Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem dzisiaj maila od Cenegi w którym była taka oto wiadomość:

Witam Serdecznie

Z prawdziwą przyjemnością mogę przekazać, że premiera gry Fallout 3 w pełnej polskiej wersji językowej ukarze się już wkrótce.

...

Nie, powiedz, że nie napisali ukaże przez RZ? No chyba, że nas chcą pokarać tą wersją :huh:

Tak napisał. To była oryginalna treść bez mojej "korekty" ;) Ach ta Cenega. Nawet pół-analfabetów zatrudniają w tak dużej firmie.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Typowe dla Srenegi ;] W ktoryms z postow w tym temacie pisalem, ze wcale mnie nie zdziwi, jak wersja PL wyjdzie w lutym . Dajcie spokoj - po co czekac ? I po co nabijac kase tym oslom? Kto sie czai na te gre niech lyka wersje angielska - szkoda czasu i nerwow .

 

Ps. A glos pod nowego Prince'a podlozy Macius Zakoscielny :sweat:

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

River City masz market

 

 

-----------------------------

Mam 3 pytania

1-Jak zrobic Zadanie Nuka Cola Quantum 30 butelek coli nie moge znaleść 30 z 25 znalazłem czy zna ktoś lokacje z dużą ilością prucz Marketu i Paradise??

2- Czy zna ktoś pełną liste Wepons Smith ( ile jest recepturek i gdzie moge je dostac + gdzie są unikatowe części)

3-Czy ktoś zna lokacje z dużą ilością terminali (do hackowania) albo jakiś link do download interaktywna mapa fallout 3

 

Po zatym moge sie też podzielić informacjami wszystkie

-Wszystkie Zadania

-Alien blaster

-Prototip Medical Armor (Sam znalazłem nie znalazłem informacji na temat tego w necie) niezły bajer mówi kiedy jest przeciwnik + używa M-Dexy za ciebie i coś tam czasem gada

-Wszystkie Behamoty

-""Mega Armor"" Najlepszy armor w grze

 

Czekam z niecierpliwością na pomoc

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki za linka niestety wszystko co z niej mogłem wziąść już mam ale na tej stronie są opisane lokacje Schematów więc wielkie dzięki

 

 

Troche może wychodze na leniwca z tym że chce zaznaczonych miejsc na mapie z terminalami ale niestety mam 132 lokacje odkryte i już nie kumam gdzie co mam.

 

-Terminal hacked 25/50

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
1-Jak zrobic Zadanie Nuka Cola Quantum 30 butelek coli nie moge znaleść 30 z 25 znalazłem czy zna ktoś lokacje z dużą ilością prucz Marketu i Paradise??

2- Czy zna ktoś pełną liste Wepons Smith ( ile jest recepturek i gdzie moge je dostac + gdzie są unikatowe części)

 

1. http://fallout.wikia.com/wiki/The_Nuka-Cola_Challenge

 

2. http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_3_we...m_Built_Weapons

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Co do tej polskiej wersji F3 to istna kpina ja też kupiłem wersje Ang (o dziwo jak kupowałem mieli tylko kolekcjonerke bo normalnych ani widu ani słychu) i nie żałuje, wole to niz słuchać panny Damięckiej bądz Skiby <_<

 

Dziś zauważyłem ciekawą rzecz otóż jak przybywam do Megatonu to ludzie zaczynają mi wręczać różne pierdoły a to butelka purifed water a to iguane na patyku :D

 

p.s. Jak moge naprawić przedmiot do 100 % ? bo u handlarzy nie da się w pełni naprawic

Odnośnik do komentarza
p.s. Jak moge naprawić przedmiot do 100 % ? bo u handlarzy nie da się w pełni naprawic

 

repair na 100% i jakieś choćby lekko zużyte kopie tego przedmiotu

 

PS. Czy można wejść do Vault 101 jak już się wyjdzie ? Bo zostawiłem tam 1 bubblehead :(

 

 

pograj trochę w główny wątek, a wyskoczy poboczny quest z powrotem do 101, żeby go zacząć będziesz musiał odsłuchać przez radio wezwanie

 

Edytowane przez golab
Odnośnik do komentarza

Polska wersja wcale nie jest taka zła. Za pierwszym razem grałem w wersje z polskim dubingiem, teraz gram tylko z napisami i jakoś nawet mi sie kwestji mówionych nie chce odsłuchiwać. Na początku polski brzmi trochę sztucznie, fakt, ale idize się przyzwyczaic. Przy okazji wiadomo o co chodzi. Atutem wersji na PC jest też mzliwosć grania na modach, na które liczę. Wersję na konsole kupię jak stanieje by podjarać się grafiką :) Gram drugi raz, ale musze zrobic sobie przerwę i zagrać jeszcze raz, bo jakoś tak nie wkreca jak za pierwszym razem. Do tego Jerycho w pancerzu wspomaganym we wszystkim mnie wyrecza, a miał być tylko plecakiem...

 

Ktoś pyta jak naprawic na 100% - musisz miec umiejetnosc naprawy dobrze dopakowana.

Nieiwem czy było:

Statuetki zwiększające Statystyki S.P.E.C.I.A.L

 

1. Strength - Megaton - Lucas Simms House

2. Perception - Republic of Dave - Museum of Dave

3. Endurance - Deathclaw Sanctuary - Deathclaw Sanctuary Entrance

4. Charisma - Vault 108 - Cloning Lab

5. Intelligence - Rivet city - Science Lab

6. Agility - Greener Pastures Disposal - Office

7. Luck - Arlington Cemetery North - Arlington House2

 

Statuetki zwiększające Umiejętności

 

1. Barter - Evergreen Mills - Market Bazaar

2. Big Guns - Fort Constantine - CO Quarters

3. Energy Weapons - Ravenhold

4. Explosives - WKML Broadcast Station - Sealed Cistern

5. Lockpick - Bethesda - Bethesda Offices East

6. Medicine - Vault 101 - Dad's Desk

7. Melee Weapons - Dunwich Building - Virulent Underchambers

8. Repair - Aerefu - Evan Kings House

9. Science - Vault 106 - Living Quarters

10. Small Guns - National Guard Depot - National Guard Armory

11. Sneak - Yao Guai Tunnels - Yao Guai Den

12. Speech - Paradise Falls - Euology's pad

13. Unarmed - Virulent Underchambers - In Dunwich Building 2

 

Źródło: http://www.3fallout.pl/

 

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie odnośnie questa - The Power of the Atom, zrobiłem tak, że powiedziałem szeryfowi, że Mr. Burke chce zdetonować bombę no i oczywiście został przez niego zabity, później doczytałem na wikipedi, że można go było uratować, lol, stając na drodze ognia pomiędzy nimi, ale nawet mi to wtedy na myśl nie przyszło i chciałem się was spytać, czy po założeniu stroju od szeryfa normalnie możemy spokojnie wziac cały stuff z Megaton Armory ? bo wejść tam umiem pewnie przez to, że mam klucz od Simms'a, tylko, że ten robot ciągle jest nastawiony wrogo i pare strzałów i mnie nie ma.

 

I jeszcze jedno pytanie, akurat ten kapelusz i strój od Lucasa Simms'a sprzedałem u Moiri albo u Gob'a już nie pamiętam i z tego co widzę już tego nie mają, czy jak coś sprzedamy u nich i wyjdziemy z miasta itp. to już tego w ogole nie będziemy mogli kupić ?

 

Czy to prawda, że jak jesteśmy w stroju Simms'a to zostajemy nowym szeryfem Megaton ? czy ludzie to jakoś rozpoznawają/coś mówią ? :P

Odnośnik do komentarza

Hmm polska wersja gry już jest dostepna , niewiadomo tylko skad ja dostac , Patrze na liste znajomych a tam polaczek mlgxxpstragxx pyka sobie juz w polska wersje(archivmenty po polsku) ktora ponoc kupil na ulitimie ... ofkoz ja jej tam w ofercie nie znalazlem ....

Z tego co sie od niego dowiedzialem gra ma tylko polskie napisy a lektor angielski.

Edytowane przez zaqwsx
Odnośnik do komentarza
Hmm polska wersja gry już jest dostepna , niewiadomo tylko skad ja dostac , Patrze na liste znajomych a tam polaczek mlgxxpstragxx pyka sobie juz w polska wersje(archivmenty po polsku) ktora ponoc kupil na ulitimie ... ofkoz ja jej tam w ofercie nie znalazlem ....

Z tego co sie od niego dowiedzialem gra ma tylko polskie napisy a lektor angielski.

 

Koles Cie chyba kituje bo polska wersja ma byc z polskim audio plus napisy

Odnośnik do komentarza
Hmm polska wersja gry już jest dostepna , niewiadomo tylko skad ja dostac , Patrze na liste znajomych a tam polaczek mlgxxpstragxx pyka sobie juz w polska wersje(archivmenty po polsku) ktora ponoc kupil na ulitimie ... ofkoz ja jej tam w ofercie nie znalazlem ....

Z tego co sie od niego dowiedzialem gra ma tylko polskie napisy a lektor angielski.

Co ty nie powiesz? Według twojego kolegi Cenega wydała już ta grę po polsku a maile rozsyłają do zainteresowanych, że datę premiery tejże wersji ogłoszą niebawem. No to faktycznie już wyszła stary. Twój znajomek z Live'a cię zdeka robi w jajo.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Hmm polska wersja gry już jest dostepna , niewiadomo tylko skad ja dostac , Patrze na liste znajomych a tam polaczek mlgxxpstragxx pyka sobie juz w polska wersje(archivmenty po polsku) ktora ponoc kupil na ulitimie ... ofkoz ja jej tam w ofercie nie znalazlem ....

Z tego co sie od niego dowiedzialem gra ma tylko polskie napisy a lektor angielski.

Co ty nie powiesz? Cenega wydała już ta grę po polsku a maile rozsyłają do zainteresowanych, że datę premiery tejże wersji ogłoszą niebawem. No to faktycznie już wyszła stary. Twój znajomek z Live'a cię zdeka robi w jajo.

 

Gooralesko w twoim zdaniu są dwie sprzecznosci - zdecyduj sie

ze cenega "wydała po polsku" i "że datę premiery tejże wersji ogłoszą niebawem"

to juz wydali czy dopiero wydadzą??

 

Odnośnik do komentarza
Hmm polska wersja gry już jest dostepna , niewiadomo tylko skad ja dostac , Patrze na liste znajomych a tam polaczek mlgxxpstragxx pyka sobie juz w polska wersje(archivmenty po polsku) ktora ponoc kupil na ulitimie ... ofkoz ja jej tam w ofercie nie znalazlem ....

Z tego co sie od niego dowiedzialem gra ma tylko polskie napisy a lektor angielski.

Co ty nie powiesz? Cenega wydała już ta grę po polsku a maile rozsyłają do zainteresowanych, że datę premiery tejże wersji ogłoszą niebawem. No to faktycznie już wyszła stary. Twój znajomek z Live'a cię zdeka robi w jajo.

 

Gooralesko w twoim zdaniu są dwie sprzecznosci - zdecyduj sie

ze cenega "wydała po polsku" i "że datę premiery tejże wersji ogłoszą niebawem"

to juz wydali czy dopiero wydadzą??

Teraz dobrze? ;)

Odnośnik do komentarza
Hmm polska wersja gry już jest dostepna , niewiadomo tylko skad ja dostac , Patrze na liste znajomych a tam polaczek mlgxxpstragxx pyka sobie juz w polska wersje(archivmenty po polsku) ktora ponoc kupil na ulitimie ... ofkoz ja jej tam w ofercie nie znalazlem ....

Z tego co sie od niego dowiedzialem gra ma tylko polskie napisy a lektor angielski.

 

Koles Cie chyba kituje bo polska wersja ma byc z polskim audio plus napisy

Imo koles gra na PC bo ona te ma achievementy(Windows LIVE). Tam jest tak jak mowi(polskie napisy, angielski lektor zreszta nie tylko). I wlasnie w profilu widac jakby gral na X360.

Odnośnik do komentarza
Hmm polska wersja gry już jest dostepna , niewiadomo tylko skad ja dostac , Patrze na liste znajomych a tam polaczek mlgxxpstragxx pyka sobie juz w polska wersje(archivmenty po polsku) ktora ponoc kupil na ulitimie ... ofkoz ja jej tam w ofercie nie znalazlem ....

Z tego co sie od niego dowiedzialem gra ma tylko polskie napisy a lektor angielski.

 

Koles Cie chyba kituje bo polska wersja ma byc z polskim audio plus napisy

Imo koles gra na PC bo ona te ma achievementy(Windows LIVE). Tam jest tak jak mowi(polskie napisy, angielski lektor zreszta nie tylko). I wlasnie w profilu widac jakby gral na X360.

Danielskii ma wersję ENG, gra na X360 i jego achieve'y mam opisane po polsku. Więc twoja teoria legła w gruzach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...