Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, twardzi jesteście z tym czekaniem. Na waszym miejscu grałbym choćby w wersję chińską, byleby tylko radośnie hasać po pustkowiach :)

No, przy RPGu, nie znając języka, to tylko można sobie radośnie "pohasać" :D

Jestem niemieckojęzyczny i angielski jest mi całkiem obcy a nie wchodząc głębiej w fabułę prawdopodobnie straciłbym sens zabawy z tą grą.

 

Najlepiej mają osoby znający Niemiecki, widziałem na Allegro ceny poniżej 100zł. No nic, czekamy.

Przy RPG, naprawdę trzeba znać język a do tego z dala od ocenzurowanych wersji niemieckich.

Odnośnik do komentarza
Heh, twardzi jesteście z tym czekaniem. Na waszym miejscu grałbym choćby w wersję chińską, byleby tylko radośnie hasać po pustkowiach :)

No, przy RPGu, nie znając języka, to tylko można sobie radośnie "pohasać" :D

Jestem niemieckojęzyczny i angielski jest mi całkiem obcy a nie wchodząc głębiej w fabułę prawdopodobnie straciłbym sens zabawy z tą grą.

 

Najlepiej mają osoby znający Niemiecki, widziałem na Allegro ceny poniżej 100zł. No nic, czekamy.

Przy RPG, naprawdę trzeba znać język a do tego z dala od ocenzurowanych wersji niemieckich.

Pisałem to z nostalgiczną myślą o czasach, kiedy miałem 10 lat i przechodziłem obie Monkey Island ze słownikiem na kolanach :) Wzdech... A na dobrą sprawę chciałem przekazać, że nie wytrzymałbym tak długo czekając na F3. Z chińskim to oczywiście żart, ale jakiś język to chyba każdy z was zna ;)

 

Anyway, właśnie lecę F3 trzecią postacią, tym razem dobrą dziewuchą. Przechodzę grę po raz trzeci, a wciąż są questy, których nawet nie widziałem, miejscówki, których nie odwiedziłem, ludzi, których nie zab... z którymi nie porozmawiałem (zapominam się, dobrą laską pzrecież teraz jestem lol). A zsumowany licznik pokazuje już ponad 150h...

 

Odnośnik do komentarza

Ja mam na liczniku 58h, a dopiero skończyłem drugi quest z głównego wątku :P Co do skilli to nie podoba mi się, że taka imba jest, wystarczy dać 44pkt. i pozniej i tak będziemy mieli maksa we wszystkich skillach dzięki książką i bobblehead'om, w F1/2 chyba każdy skill można było do 300% dzwignąć, nie ?

 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio zaczalem grac ,doszedlem do Megatonu i narazie przestalem (Midnight Club mnie wciagnal), ale mam pytanko - jak daje te punkty expa czy co to tam jest przy levelu w small guns to jakie to dokladnie beda? Rodzaje, nie mowie o nazwach.

 

E:Aha i czy jak kupuje sobie bron to gdzies jest zaznaczone/napisane czy jest ona wlasnie small/big/plasma itp?

Edytowane przez Owiec
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...