Skocz do zawartości

Jaki laptop ?


psx18

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, bisoner napisał:

Lenovo Legion Slim 5


Nie miałem do czynienia, ale tak na chłopski rozum: slim = cienki, a cienki laptop to z reguły biedne chłodzenie i bardzo wysokie temperatury. I ja bym brał coś, co nie jest cienkie, poczytał o kulturze pracy w necie.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Mailem wcześniej Lenovo z I7 i 1080 ( to było dawno temu), teraz mam Lenovo, ale już legion z AMD (na poziomie i5 i 2080 to chłodzenie robi robotę. W poprzednim laptopie jak grałem i miałem ręce położone na WSAD to było tak gorąco, że praktycznie prażyło w ręce, a teraz przepaść. 

Odnośnik do komentarza

No ale czytalem testy tych laptopow i o temperatury bym sie nie martwil.

 

Bardziej mnie zastanawia czy przy tych matrycach jest sens ladowac sie w 4070 czy 4060 bedzie wystarczajace i przyrost wydajnosci nie odzwierciedli doplaty jaka trzeba wylozyc. A ta siega nawet 1500zl. Chyba sporo jak za przeskok o jeden numerek z karta w gore.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Frantik napisał:


Nie miałem do czynienia, ale tak na chłopski rozum: slim = cienki, a cienki laptop to z reguły biedne chłodzenie i bardzo wysokie temperatury. I ja bym brał coś, co nie jest cienkie, poczytał o kulturze pracy w necie.

 

Przesiadłem się z Lenovo legion y530 właśnie na Lenovo Slim 5. Póki co, złego słowa powiedzieć nie mogę. Zajebisty wyświetlacz, lekki, mały etc. Bateria trzyma dłużej niż w Y530.

Y530 był strasznym gigantem i grzał się prze okrutnie, nie wspomnę już że chodził strasznie głośno. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

https://www.pepper.pl/promocje/laptop-lenovo-legion-slim-5-16irh8-16-ips-240hz-i7-13700h-16gb-ram-512gb-ssd-geforce-rtx4070-835171

 

Widzę że po promce ale w takiej cenie myślę że można się pakować w 4070. Między 4050 a 4060 jest też mała różnica, najważniejszy vram.

 

W delkom strix za 5999, tutaj już powinno być porządne chłodzenie i jakość wykonania https://delkom.pl/p/laptop-asus-rog-strix-g17-g713pv-hx050-r9-7845hx-17-3-fhd-144hz-16gb-512ssd-rtx4060-dlss-3-96891

 

Po prostu poluj na promki na jakimś pepperze bo ciaglę są jakieś obniżki o 2-3k. Najbardziej się opłaca od niemca ale oni mają klawiatury qwertz

Edytowane przez Chewie
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...