Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Gooral - naciskasz cenegę, czy ci się już nie chce?

Nie dam rady Miłek. Cenega nie patrzy na nikogo i nie rzejmuje się narzekaniem jakiegoś tam klienta. Tymbardziej, że nie wiem ile jeszcze osób pyta ich o polską wersję na konsole. Znając życie jest ich pewnie mało lub się nie odzywają do Cenegi.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Nom w tej grze trzeba rozumieć dialogi bo inaczej nie da rady przejść większości questów także radził bym wam czekać (do grobu) na wersje PL :P

Ja znam angielski dobrze ale chcę wersję PL na konsole. Jak się do końca grudnia nie doczekam to zmieniam grafę na 9800GT, kupuję dodatkowo ramu i łykam wersję PC. Tym bardziej, że podłączyłem niedawno PC do HDTV przez VGA. Zwykłe klonowanie obrazu, bezprzewodowa mysz i klawa i "jadym" ;)

 

Obliviona skończyłem trzy razy, spędziłem z nim mnóstwo godzin i głosy z tej produkcji rozpoznałbym o trzeciej nad ranem jakby mnie ktoś obudził i kazał zidentyfikować głos. Dlatego też ja nie kojarzę oddźwiernego z wieży tennpenny'ego z oddźwiernym tylko z redgardem z Obka. Oglądając filmy promujące grę przewinęły się dwa głosy znane jako bretoni z Obka oraz koleś którego głos kojarzę jako Dunmerów z Morka. Jest tego trochę i ja tak grać w F3 nie zamierzam. Stąd moje cierpliwe oczekiwanie na wersję PL.

 

PS: Każdy kobiecy głos w F3 jest mi znany z Obka. Oni chyba nie zmieniają za często ekipy do dubbingu albo po prostu chamsko oszczędzają na tym elemencie by za dużo sianka nie poszło na dany projekt.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem główny wątek.

Ostatni quest, jego przebieg: T.R.A.G.E.D.I.A bug, na bugu siedzi. Wszystko ma być niby bardzo spektakularne a jest mega kiczowe. No i właśnie niedopracowane. Echhh.

 

No i to zakończenie X_X, druga T.R.A.G.E.D.I.A. Fatalne.

 

Ale ogólnie bardzo przyjemnie mi się grało w Falloucika. Najlepsza gra tego roku w jaką dane było mi zagrać - choć w kolejce czekają na mnie jeszcze Fable 2 i FC 2 :)

Odnośnik do komentarza
Nom w tej grze trzeba rozumieć dialogi bo inaczej nie da rady przejść większości questów także radził bym wam czekać (do grobu) na wersje PL :P

Ja znam angielski dobrze ale chcę wersję PL na konsole. Jak się do końca grudnia nie doczekam to zmieniam grafę na 9800GT, kupuję dodatkowo ramu i łykam wersję PC. Tym bardziej, że podłączyłem niedawno PC do HDTV przez VGA. Zwykłe klonowanie obrazu, bezprzewodowa mysz i klawa i "jadym" ;)

 

Obliviona skończyłem trzy razy, spędziłem z nim mnóstwo godzin i głosy z tej produkcji rozpoznałbym o trzeciej nad ranem jakby mnie ktoś obudził i kazał zidentyfikować głos. Dlatego też ja nie kojarzę oddźwiernego z wieży tennpenny'ego z oddźwiernym tylko z redgardem z Obka. Oglądając filmy promujące grę przewinęły się dwa głosy znane jako bretoni z Obka oraz koleś którego głos kojarzę jako Dunmerów z Morka. Jest tego trochę i ja tak grać w F3 nie zamierzam. Stąd moje cierpliwe oczekiwanie na wersję PL.

 

PS: Każdy kobiecy głos w F3 jest mi znany z Obka. Oni chyba nie zmieniają za często ekipy do dubbingu albo po prostu chamsko oszczędzają na tym elemencie by za dużo sianka nie poszło na dany projekt.

Eeee... Czyli dlatego lepiej będzie, jak strażnik spod Tenpenny będzie mówił głosem Wojciecha Malajkata albo innego Borysa Szyca? Albo Policjanta Plota z Noddy'ego? :D

 

Żeby zamiast boskiego Rona znów był Baka i, o zgrozo, wymruczane spod obwisłej wary "Wojna... Zawsze taka sama..."?

 

To ja już wolę Redguardów i Dunmerów, bo oni występują przynajmniej tylko w grach Bethy. Ci nasi gwiazdorzy występują we wszystkim - od teleturniejów, przez seriale aż po filmy i inne Kung Fu Pandy, aj?

Odnośnik do komentarza
Nom w tej grze trzeba rozumieć dialogi bo inaczej nie da rady przejść większości questów także radził bym wam czekać (do grobu) na wersje PL :P

Ja znam angielski dobrze ale chcę wersję PL na konsole. Jak się do końca grudnia nie doczekam to zmieniam grafę na 9800GT, kupuję dodatkowo ramu i łykam wersję PC. Tym bardziej, że podłączyłem niedawno PC do HDTV przez VGA. Zwykłe klonowanie obrazu, bezprzewodowa mysz i klawa i "jadym" ;)

 

Obliviona skończyłem trzy razy, spędziłem z nim mnóstwo godzin i głosy z tej produkcji rozpoznałbym o trzeciej nad ranem jakby mnie ktoś obudził i kazał zidentyfikować głos. Dlatego też ja nie kojarzę oddźwiernego z wieży tennpenny'ego z oddźwiernym tylko z redgardem z Obka. Oglądając filmy promujące grę przewinęły się dwa głosy znane jako bretoni z Obka oraz koleś którego głos kojarzę jako Dunmerów z Morka. Jest tego trochę i ja tak grać w F3 nie zamierzam. Stąd moje cierpliwe oczekiwanie na wersję PL.

 

PS: Każdy kobiecy głos w F3 jest mi znany z Obka. Oni chyba nie zmieniają za często ekipy do dubbingu albo po prostu chamsko oszczędzają na tym elemencie by za dużo sianka nie poszło na dany projekt.

Eeee... Czyli dlatego lepiej będzie, jak strażnik spod Tenpenny będzie mówił głosem Wojciecha Malajkata albo innego Borysa Szyca? Albo Policjanta Plota z Noddy'ego? :D

 

Żeby zamiast boskiego Rona znów był Baka i, o zgrozo, wymruczane spod obwisłej wary "Wojna... Zawsze taka sama..."?

 

To ja już wolę Redguardów i Dunmerów, bo oni występują przynajmniej tylko w grach Bethy. Ci nasi gwiazdorzy występują we wszystkim - od teleturniejów, przez seriale aż po filmy i inne Kung Fu Pandy, aj?

Sas - polska wersja konsolowa będzie taka sama jak wersja pecetowa. Cenega nie robi nowej wersji, nie zaprosiła nowych aktorów tylko ma jakieś niezrozumiałe dla mnie opóźnienia przy umieszczeniu konsolowej PL'ki w sklepach.

 

 

Odnośnik do komentarza

E, to czegoś nie złapałem. Myślałem że czekasz na PL, żeby mieć inne głosy. Nevermind :]

 

 

Yahtzee zrecenzował F3. Znając jego styl można powiedzieć, że o F3 mówi w samych superlatywach :D

 

 

Edyta:

 

sasorirw4.th.jpg

 

A tutaj moja aktualna ekipa. Niezrównoważony postrach pustkowi, uważający się za zombie Lincolna Davon Lee i jego nie mający wyboru dwumetrowy ghoul-ochroniarz w peruce szalonego robota-kongresmana. Zdjęcie krótko po pacyfikacji Tenpenny Tower, '77 rok. To było dobre lato, heh.

 

Edytowane przez Sasori
Odnośnik do komentarza
E, to czegoś nie złapałem. Myślałem że czekasz na PL, żeby mieć inne głosy. Nevermind :]

Napisałeś, że ci polscy aktorzy kojarzą ci sie głównie z naszymi telenowelami, teleturniejami. Nie oglądam tego typu wynalazków więc nie kojarzę np. damięckiej z niczym oprócz tego, że jest siostrą sławniejszego brata. O reszcie nie wspomnę. Jedynie Skibę i Kolbergera znam.

 

Można posłuchać te sławniejsze osobistości podkładające głosy w F3:

 

http://www.cenega.pl/?ID=6343

http://www.cenega.pl/?ID=6334

http://www.cenega.pl/?ID=6332

http://www.cenega.pl/?ID=6327

Ktoś takiego skibę by poznał po jego próbce głosu?

 

Anyway jest dużo osób czekających na PLkę więc Cenega mogłaby przyspieszyć sprawę.

 

PS: Sasori - Baki nie zatrudnili na szczęście ;)

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...