Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Ekhem. Co do spadania przez niektórych z gałęzi... To, że nie potrafisz odpowiednio poszukać i trochę wysilić mózgownicy to Twój problem. Ja kupiłem wersję GOTY za 120 zł i za tyle ją sprzedałem, więc dodatki (wszystkie 4) mam za free. Jak dla mnie 0zł to jest śmiesznie niska cena. Tyle w temacie obrotu gier używanych i ekonomiki zakupów...

 

A co do tematu dodatków to skończyłem właśnie The Pitt i średnio mi się podobał... taki 5/10. Na razie dalej wygrywa Point Lookout.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Pewnie już to było omawiane, ale zanim bym to znalazł, w tym temacie to szybciej pewnie ktoś pomoże. A zatem mam parę pytań:

 

1. Mógłbym prosić link z lokalizacjami wszystkich super mutantów bodajże jest ich 6, tak?

2. Jak zwerbować Faweksa i gdzie go znaleźć? (Grę już przeszedłem i po wyjściu z enklawy nie chciał do mnie dołączyć widocznie za małą karmę miałem)

3. Gdzie mogę znaleźć, kupić mini atomówki do bazooki?

 

To chyba na razie tyle ;]

Edytowane przez Fuji
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Dałem grze drugą szanse i jak narazie jest dużo dużo lepiej niż za pierwszym podejściem, całkowicie wsiąkłem w klimat i zaczyna podobać mi się cała ta eksploracja :) Side questy są jak najbardziej ok, można sobie nagrodami nieźle wspomóc postać ;) Wątku głównego nawet nie zacząłem, zwiedzam sobie okolice i coraz więcej smaczków odkrywam.

Mam tez kilka pytań

W jakie bronie inwestować, czytałem troszke temat ale nie mogłem znaleźć konkretnej odpowiedzi który sprzęcior jest najlepszy?

Small guns, troszkę podbiłem, więcej nie chce bo żal mi pkt umiejętności więc do wyboru pozostaje big guns bądź bronie energetyczną, w ktorej kategorii znajduję się lepszy oręż?

Gdzie kupować spinki, przyznam że bardzo mi ich brakuje, nieraz udało mi się znaleźć je np w apteczkach bądź w rupieciach ale może jest jakieś większe źródło tego sprzętu?

Odnośnik do komentarza

Koniecznie inwestuj w broń energetyczną. W późniejszym etapie zdobędziesz świetny karabin który bardzo ładnie zamiata wszystko co wejdzie pod lufę.O pistolecie kosmitów nawet nie wspominam bo strasznie mało do niego amunicji. Trochę też zainwestuj w broń ciężką minigun i laserowy minigun są bardzo pomocne :P

W F3 grałem jakieś dwa lata temu więc już mało co pamiętam więc ci z lokalizacją spinek nie pomogę

:confused:

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Na spinki ogólnie trzeba uważać i ich nie łamać bo nie jest ich dużo ale i nie za mało ja zawsze miałem około 50 w zapasie :whistling: Są w rupieciach właśnie, często można je znaleźć przy zwłokach ludzi i o dziwo ghouli :D sklepu ze spinkami nie pamiętam. W ostateczności można sejwować przed każdą próbą otwarcia zamka... Polecam jednak właśnie lekkie bronie na początek bo ich pełno(pistolety,karabinki,shotguny itd) a na późniejsze etapy gry broń energetyczną lub ciężka. Ale to zależy jak się chce grać i w jakie się inwestuje współczynniki.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Gram już pięćdziesiątą godzinę w F3 i gdzieś czytałem, że jest taki wystrój domu jak "pustelnik". Szukam w tym magazynie przy kraterze, ale tam jest tylko lazaret, laboratorium i przedwojenny. Wie ktoś gdzie mogę dorwać tego "pustelnika" (jeśli on w ogóle istnieje )? PS. Mam dom w Megatonie.

Edytowane przez fightclub87
Odnośnik do komentarza

Mam alternatywną, złą postać, która wysadziła Megatone w pizdu i poszedłem ( mając już mieszkanie w wieżowcu ) do tej babki ze sklepu i miała to samo co było w Składzie przy kraterze.

Ten wystrój nie był przypadkiem w jakimś dlc dodawany? Bo jeśli tak to kaplica, mam polską wersje gry ;]

PS. 20 poziomów PD w podstawce to jak dla mnie za mało.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

pogrywam sobie w polską wersję na ps3 i żałuję, że wcześniej się za tą grę nie zabrałem. w pierwszym podejściu kilkanaście miesięcy temu nie wyszedłem nawet z krypty. na początek olałem całkowicie główny wątek i zwiedzałem pustkowia i robiłem sidequesty ale wątek główny sam mnie znalazł.

nim doratłem do rozgłośni ThreeDoga trafiłem do Rivet City i tam dowiedziałem się sporo na temat ojczulka itd. no i teraz pocisnę chyba dla odmiany z fabułą, choć kto wie co spotkam po drodze.

a jescze wracając do wątków pobocznych. uratowałem dzieciaki z GermanTown i po powrocie do Dużego Miasta obiecałem w rozmowie, że pomogę im w obronie miasta ale zagadnąłem kilka postaci i nic się nie działo i jakoś tak wyszło, że sobie poszedłem. teraz po jakimś czasie wracam do miasta a tutaj pustki... przy wyjściu zaatakowały mnie 2 supermutanty i to wszystko. i teraz mam wyrzuty sumienia bo chciałem zaliczyć wszystkie dobre questy... wgrywać save'a na pewno nie będę ale chyba spróbuję jeszcze raz odwiedzić kwaterę mutantów w GermanTown.

 

Odnośnik do komentarza

Z tego co kojarzę trzeba było

 

 

poczekać w mieście, wtedy mutanci wpadali falami do miasteczka

 

 

Ja też nie wykonałem kilku zadań (m.in. nie znalazłem oazy), a już na pewno nie odkryłem całego świata. Grałem od samego początku tak jak ty: najpierw zadania poboczne, zwiedzanie, a w ostateczności fabuła. Tylko, że jak już osiągnąłem maksymalny poziom pożądanych przeze mnie umiejętności gra już nie była taka jak na początku... brakowało motywacji w rodzaju punktów doświadczenia :)

W każdym razie grę przeszedłem i bardzo ją sobie chwalę.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...