci piszę, mogę się mylić). Tzn. jeden acziw wpada za bycie złym na poziomie 8 inny za bycie dobrym. Grasz jako dobry sejwujesz na poziomie 7 i zdobywasz lvl 8 i zalicza Ci acziw za bycie dobrym. Ładujesz stan z levelu 7 zabijasz niewinnych i zdobywasz lvl 8 jako zły i masz acziw za bycie złym. To samo z resztą poziomów. Żebyś nie musiał grać trzy razy od nowa.

Edytowane przez Cold
Odnośnik do komentarza
Niestety dodatki umieszczone na XBL nigdy nie będą działały z polską wersją F3.

 

BTW pogratuluj koledze braku rozsądku :/

Pisałeś, że dzięki temu że nie mamy DogMeata, możemy mieć dwóch towarzyszy.Ponawiam pytanie-czy dotyczy to jedynie pary Fawkes i Charon i jak to zrobić ? Wchodząc do podziemi z Fawkesem, nie mam opcji "dokoptowania" Charona. Podobnie nie mogę przyłączyć innych NPC

Odnośnik do komentarza
Może zła karma?

Dla mnei granie z NPC było trochę bez sensu i za łatwe. Miał być z niego wiekszy plecak, a wyszedł konkurent po XP. W F2 wg mnie to się lepiej sprawdzało. Tutaj na początku gry Jerycho dorwał pancez wspomagany i już nic nie mogło go zatrzymać ;)

Karmę mam dobrą-osobno mogę przyłączyć Fawkesa, czy np Paladyna.

Level mam 20 więc mnie nie martwi utrataexp-ów, a im więcej cycków tym weselej ;)

Odnośnik do komentarza

Uwaga, podaje przepis na dwóch kompanów, np. Fawkes i Star Paladyn Cross.

Robisz główny wątek do momentu wejścia do krypty 87. Opuszczasz kruczą skałę, wynajmujesz Fawkesa.

Odnajdujesz Dogmeat'a i dajesz zginąć psiakowi. W tym momencie będziesz mógł mieć dwóch kompanów w ekipie, więc idziesz spowrotem do Crosówy i ją również werbujesz. Dodatkowym utrudnieniem jest przymus posiadania tychże kolesi cały czas ze sobą. Mogą czekać ale jak wiecie lub nie po dłuższym czasie oczekiwania wracają do punktu w którym ich zwerbowaliście. Jeśli choć jeden wróci do punktu werbunkowego to można zapomnieć o ponownym posiadaniu dwóch towarzyszy.

 

By mieć mutanta w ekipie oraz tą gościarę z BOS należy mieć dobrą karmę. Kombinacja tej dwójki jest o tyle korzystna, że Fawkes ma defaultowo miniguna Gatlinga wyekwipowanego, a paladyn Cross możemy dać wzrok protectrona plus mnóstwo amunicji.

 

 

ADI - bez uszczypliwości proszę. Szyderstwo rozpoznaję na odległość.

 

Sznurek - opis wyżej dotyczy dwóch kompanów gdy jednym z nich jest Fawkes. Ale bez niego można mieć dwójkę jakichkolwiek towarzyszy (W zależności od karmy)

wtedy nie trzeba na chama ganiać głównego wątku aż do Krypty 87 i spotkania z Edenem

. Ja przeważnie latałem z Charonem i Jericho lub Charonem i Paladyn Cross.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Dziwna rzecz mi się przydarzyła . Zrobiłem misję "Scientific Pursuits" ale nie dostałem acziwa. Czym to może być spowodowane, chcę to wiedzieć żeby drugi raz nie popełnić tego błędu.

Też mi się to przydarzyło. Możliwe, że coś ominąłem w tym queście, a może to po prostu błąd. Gdzieś czytałem, że zdarza się grze nie zaliczyć acziwa.

 

---

Grałem ostatnio w Operation Anchorage i jak zdobyłem pierwszego tamtejszego acziwa, zamiast normalnej nazwy wyskoczyło mi <translated text>, a w spisie acziwów są jeszcze chyba trzy takie.

Edytowane przez Les777
Odnośnik do komentarza

Czy gra kończy się po ukończeniu głównego wątku, czy wszystkich? Pytam, bo jestem w Tranquility Lane, a to chyba dość daleko.

 

Czy po osiągnięciu poziomu 20 są kolejne, czy to maksimum?

 

I ostatnie: czy są jakieś dodatkowe questy dla złych postaci (a co za tym idzie achievementy)? 

 

 

 

Z góry dzięki

Edytowane przez w07t3k
Odnośnik do komentarza

Gra kończy sie po głównym wątku. Jest tylko 20 leveli, chyba, że masz dodatek the pitt. Wtedy dojdizesz do 30 levelu. Questy dla złych postaci, chyba tak, można być łowcą niewolników, ale czy karma ma cośdo tego to nie pamietam. Za bycie złym dostaniesz achiwy przy awansach na poziomy chuyba 7. 12.20. Za bycie dobrym, albo neutralnym tez dostaniesz. Tu niech lepiej napsize ktos kto cos wiecej na ten teamt wie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...